Brankář Alexander Salák se občerstvuje.
| foto: Anna Vavríková,
MAFRA
Náhradní brankář domácího celku Nikita Bespalov sice ve druhé třetině střelce Amuru zastavil, ale ve třetí od nich dostal další čtyři góly.
Dinamo Riga s Jakubem Sedláčkem v brance zvítězilo v Omsku 3:2 po samostatných nájezdech a opustilo poslední místo v konferenční tabulce. Sedláček v rozstřelu inkasoval z šesti sérií jen jeden gól, při dvou pokusech ho nedokázal překonat ani Vladimír Sobotka.
V brance Omsku nastoupil Dominik Furch, na nájezdy ho mezi tyčemi vystřídal Denis Kostin, ale čtvrté porážce Avangardu za sebou nezabránil.
Vítězný gól v utkání Togliatti - Ufa vstřelil už ve čtvrté minutě Martin Zaťovič, domácí Lada nakonec vyhrála 3:0. Zápas Kazaně s Magnitogorskem zase ve prospěch hostů, kteří zvítězili 3:2 po samostatných nájezdech, rozhodl Jan Kovář.
Ve třetím zápase za sebou skóroval Tomáš Mertl, Medveščak Záhřeb však podlehl Torpedu Nižnij Novgorod 2:5. Mertl si připsal ještě asistenci a z posledních tří duelů má bilanci 3+4.
Kontinentální hokejová liga |
Novokuzněck - Vladivostok 0:2
Omsk - Dinamo Riga 2:3 po sam. nájezdech
Barys Astana - Jokerit Helsinky 2:0
Novosibirsk - Chabarovsk 0:7
Chanty-Mansijsk - Čeljabinsk 3:1
Jekatěrinburg - Nižněkamsk 0:4
Lada Togliatti - Ufa 3:0 (Zaťovič 1+0)
Jaroslavl - CSKA Moskva 0:2
Kazaň - Magnitogorsk 2:3 po sam. nájezdech (rozh. nájezd Kovář)
Nižnij Novgorod - Záhřeb 5:2 (za hosty Mertl 1+1)
Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 2:1
HK Soči - Čerepovec 4:1
Petrohrad - Viťaz Podolsk 5:3 (za hosty Horák 0+1)
Spartak Moskva - Dynamo Moskva 0:3
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Jekatěrinburg |
30 |
11 |
4 |
7 |
8 |
71:80 |
48 |
2. |
Magnitogorsk |
29 |
11 |
7 |
0 |
11 |
89:71 |
47 |
3. |
Kazaň |
29 |
11 |
4 |
4 |
10 |
72:66 |
45 |
4. |
Nižněkamsk |
30 |
11 |
3 |
6 |
10 |
61:59 |
45 |
5. |
Chanty-Mansijsk |
31 |
11 |
5 |
0 |
15 |
60:83 |
43 |
6. |
Čeljabinsk |
30 |
7 |
7 |
2 |
14 |
59:73 |
37 |
7. |
Lada Togliatti |
29 |
10 |
1 |
3 |
15 |
58:72 |
35 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Novosibirsk |
29 |
13 |
6 |
6 |
4 |
78:64 |
57 |
2. |
Ufa |
29 |
13 |
4 |
0 |
12 |
87:81 |
47 |
3. |
Omsk |
30 |
11 |
3 |
8 |
8 |
73:69 |
47 |
4. |
Vladivostok |
29 |
12 |
2 |
3 |
12 |
66:80 |
43 |
5. |
Barys Astana |
30 |
10 |
2 |
6 |
12 |
74:88 |
40 |
6. |
Chabarovsk |
29 |
10 |
3 |
2 |
14 |
53:59 |
38 |
7. |
Novokuzněck |
29 |
5 |
0 |
10 |
14 |
60:92 |
25 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Jokerit Helsinky |
28 |
16 |
0 |
2 |
10 |
72:63 |
50 |
2. |
Petrohrad |
29 |
13 |
2 |
2 |
12 |
75:71 |
45 |
3. |
Záhřeb |
31 |
11 |
3 |
6 |
11 |
81:82 |
45 |
4. |
Dinamo Minsk |
29 |
11 |
2 |
4 |
12 |
70:76 |
41 |
5. |
Spartak Moskva |
