Reportáž skončila 13. 3. 2015 20:00

Jihlava vs. Chomutov

Semifinále play-off 1. hokejové ligy komentuje Michal Jindra

Jihlava - Chomutov 4:2 (3:1, 1:0, 0:1), pátek od 17:30
Stav série po dnešním utkání mezi Duklou Jihlava a Piráty Chomutov je 1:2. Mějte hezký zbytek večera.
60:00
Konec zápasu.
59:59
Tresty Chomutovský Milan Toman vyloučen vteřinu před koncem za nedovolené bránění.
58:54
Góly Tak přeci jen chomutovští snížili na 2:4! Volný prostor před brankářem Sáblíkem dostal Ondřej Kaše, jehož našel spoluhráč Šagát. První jmenovaný se trefil přesně pod víko. Asistence: Šagát.
58:08
Chomutov se snaží všemožně proniknout a dostat se ke střele, ale marně.
55:19
Tresty Chomutovský Marek Hovorka znovu vyloučený. Tentokrát dostal zcela zbytečně osobní desetiminutový trest za faul na Čachotského a následná ostřejší slova k rozhodčímu.
55:05
Poslední minuty jsou bez větších šancí.
53:24
Důležitý moment Dnešnímu utkání přihlíží 3 857 diváků.
51:02
Třetí třetina už zdaleka nemá takový spád jako ta první.
49:48
A kompletní už jsou také hosté.
49:32
Tým Dukly Jihlava je v plném počtu.
47:48
Tresty A vylučuje se i na druhé straně. Na trestnou lavici právě dojel chomutovský Jan Rutta, jenž byl potrestán na deset minut za zásah do oblasti krku.
47:32
Tresty Dvě minuty za sekání si jde odsedět jihlavský Marek Melenovský.
46:52
Harkabus si navezl puk po pravé straně a bekhendem se pokoušel o střelu, nicméně hosté dobře bránili.
44:43
Chomutovský Dušek se snažil objet bránu kolem dokola a vystřelit, ovšem jihlavští obránci jej ke střele nepustili.
42:14
Mocek nahodil od modré, Kopřiva vyrazil puk vyrážečkou.
41:12
Zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v útočném pásmu Chomutova.
41:05
Jihlavští jsou v plném počtu.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny.
39:05
Tresty Rozhodčí odpískal faul. Domácí Jiří Dobrovolný musí pykat dvě minuty za držení protihráče.
38:40
Toman vypálil od modré, Sáblík na zemi puk vyrazil.
37:14
Jihlavský David Březina po souboji zůstal ležet na ledě. Na plochu musel přispěchat lékař, který jej odvezl do kabin.
36:02
Chomutovští se drží v útočném pásmu. Dukla pozorně brání.
34:53
Posunutá Sáblíkova brána. Rozhodčí musí navrtat novou díru do ledu.
34:12
Hra je teď hodně rozkouskovaná, neboť je mnoho přerušení.
32:34
Kaláb vypálil od modré, Kopřiva puk vyrazil betonem.
31:47
Domácí v plném počtu.
31:34
Zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Sáblíkem.
30:33
Tresty Další vyloučení. Tentokrát jde na trestnou lavici chomutovský Marek Hovorka, jehož sudí potrestal za nedovolené bránění.
29:47
Tresty Na trestnou lavici jde jihlavský Martin Kuřítko. Vyloučen byl za hrubost.
27:39
Tresty Dvě minuty za hákování si odpyká chomutovský Jakub Stehlík.
27:03
Drtina napálil od modré, Sáblík chytil střelu bez problému.
24:07
Tresty Dukla bude hrát znovu oslabení. Dvě minuty za napadení dostal Robin Staněk.
23:20
Chomutovští přesilovou hru využít nedokázali.
22:00
Tresty Vyloučen na dvě minuty za podražení byl jihlavský hokejista Martin Kuřítko.
20:52
Góly Jihlava zvyšuje na 4:1! Nejprve napřáhl od modré domácí Kaláb, jeho pokus se odrazil k Filipu Semanovi, který už bez problému trefil puk do brány. Asistence: Kaláb, Čachotský.