JIHLAVA - KLADNO 1:0 (1:0, 0:0, 0:0), konec
60:00

To je z mé strany vše, já vám děkuji za pozornost.

60:00

Neviděli jsme příliš kvalitní utkání, nicméně tak už to někdy bývá. Domácí Dukla Jihlava se podruhé za sebou dostala do baráže o extraligu. Zde se utká s Pardubicemi, Karlovými Vary a Českými Budějovicemi. Domácí fanoušci ještě vyvolávají jméno Miroslava Svobody, který předvedl v poslední minutě nesmírně důležitý zákrok a udržel čisté konto.

60:00
Důležitý moment

A je tu konec! Jihlava slaví postup, pro Kladno sezona končí!

59:30

Kladno zamklo Jihlavu, Svoboda se musí činit.

59:10

Vhazování ve středním pásmu poté, co se kotouč ocitl na jihlavské střídačce.

58:46

Kladno dostává výhodu přesilové hry, Bilčík si odpyká dvouminutový trest za zdržování hry, Kladno si navíc vzalo oddechový čas a Cikánek se již do branky nevrátí.

58:25

Burgerovi utekl kotouč do středního pásma.

57:11

Ptáčkovo nahození udělalo Svobodovi překvapivě problémy, naštěstí pro něj nebyl blízko žádný hráč Kladna.

55:59

Další šance Čachotského, který mířil nad branku Kladna.

54:58

Skořepa dostal nabídku od obránce a uháněl sám na Cikánka, mířil dobře mezi betony, ale Cikánek je dokázal velmi rychle secvaknout a zabránil tak gólu.

54:00

Strnad přenachal Zikmundovi, ten ještě hledal Přikryla, tomu ale kotouč přeskočil hůl

53:10

Hra je plná nepřesností, většina akcí obou týmů končí ještě před modrou čárou.

51:51

Růžička v dobré pozici netrefil čistě.

51:22

Hubáček pokryl kotouč pod vlastním tělem při závaru před jihlavskou brankou, vysloužil si potlesk domácího publika.

50:10

Petr Tenkrát předvedl, jak je silný na puku, když dokázal udržet na zádech dva protihráče a ještě najít spoluhráče, následná střela z modré neznamenala pro Jihlavu žádné nebezpečí.

49:44

Skořepa vystihl rozehrávku Kladna a měl otevřenou cestu k bráně, bohužel pro Jihlavu měl kotouč na beckhendu a tak jeho pokus nebyl pro Cikánka tolik nebezpečný.

48:50

Matěj Pekr se dostal k nebezpečné střele z levé strany, Svoboda předvedl skvělý zákrok lapačkou.

48:21

Kehar nejprve namazal , ale poté zabojoval a svoji chybu napravil.

47:41

Ve třetí třetině není k vidění mnoho šancí, o jednu se nyní připravilo Kladno nepřesnou rozehrávkou, která dojela až na zakázané uvolnění.

46:58

Kajínek dobře zastavil Tůmu ve středním pásmu.

45:35

Čachotský zavezl puk za Cikánkovu bránu, zkoušel po první tyči nalézt Zemana, který s tím ale nepočítal a minul.

44:31

Šidlík, vyvezl kotouč do středního pásma a nahodil na Cikánka, ten jej raději podržel.

44:26

Repe pálil od modré. Svoboda jeho ránu po celou dobu viděl a bez problémů zastavil

53:52

Burger bojuje o kotouč před jihlavskou brankou, proti trojnásobné přesile ale neměl šanci.

52:39

Kladno nyní zakončuje z každé pozice, Svoboda zatím bez problémů kryje.

42:29

Růžičkovo nahození podržel Svoboda

42:22

Nádherná akce Drtiny, tři obránce dokázal vyháčkovat a jeho beckhendovou ránu napodruhé zkrotil Svoboda.

41:26

Čachotský vybojoval kotouč a rozjíždí útok Jihlavy.

40:51

Zikmund se po pravém mantinelu protáhl do útočného pásma, vystřelil, ale Svoboda bez problémů odrazil do rohu.

40:00

Druhá třetina skončila, gólu jsme se v ní nedočkali. Hra je vyrovnaná a začíná se přiostřovat. Do třetí třetiny půjdou oba týmy jistě se snahou strhnout utkání na svoji stranu. Věřím, že nás čeká parádní hokej, jaký si tak důležitý zápas zaslouží.

