Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak se krotí hokejoví výtržníci? Na Slovensku hasícím přístrojem

Pořadatel rozhání hokejové výtržníky hasicím přístrojem | foto: www.youtube.com

23 2009
Tak tohle asi příznivci hokejistů Banské Bystrice nečekali. Jejich tým prohrál ve Zvolenu těsně 1:2 a po druhé trefě domácích začaly v sektoru hostů výtržnosti. Když se je nedařilo zastavit, přiběhl jeden z pořadatelů s hasícím přístrojem v ruce. Jak to dopadlo, se podívejte na video.

Pořadatelé, kteří nechtěli pustit fanoušky hostů k domácím příznivcům, podle prezidenta zvolenského klubu zakročili správně. "Jejich zásah zabránil ještě větším škodám," tvrdil Róbert Mráz. "Fandové Bystrice vylomili bránu a snažili se dostat tam, kde nemají co dělat."


S přiměřeností zákroku pořadatelů nesouhlasí šéf banskobystrického fanklubu. "Policie zasáhla správně, ale pořadatelé to přehnali. Ten hasící přístroj zasáhl i ženy a děti," uvedl pro slovenský deník Nový Čas. 

Na dalším videu je mimo jiné vidět zásah proti jednomu z fandů Banské Bystrice, který se z tribuny vydal mezi členy ochranky. Ti proti němu tvrdě zakročili. "Mlátili ho, i když už ležel na zemi," popisoval jeden z fanoušků.


Podobným výtržnostem na hokejových stadionech by měl v budoucnu na Slovensku pomoci zabránit kamerový systém. Kluby také za výtržnosti fanoušků čekají vyšší pokuty.

Autor:

Šetříte na dárky k Vánocům?
Šetříte na dárky k Vánocům?

Vydělejte peníze prodejem přebytečných věcí s bazarovou aplikací eMimino.cz.

Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze