Hezký večer, vítejte u online přenosu ze zápasu HC Slavia Praha a HC Energie Karlovy Vary.

0:20

Úvodní vhazování vyhrály Karlovy Vary a hned nahazovaly na branku, puk šel ale vedle.

1:03

Vyloučen hráč Jan Novák (Slavia), 2 min. za Zdržování hry
Vary si zahrají první přesilovou hru poměrně brzo. Jan Novák odpálil puk z obranného pásma mimo hřiště.

Koblasa

Rozhodčí: Hribik (CZE), Šindler (CZE) - Jindra (CZE), Zíka (CZE)

1:43

Balán prokličkoval až před Furcha, ale zakončení se mu nepovedlo, Slavia vyhazuje.

2:34

Slávisté přihráli rukou ze středního pásma do obranného. Vhazovalo se před Furchem, ale Kolařík rychle vyhodil.

3:03

Slavia už je v plném počtu.

3:48

Skuhravý objel branku a zakončoval bekendem. Furch si situaci pohlídal.

4:45

Slávisté byli chvíli v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostali.

5:20

Tomica teď vjel do ofsajdu, Slávisté musí založit útok znovu.

5:55

Skuhravý nebezpečně pálil z kruhů, Furch vytěsnil těžkou střelu vyrážečkou.

6:43

V první šanci byli i slávisté, Závorka si poprvé sáhl na puk.

8:20

Vyloučen hráč Ronald Knot (Slavia), 5+20 min. za Vražení na hrazení
Ronald Knot narazil tvrdě jednoho z karlovarských hráčů na mantinel a ten odjel s krvavým zraněním do šatny. Stejně tak ale do šatny putuje i Knot, rozhodčí tento zákrok ocenili trestem 5+OK.

8:20

Karlovy Vary čeká dlouhá pětiminutová přesilovka.

8:32

Bičánkovu střelu od modré chytá Furch do lapačky.

9:43

Hostům se ale zatím nedaří přejít do pásma, teď dokonce udělali zakázané uvolnění.

10:29

Radek Duda (K. Vary) vstřelil branku (7. gól v sezóně). Stav zápasu Slavia - K. Vary 0:1
Daniel Krejčí otálel s přihrávkou a Radek Duda dotíral tak dlouho, až slávistickému obránci kotouč vzal, dojel až před Furcha a kličkou do forhendu zavěsil pod horní tyč.

11:05

Karlovy Vary pokračují v přesilové hře, vyšší trest se při gólu neruší.

11:49

Bičánek pálil od modré, Furch vyrazil betonem a pak ještě likvidoval dorážky Karlovarských.

12:40

Po křídle ujel Doležel a vystřelil zápěstím přes obránce, Závorka vytěsnil vyrážečkou.

13:23

Slavia je v plném počtu.

14:58

Domácí si teď také zaútočí, první střelu Závorka likviduje, bude se vhazovat před jeho brankou.

16:06

Michal Vachovec v útočném pásmu uklouzl, ale v kleče ještě zkusil vystřelit a střela to nebyla vůbec špatná, Furch jí musel schovat v lapačce.

17:59

Slavia útočí, k nebezpečné střele se zatím nedostala, ale Vary se raději osvobozují vyhozením na zakázané uvolnění.

18:18

Vyloučen hráč Jaromír Kverka (K. Vary), 2 min. za Držení protihráče

18:50

Koblasa ujel v oslabení po pravé straně a prověřil Furcha tvrdou ranou.

19:15

Duda vyhazuje, Slavia se nemůže usadit v pásmu.

19:50

Podařilo se jí to až teď, Bednář střílel od modré, ale jen do náručí Závorky, ještě jedno vhazování.

20:20

Karlovy Vary už jsou v plném počtu.

21:04

Skuhravý chtěl Furcha překvapit z ostrého úhlu, ale slávistický brankář se nachytat nenechal. Poté se před brankou strhla menší mela. Rozhodčí ji stačili včas přerušit.

