Brankář Dominik Furch v omském dresu.
| foto: Profimedia.cz
V utkání Dinama Riga s Novosibirskem si dvě asistence připsal obránce hostů Adam Polášek. Ten nejprve přihrál na první gól zápasu, ale lotyšský tým za deset minut otočil na 3:1 a brankář Sibiru Alexander Salák si šel sednout na střídačku.
Jeho náhradník Alexej Krasikov už neinkasoval, zato domácí brankář Jakub Sedláček dostal další tři góly. Poslední padl v 57. minutě v přesilovce po Poláškově asistenci.
Kontinentální hokejová liga |
Čeljabinsk - Ufa 4:2
Jokerit Helsinky - Omsk 3:4 po sam. nájezdech
Dinamo Minsk - Novokuzněck 4:2
Dinamo Riga - Novosibirsk 3:4 (za hosty Polášek 0+2)
Spartak Moskva - Dynamo Moskva 2:3 po sam. nájezdech
Viťaz Podolsk - HK Soči 4:3 (za domácí Horák 0+1)
Slovan Bratislava - Záhřeb 3:2 po sam. nájezdech (T. Kubalík a Valský oba 0+1 - Smejkal 1+0)
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Čeljabinsk |
10 |
4 |
2 |
1 |
3 |
27:19 |
17 |
2. |
Jekatěrinburg |
10 |
4 |
2 |
1 |
3 |
29:25 |
17 |
3. |
Magnitogorsk |
10 |
5 |
0 |
1 |
4 |
25:25 |
16 |
4. |
Chanty-Mansijsk |
11 |
4 |
2 |
0 |
5 |
22:22 |
16 |
5. |
Kazaň |
11 |
3 |
3 |
1 |
4 |
24:25 |
16 |
6. |
Lada Togliatti |
9 |
3 |
2 |
1 |
3 |
23:24 |
14 |
7. |
Nižněkamsk |
10 |
2 |
4 |
0 |
4 |
17:21 |
14 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
10 |
5 |
2 |
1 |
2 |
26:18 |
20 |
2. |
Novosibirsk |
9 |
5 |
1 |
0 |
3 |
29:19 |
17 |
3. |
Ufa |
10 |
3 |
0 |
2 |
5 |
22:32 |
11 |
4. |
Vladivostok |
8 |
2 |
1 |
2 |
3 |
25:30 |
10 |
5. |
Chabarovsk |
12 |
2 |
1 |
1 |
8 |
17:29 |
9 |
6. |
Kunlun Red Star |
5 |
2 |
0 |
0 |
3 |
11:13 |
6 |
7. |
Novokuzněck |
10 |
2 |
0 |
0 |
8 |
15:33 |
6 |
8. |
Barys Astana |
7 |
1 |
0 |
1 |
5 |
15:26 |
4 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
9 |
6 |
0 |
2 |
1 |
37:18 |
20 |
2. |
Spartak Moskva |
9 |
5 |
0 |
1 |
3 |
18:18 |
16 |
3. |
Jokerit Helsinky |
8 |
4 |
0 |
1 |
3 |
17:18 |
13 |
4. |
Záhřeb |
10 |
3 |
1 |
2 |
4 |
20:28 |
13 |
5. |
Slovan Bratislava |
9 |
3 |
1 |
1 |
4 |
24:24 |
12 |
6. |
Dinamo Minsk |
6 |
3 |
1 |
0 |
2 |
17:15 |
11 |
7. |
Dinamo Riga |
9 |
0 |
1 |
1 |
7 |
13:25 |
3 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
10 |
9 |
0 |
0 |
1 |
36:14 |
27 |
2. |
Dynamo Moskva |
11 |
5 |
2 |
2 |
2 |
30:22 |
21 |
3. |
Nižnij Novgorod |
9 |
5 |
1 |
2 |
1 |
25:16 |
19 |
4. |
HK Soči |
10 |
6 |
0 |
1 |
3 |
31:25 |
19 |
5. |
Jaroslavl |
10 |
4 |
3 |
1 |
2 |
21:15 |
19 |
6. |
Viťaz Podolsk |
10 |
4 |
1 |
2 |
3 |
25:24 |
16 |
7. |
Čerepovec |
10 |
0 |
1 |
4 |
5 |
16:34 |
6 |
1. kolo: Färjestad - Örebro 2:1
6. kolo: Lulea - Linköping 4:0
37. kolo: Malmö - Frölunda 3:2
Bern - Curych 2:4
Biel - Ambri-Piotta 5:1
Lausanne - Fribourg-Gottéron 2:0
Lugano - Langnau 4:3
Zug - Davos 2:1
Ženeva - Kloten 3:4 po sam. nájezdech
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Lausanne |
5 |
4 |
0 |
0 |
1 |
16:8 |
12 |
2. |
Zug |
5 |
4 |
0 |
0 |
1 |
15:12 |
12 |
3. |
Curych |
6 |
3 |
1 |
1 |
1 |
14:11 |
12 |
4. |
Kloten |
5 |
2 |
2 |
0 |
1 |
15:12 |
10 |
5. |
Biel |
5 |
3 |
0 |
0 |
2 |
18:10 |
9 |
6. |
Lugano |
5 |
3 |
0 |
0 |
2 |
17:14 |
9 |
7. |
Ženeva |
5 |
1 |
1 |
2 |
1 |
13:13 |
7 |
8. |
Bern |
4 |
2 |
0 |
0 |
2 |
10:11 |
6 |
9. |
Davos |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
9:12 |
5 |
10. |
Fribourg-Gottéron |
5 |
1 |
1 |
0 |
3 |
12:16 |
5 |
11. |
Ambri-Piotta |
6 |
0 |
0 |
2 |
4 |
9:21 |
2 |
12. |
Langnau |
5 |
0 |
0 |
1 |
4 |
11:19 |
1 |
Ässät Pori - Lukko Rauma 3:2 v prodl.
Hämeenlinna - Kärpät Oulu 3:2 po sam. nájezdech
IFK Helsinky - Jyväskylä 2:1
Ilves Tampere - Tappara Tampere 2:4
Jukurit Mikkeli - KalPa Kuopio 4:2
Pelicans Lahti - Sport Vaasa 0:1
SaiPa Lappeenranta - Kouvola 3:1
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Tappara Tampere |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
7:2 |
6 |
2. |
Sport Vaasa |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
4:1 |
6 |
3. |
IFK Helsinky |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
7:5 |
5 |
4. |
SaiPa Lappeenranta |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
5:4 |
3 |
5. |
TPS Turku |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
3:2 |
3 |
6. |
Jukurit Mikkeli |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
5:5 |
3 |
7. |
KalPa Kuopio |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
4:4 |
3 |
8. |
Kouvola |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
4:5 |
3 |
9. |
Hämeenlinna |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
3:2 |
2 |
10. |
Ilves Tampere |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
5:6 |
2 |
11. |
Lukko Rauma |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6:8 |
2 |
12. |
Ässät Pori |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3:5 |
2 |
13. |
Kärpät Oulu |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4:6 |
1 |
14. |
Jyväskylä |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3:5 |
1 |
15. |
Pelicans Lahti |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0:3 |
0 |