KARLOVY VARY - ZNOJMO

Utkání 11. kola extraligy komentuje Jiří Hauzner

Karlovy Vary - Znojmo 3:1 (1:0, 1:0, 1:1). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu. Znojmo dokázalo z náporu v závěrečné třetině jenom snížit, ale výborně chytajícího Fraňka Orli podruhé nepřekonali. Vary teprve podruhé v sezoně vyhrály doma.
59:44
Vary zvyšují v power-play na 3:1. Lipianský vyhrál před Fraňkem buly, Galvas dloubl do puku, ten letěl vzduchem a snesl se na led až v útočném pásmu a zapadl do opuštěné branky. Je rozodnuto.
59:10
Znojemští vybojovali pásmo, Duba opět odjíždí z branky a naskakuje za něj šestý hráč do pole.
58:54
Vhazovat se bude ve středním pásmu. Duba se bude muset vrátit do branky. Hosté si vzali oddechový čas.
58:45
Duba odjíždí z branky, hosté zahajují power-play.
58:22
Domácí se dostali do ojedinělého brejku. Krausovu ránu z levé strany srazil mimo Dubovu branku Křetinský.
57:05
Znojmo pokračuje v náporu, Vary se brání za cenu zakázaných uvolnění.
56:52
Domácí se ubránili.
56:15
Franěk v rozkleku chytá skákavou střelu Mojžíše od modré.
55:02
Franěk kryje střelu Havíře od modré i dorážku Baruse.
54:52
Domácí jsou pod velkým tlakem, navíc je za podražení Puchera vyloučen Bauer.
52:47
Domácí se ubránili, Rodin je na ledě. Hosté se sice více než minutu drželi v pásmu, ale Fraňka jenom několikrát prověřili od modré.
52:10
Prudkou ránu Benáka chytá Franěk do lapačky.
50:47
Za hákování je vyloučen karlovarský bek Rodin.
50:22
Hosté jsou kompletní.
50:19
Bauer nechtěně trefuje pukem Milana Procházku a ten se jen těžko zdvihá z ledu.
49:49
Při vlastním oslabení se dostal do brejku Plášek, mezi kruhy vypálil, ale Franěk jeho ránu chytá efektně do lapačky.
48:22
Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Ludvík. Šlo o zbytečný faul v útočném pásmu.
48:01
Domácí brání jednobrankové vedení. Soupeř je aktivnější, Vary se soustředí na brejky.
45:14
Znojmo snižuje na 2:1. Erat přiťukl na červené čáře puk do jízdy Milanu Procházkovi. Ten postupoval sám na Fraňka. Oklamal jej pohybem a prostřelil skulinu mezi gólmanovými betony. 2. asistence Havíř.
44:04
Alinč vypálil z levého kruhu, Duba puk chytá do lapačky.
43:50
Po pěkném Ťukesu domácích přestřeluje obránce Rodin branku.
42:54
Domácí mužstvo soustředěně brání střední pásmo, komplikuje soupeři rozehrávku a nepouští jej do soustavného náporu.
40:34
Znojmo je v plném počtu.
40:01
Začala 3. třetina Znojmo se bude ještě 34 vteřin bránit. Na trestné lavici je Havíř.
40:00
Skončila 2. třetina. Přinesla více vzruchu než úvodní část. Domácí Krausem pojistili své vedení. Znojmo mělo několik dobrých šancí na korekci skóre: Havíř nastřelil tyč, hráli téměř minutu pět na tři a Pardavý neproměnil trestné střílení. Franěk je ovšem zatím stoprocentní.
39:28
Z pravého kruhu vypálil Polák, ale Duba si proti jeho ráně povyjel a zmenšil mu střelecký úhel.
38:34
Za zbytečný faul na Tvrdíka v útočném pásmu je vyloučen znojemský bek Havíř - rozhodčí ukázal nedovolené bránění.
37:37
Exekutorem penalty byl Ján Pardavý, ale jeho trochu ležérní pokus o bekhendový blafák Franěk kryl. Karlovarský stadion bouří.