39:48

Další ostrý zákrok předvedl hostující Zikmund, tentokrát zůstala pravice rozhodčích v klidu.

39:00

Petr Tenkrát hledal před bankou Machače, bylo tam ale moc bruslí.

36:54

Jihlavě se stále nedaří udržet v útočném pásmu.

35:54

Jiří Cetkovký nepříjemně dohrál Jiránka a dostal 2 minuty plus osobní desetiminutový trest

35:15

Březinovi střela nesedla, Cikánek s ní neměl problémy

34:01

Šidlík svým pokuzsem trefil pouze brusle bránícího hráče.

33:31

Čachotský více méně z nouze vyslal puk k Cikánkovi, ten jej raději podržel.

32:55

Atmosféra na Horáckém stadioně je skvělá, oba tábory ženou svůj tým dopředu.

31:55

Grattonovi ujel puk a je z toho ofasjd.

31:07

Kalábovo nahození zkoužel dorážet Čachotský. Kladenští obránci byli velmi důrazní a znemožnili mu lepší zakončení.

30:32

Cikánek raději podržel kotouč před dotírajícími útočníky Jihlavy

30:15

Nebezpečný beckhendový pokus Jiřího Drtiny nakonec skončil mimo Svobodovou bránou.

28:59

David Březina si zpracoval náročnou přihrávku ve středním pásmu, projel až do útočné třetiny, kde namířil svou ránu pouze ochraného skla za brankou.

28:37

Další Kladenský výpad uklidňuje Svoboda.

27:41

Před Tomášem Jiránkem zívala prázdná pranka, hostující obránce mu ale skvěle znemožnil jakkoliv zakončit

26:59

Jiří Burger nebezpečně přihrával před branku, Svoboda raději ukryl puk do lapačky.

26:25

Richard Diviš vyhazuje a osvobozuje svůj tým z Kladenského tlaku

22:05

Zeman vybídl k teči Semana, Cikánek pozorný.

21:41

Machač zavezl kotouč do pásma, kde o něj po sérii soubojů přišel.

20:48

Před Jihlavskou branku se tlačil Gratton, obránci byli dostateně důrazní a k zakončení ho nepustili.

20:00

Skončila nám první třetina sedmého utkání série mezi Jihlavou a Kladnem. Spokojenější je určitě domácí celek, který se dostal do vedení zásluhou Richarda Diviše. Ten dokázal vstřelit branku v početní nevýhodě. Omlouváme se za výpadek způsobený technickými potížemi, nyní by mělo být vše v pořádku.

19:59

První třetina skončí soubojem u mantinelu mezi střídačkami.

18:30

Machač dostal dobrou zpětnou přihrávku od Tenkráta, najel si mezi kruhy a minul branku Miroslava Svobody.

17:20

Diviš se opět snažil proháčkovat hostující obranou, v kritickém okamžiku mu ale kotouč přeskočil hůl a odklouzal do rohu.

16:00

Seman hledal svojí přihrávkou Šidlíka, jeden z Kladenských obránců do ní dokázal vložit hůl.

15:27

Filip Seman se dostal k otevřené střele z pravé strany, ale minul.

14:20

Jihlava si zahraje přesilovku. Za hru vysokou holí byl vyloučen Jakub Strnad.

12:48

Jihlava hraje v plném počtu.

11:06

Jihlava vede 1:0. Ve vlastním oslabení jeli Jihlavští 2 na 1. A po přihrávce Semana se trefil Diviš!

10:48

Kladno si zahraje přesilovku. Za brankáře Svobodu si trest odsedí Dundáček.

10:05

V dobré příležitosti se ocitl Čachotský, jeho teč však nemířila mezio tyče.

08:58

Momentálně se na Horáckém zimním stadionu hraje 4 na 4.

8:33

Omlouváme se za výpadek onlinu, který způsobil technický problém. Stav utkání je stále 0:0.

00:35

Do první šance utkání se dostal hostující Burger, když se přes obránce dostal až před Svobodu, poté minul branku.

00:00

Rozhodčími dnešního utkání budou pánové  Svoboda a Kubičík. Na čárách jim budou asistovat Kis a Špringl ml.

00:00

Jihlava: Svoboda (Škarek) – Kajínek, Říha, Dundáček, Bilčík, Šidlík, Kaláb, Půža – Diviš, Skořepa, Důras – Anděl, Hubáček, Jiránek – Zeman, Seman, Čachotský – Jergl, Březina, Danišovský

Trenér: Petr Vlk