22:00

Také Sklenář to zkoušel z těžké pozice, objel branku a chtěl zasunout puk do branky bekendem.

23:30

Bednář nahrál Vlasákovi a ten pálil z první po zemi, Závorka vykopl betonem. Nyní jdou do útoku hosté.

25:10

Hruška předložil hezkou zadovku Štalsovi, který pálil jen do Furchovy výstroje.

25:37

Vyloučen hráč Tomáš Vlasák (Slavia), 2 min. za Hákování

26:37

Hostům se první minuta přesilovky nevyvedla, nyní se zdá, že se usadí v útočném pásmu.

27:37

Druhou minutu přesilové hry sice hosté strávili v útočném pásmu, ale nebezpečnější šanci si nevytvořili. Slavia už je v plném počtu.

29:13

TRESTNÉ STŘÍLENÍ Radek Duda (K. Vary) proměnil (8. gól v sezóně) . Stav zápasu Slavia - K. Vary 0:2

Jan Stránský hodil v obranném pásmu po puku zlomenou hůl, za což bylo nařízeno trestné střílení. K němu se rozjel Radek Duda a nekompromisně zavěsil střelou nad vyrážečku.

30:20

Jaroslav Bednář kličkoval tak dlouho, až se ukličkoval. Puk mu ujel z útočného pásma až zpět do obranného.

31:48

Stránský střílel z kruhů, jeho pokus byl zblokován mimo hřiště.

32:46

Ani jeden z týmu se nemůže dostat do větší šance, hraje se teď spíše přetahovaná ve středním pásmu.

33:30

Tomáš Vlasák uháněl do šance, už byl téměř na kruzích, ale Jekabs Redlihs skočil a čistě mu vypíchl kotouč.

34:25

Vyloučen hráč Petr Koblasa (K. Vary), 2 min. za Sekání

35:20

Tomáš Vlasák dostal hezkou přihrávku, mohl pálit z první a překvapit Závorku, který se zrovna přesouval, ale střela mu buď nesedla, nebo byla příliš laxní a Závorka se stačil v klidu přemístit.

36:25

Energie je v plném počtu, tohle oslabení zvládla bez potíží.

38:10

Zpočátku to vypadalo na brankovou příležitost, ale hosté si to sami zkomplikovali. Ujížděli dva na jednoho, ale kombinace jim vůbec nevyšla.

39:15

Novákovi se nepovedla rozehrávka a hosté mohli jít do šance, Furch následnou střelu vyrazil vysoko do vzduchu a obránci si s kotoučem poté poradili .

39:28

Vyloučen hráč Radim Bičánek (K. Vary), 2 min. za Hákování

39:50

Hosté se osvobozují, Slavia už patrně nic nestihne.

41:10

Tomáš Divíšek (Slavia) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Jaroslav Bednář. Stav zápasu Slavia - K. Vary 1:2
Slavia ve třetí třetině rychle snižuje. Navrátilec Tomáš Divíšek napřáhl mezi kruhy a trefil se Závorkovi těsně nad vyrážečku.

42:00

Slavia bude hrát přesilovou hru, zatím ale drží kotouč a zkouší hru v šesti.

42:17

Vyloučen hráč Roman Pšurný (K. Vary), 2 min. za Držení hole

43:20

Vary zatím dobře brání modrou čáru, Slavia má problém přejít do pásma.

44:13

Novák střílel od modré pouze doprostřed branky, hosté už budou v plném počtu.

46:00

Balán solidně kličkoval v útočném pásmu, už už to vypadalo, že se dostane do zakončení, ale slávističtí obránci nakonec včas zasáhli.

47:26

Po několika šancích na obou stranách se opět hraje spíše ve středním pásmu, brankových příležitostí moc k vidění není.

49:15

Tomáš Micka najížděl s pukem ke kruhům, ale v útočné snaze zůstal osamocen a proti třem hostujícím hráčům neměl šanci.

50:31

Jan Novák to opět zkoušel od modré, Závorka s touhle střelou neměl problém.

51:10

Slavia má po vstřeleném gólu přece jen o něco více ze hry. I když moc šancí stále k vidění není, více na puku jsou domácí.

51:10

53:09

Domácí si opět vytvořili několik šancí, ale žádná nebyla tak nebezpečná, aby skončila za Závorkou. Většinu z nich zblokovali karlovarští obránci nebo brankář Závorka. Slávisté jsou ale brance čím dál blíž.

54:20

Slavia se neustále tlačí do útoku a Vary spíše brání a čekají na brejky. Domácím ale chybí nějaká větší myšlenka.

55:20

Hosté vyhazují, Radek Duda stačil kotouč protečovat, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

57:03

A další vyhození. Hosté se opravdu jen brání a vyhlíží na časomíře konec utkání. Ještě ale pořád zbývají tři minutky.

57:20

Vyloučen hráč Jaromír Kverka (K. Vary), 2 min. za Podražení
Slavia může zužitkovat svůj tlak v přesilové hře.

58:07

Tomáš Divíšek (Slavia) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Tomáš Vlasák a Daniel Krejčí. Stav zápasu Slavia - K. Vary 2:2
Slavia zaslouženě vyrovnává. Tomáš Vlasák nastřelil kotouč a Tomáš Divíšek byl na brankovišti nejbystřejší a došťouchal puk za Závorku.

59:30

Slavia se ještě snaží vstřelit branku, do útoku jde znovu Divíšek.

60:45

David Hruška byl v obrovské šanci. Na modré čáře ukořistil puk a uháněl na Furcha, domácí brankář už byl téměř na zemi, ale Hruška trefil pouze tyč, vzápětí se k němu kotouč ještě vrátil a Hruška mohl dorážet do prázdné branky, obránci mu však pokus na poslední chvíli zmařili.

62:02

Daniel Krejší vyslal ostrou střelu z vrcholu kruhu, Závorka si ji vychutnal v lapačce.

62:36

Další velká šance Davida Hrušky! Dostal nahrávku na kruhy a pálil z první, branku však těsně minul.

63:57

Slavia vyhazuje na zakázané uvolnění, minutu před koncem prodloužení se bude vhazovat před Furchem.

64:20

Tomáš Divíšek mohl zápas ukončit hattrickem, na kruzích byl uplně sám, zvolil střelu, ale Závorka puk hbitě vyrazil.

64:40

Slavia si vyžádala oddechový čas.

64:40

Vyloučen hráč Radim Bičánek (K. Vary), 2 min. za Podražení
Slavia má ještě dvacet vteřin na to, aby vstřelila branku proti třem.

64:47

Vyloučen hráč Václav Skuhravý (K. Vary), OT 10 min. za Nesportovní chování
Václav Skuhravý patrně utrousil nějakou poznámku k rozhodčím, ti ho vyslyšeli a dali mu desetiminutový osobní trest.

64:47

Tomáš Divíšek (Slavia) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Tomáš Vlasák a Jaroslav Bednář. Stav zápasu Slavia - K. Vary 3:2
Slavii se to přece jen podařilo! Tři vteřiny před koncem prodloužení ukončil zápas hattrickem Tomáš Divíšek! Ten zůstal před Závorkou zcela sám a doklepl za karlovarského brankáře nahozený kotouč.

24. dubna 2016 15:30K. Vary-Slavia 5:6
15. dubna 2016 18:00Slavia-K. Vary 1:3
10. dubna 2016 15:30K. Vary-Slavia 2:1N
1. dubna 2016 18:00Slavia-K. Vary 4:2
22. března 2015 15:30K. Vary-Slavia 3:2
8. března 2015 17:00Slavia-K. Vary 2:4
13. února 2015 18:15Slavia-K. Vary 1:2
30. prosince 2014 18:00K. Vary-Slavia 2:0