Hokejový brankář Jakub Sedláček v utkání Dinama Riga
| foto: Profimedia.cz
Z vítězství se radoval i další český gólman Dominik Furch z Omsku, který vyhrál 2:1 v prodloužení na ledě druhého nejlepšího mužstva ligy CSKA Moskva. Avangard s Vladimírem Sobotkou v centru prvního útoku zdolal moskevský velkoklub poprvé po třech a půl letech.
CSKA Moskva - Omsk 1:2 v prodl.
Dinamo Riga - Viťaz Podolsk 4:0 (čisté konto Sedláček)
Východní konference
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Magnitogorsk |
18 |
11 |
1 |
2 |
4 |
55:39 |
37 |
2. |
Kazaň |
20 |
9 |
4 |
1 |
6 |
56:45 |
36 |
3. |
Lada Togliatti |
18 |
7 |
2 |
1 |
8 |
47:48 |
26 |
4. |
Čeljabinsk |
17 |
6 |
2 |
2 |
7 |
39:34 |
24 |
5. |
Jekatěrinburg |
18 |
5 |
3 |
2 |
8 |
42:47 |
23 |
6. |
Nižněkamsk |
18 |
4 |
5 |
0 |
9 |
35:42 |
22 |
7. |
Chanty-Mansijsk |
20 |
6 |
2 |
0 |
12 |
40:53 |
22 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
19 |
9 |
4 |
1 |
5 |
44:36 |
36 |
2. |
Ufa |
18 |
8 |
0 |
4 |
6 |
47:50 |
28 |
3. |
Novosibirsk |
18 |
6 |
3 |
3 |
6 |
48:40 |
27 |
4. |
Chabarovsk |
21 |
7 |
2 |
1 |
11 |
35:43 |
26 |
5. |
Vladivostok |
16 |
6 |
1 |
4 |
5 |
48:49 |
24 |
6. |
Kunlun Red Star |
15 |
7 |
0 |
0 |
8 |
28:34 |
21 |
7. |
Barys Astana |
15 |
5 |
0 |
2 |
8 |
40:50 |
17 |
8. |
Novokuzněck |
18 |
3 |
1 |
1 |
13 |
30:61 |
12 |
Západní konference
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
19 |
13 |
1 |
4 |
1 |
80:35 |
45 |
2. |
Dinamo Minsk |
15 |
9 |
2 |
1 |
3 |
44:31 |
32 |
3. |
Záhřeb |
17 |
5 |
3 |
2 |
7 |
46:53 |
23 |
4. |
Jokerit Helsinky |
18 |
6 |
1 |
3 |
8 |
39:52 |
23 |
5. |
Spartak Moskva |
17 |
7 |
0 |
1 |
9 |
37:45 |
22 |
6. |
Slovan Bratislava |
16 |
5 |
1 |
2 |
8 |
36:51 |
19 |
7. |
Dinamo Riga |
17 |
2 |
2 |
1 |
12 |
30:43 |
11 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
20 |
13 |
1 |
3 |
3 |
55:30 |
44 |
2. |
Nižnij Novgorod |
18 |
11 |
2 |
2 |
3 |
44:30 |
39 |
3. |
Dynamo Moskva |
19 |
8 |
3 |
2 |
6 |
44:36 |
32 |
4. |
Jaroslavl |
18 |
7 |
3 |
3 |
5 |
41:37 |
30 |
5. |
HK Soči |
18 |
8 |
1 |
1 |
8 |
45:42 |
27 |
6. |
Viťaz Podolsk |
17 |
5 |
4 |
2 |
6 |
39:41 |
25 |
7. |
Čerepovec |
18 |
5 |
1 |
4 |
8 |
34:51 |
21 |
Lugano - Biel 3:1
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Curych |
13 |
6 |
2 |
3 |
2 |
36:28 |
25 |
2. |
Zug |
12 |
8 |
0 |
1 |
3 |
37:32 |
25 |
3. |
Biel |
12 |
7 |
0 |
1 |
4 |
42:27 |
22 |
4. |
Lausanne |
11 |
6 |
1 |
0 |
4 |
36:27 |
20 |
5. |
Bern |
11 |
5 |
1 |
2 |
3 |
35:29 |
19 |
6. |
Lugano |
12 |
5 |
1 |
2 |
4 |
37:37 |
19 |
7. |
Kloten |
11 |
4 |
2 |
2 |
3 |
34:34 |
18 |
8. |
Ženeva |
12 |
4 |
2 |
2 |
4 |
31:33 |
18 |
9. |
Davos |
12 |
3 |
3 |
1 |
5 |
34:39 |
16 |
10. |
Ambri-Piotta |
13 |
1 |
5 |
2 |
5 |
32:37 |
15 |
11. |
Langnau |
13 |
2 |
1 |
2 |
8 |
27:43 |
10 |
12. |
Fribourg-Gottéron |
12 |
1 |
2 |
2 |
7 |
27:42 |
9 |
Nitra - Liptovský Mikuláš 4:1
Zvolen - Trenčín 4:3 (za domácí Klhůfek 1+0, Valenta 0+1)
Žilina - Nové Zámky 5:4 v prodl. (za hosty Brabenec 1+0)
Poprad - Martin 3:5 (za domácí Ježek 1+0)
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Nitra |
12 |
8 |
0 |
3 |
1 |
44:28 |
27 |
2. |
Košice |
11 |
7 |
2 |
1 |
1 |
52:25 |
26 |
3. |
Banská Bystrica |
11 |
6 |
2 |
1 |
2 |
46:27 |
23 |
4. |
Zvolen |
12 |
6 |
1 |
0 |
5 |
37:38 |
20 |
5. |
Liptovský Mikuláš |
12 |
5 |
1 |
2 |
4 |
34:29 |
19 |
6. |
Trenčín |
11 |
4 |
2 |
2 |
3 |
30:26 |
18 |
7. |
Martin |
11 |
5 |
0 |
1 |
5 |
28:34 |
16 |
8. |
Nové Zámky |
12 |
2 |
2 |
2 |
6 |
27:38 |
12 |
9. |
Žilina |
11 |
2 |
2 |
1 |
6 |
32:36 |
11 |
10. |
Poprad |
12 |
2 |
2 |
1 |
7 |
27:42 |
11 |
11. |
Slovensko 20 |
7 |
0 |
0 |
0 |
7 |
6:40 |
0 |
Linec - Salcburk 1:4
Štýrský Hradec - Klagenfurt 4:3 v prodl.
Vídeň - Villach 1:3
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Vídeň |
8 |
5 |
2 |
0 |
1 |
28:18 |
19 |
2. |
Linec |
8 |
4 |
2 |
1 |
1 |
34:20 |
17 |
3. |
Salcburk |
8 |
5 |
0 |
1 |
2 |
29:19 |
16 |
4. |
Innsbruck |
8 |
3 |
2 |
2 |
1 |
33:27 |
15 |
5. |
Bolzano |
8 |
4 |
1 |
1 |
2 |
25:23 |
15 |
6. |
Villach |
8 |
3 |
1 |
2 |
2 |
26:18 |
13 |
7. |
Štýrský Hradec |
8 |
3 |
1 |
1 |
3 |
21:17 |
12 |
8. |
Klagenfurt |
8 |
3 |
0 |
2 |
3 |
21:18 |
11 |
9. |
Znojmo |
8 |
2 |
1 |
1 |
4 |
15:28 |
9 |
10. |
Székesfehérvár |
8 |
2 |
1 |
0 |
5 |
16:27 |
8 |
11. |
Dornbirn |
8 |
2 |
0 |
1 |
5 |
20:31 |
7 |
12. |
Lublaň |
8 |
0 |
1 |
0 |
7 |
14:36 |
2 |
Eisbären Berlín - Krefeld 1:3
Wolfsburg - Düsseldorf 3:4 v prodl.
Augsburg - Ingolstadt 4:5 (za hosty Pohl 1+0, Tatíček 0+1)
Schwenningen - Straubing 4:2
Kolín nad Rýnem - Iserlohn 7:2
Mannheim - Mnichov 3:6
Norimberk - Bremerhaven 2:3
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Kolín nad Rýnem |
7 |
6 |
0 |
0 |
1 |
25:9 |
18 |
2. |
Mnichov |
8 |
5 |
0 |
1 |
2 |
28:18 |
16 |
3. |
Wolfsburg |
8 |
3 |
2 |
1 |
2 |
25:23 |
14 |
4. |
Mannheim |
8 |
4 |
0 |
1 |
3 |
27:25 |
13 |
5. |
Schwenningen |
8 |
2 |
3 |
1 |
2 |
25:25 |
13 |
6. |
Ingolstadt |
8 |
4 |
0 |
0 |
4 |
24:19 |
12 |
7. |
Norimberk |
8 |
3 |
1 |
1 |
3 |
23:20 |
12 |
8. |
Eisbären Berlín |
8 |
3 |
1 |
1 |
3 |
22:23 |
12 |
9. |
Straubing |
8 |
3 |
1 |
0 |
4 |
19:26 |
11 |
10. |
Düsseldorf |
7 |
2 |
2 |
0 |
3 |
20:19 |
10 |
11. |
Bremerhaven |
8 |
3 |
0 |
1 |
4 |
17:22 |
10 |
12. |
Augsburg |
8 |
2 |
1 |
1 |
4 |
23:27 |
9 |
13. |
Krefeld |
8 |
2 |
0 |
2 |
4 |
21:27 |
8 |
14. |
Iserlohn |
8 |
2 |
0 |
1 |
5 |
16:32 |
7 |