29 |
10 |
3 |
4 |
12 |
71:77 |
40 |
6. |
Slovan Bratislava |
31 |
8 |
5 |
3 |
15 |
72:82 |
37 |
7. |
Dinamo Riga |
30 |
7 |
5 |
5 |
13 |
72:79 |
36 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
28 |
18 |
3 |
0 |
7 |
83:46 |
60 |
2. |
Jaroslavl |
30 |
18 |
2 |
2 |
8 |
72:41 |
60 |
3. |
Nižnij Novgorod |
29 |
14 |
4 |
4 |
7 |
79:59 |
54 |
4. |
Dynamo Moskva |
29 |
12 |
4 |
2 |
11 |
83:66 |
46 |
5. |
Viťaz Podolsk |
29 |
10 |
6 |
1 |
12 |
60:68 |
43 |
6. |
HK Soči |
28 |
11 |
2 |
4 |
11 |
65:63 |
41 |
7. |
Čerepovec |
27 |
8 |
5 |
1 |
13 |
63:69 |
35 |
Ässät Pori - IFK Helsinky 3:2
Hämeenlinna - TPS Turku 1:5
Sport Vaasa - Ilves Tampere 4:0
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Tappara Tampere |
20 |
10 |
3 |
3 |
4 |
62:39 |
39 |
2. |
Lukko Rauma |
20 |
10 |
4 |
1 |
5 |
52:34 |
39 |
3. |
Kärpät Oulu |
19 |
11 |
1 |
2 |
5 |
56:41 |
37 |
4. |
IFK Helsinky |
20 |
8 |
6 |
1 |
5 |
58:44 |
37 |
5. |
TPS Turku |
21 |
10 |
1 |
3 |
7 |
58:47 |
35 |
6. |
KalPa Kuopio |
19 |
8 |
2 |
3 |
6 |
34:32 |
31 |
7. |
SaiPa Lappeenranta |
18 |
8 |
2 |
2 |
6 |
54:48 |
30 |
8. |
Ilves Tampere |
21 |
7 |
3 |
2 |
9 |
50:49 |
29 |
9. |
Jyväskylä |
21 |
9 |
0 |
1 |
11 |
43:49 |
28 |
10. |
Kouvola |
20 |
6 |
3 |
4 |
7 |
40:55 |
28 |
11. |
Sport Vaasa |
20 |
7 |
2 |
2 |
9 |
46:52 |
27 |
12. |
Pelicans Lahti |
21 |
7 |
1 |
4 |
9 |
42:56 |
27 |
13. |
Ässät Pori |
20 |
6 |
1 |
3 |
10 |
38:45 |
23 |
14. |
Blues Espoo |
19 |
4 |
3 |
2 |
10 |
33:52 |
20 |
15. |
Hämeenlinna |
21 |
5 |
2 |
1 |
13 |
44:67 |
20 |
Slovenská hokejová liga - 20. kolo |
Slovensko 20 - Žilina 2:6 (Š. Novotný 1+1)
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Zvolen |
20 |
12 |
2 |
2 |
4 |
78:43 |
42 |
2. |
Banská Bystrica |
20 |
9 |
3 |
3 |
5 |
53:37 |
36 |
3. |
Trenčín |
21 |
9 |
3 |
3 |
6 |
50:50 |
36 |
4. |
Nitra |
20 |
10 |
2 |
0 |
8 |
63:52 |
34 |
5. |
Košice |
20 |
8 |
2 |
4 |
6 |
46:35 |
32 |
6. |
Poprad |
21 |
8 |
2 |
4 |
7 |
66:60 |
32 |
7. |
Piešťany |
20 |
8 |
3 |
1 |
8 |
51:51 |
31 |
8. |
Martin |
20 |
8 |
3 |
0 |
9 |
48:47 |
30 |
9. |
Žilina |
21 |
6 |
2 |
3 |
10 |
44:55 |
25 |
10. |
Skalica |
21 |
7 |
0 |
3 |
11 |
43:73 |
24 |
11. |
Slovensko 20 |
14 |
1 |
1 |
0 |
12 |
14:53 |
5 |
Färjestad - MODO Hockey 3:4 v prodl. (za domácí Gulaš 1+0)
HV 71 - Karlskrona 3:2 v prodl.
Linköping - Växjö 0:1
Malmö - Lulea 5:1
Rögle - Brynäs 1:5
Skelleftea - Örebro 3:2 v prodl. (za hosty Krejčík 1+0)
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Frölunda |
16 |
12 |
2 |
0 |
2 |
66:32 |
40 |
2. |
Skelleftea |
17 |
10 |
3 |
1 |
3 |
50:36 |
37 |
3. |
Brynäs |
17 |
9 |
2 |
2 |
4 |
59:46 |
33 |
4. |
Linköping |
16 |
8 |
3 |
1 |
4 |
48:40 |
31 |
5. |
Färjestad |
17 |
6 |
4 |
5 |
2 |
49:44 |
31 |
6. |
Växjö |
17 |
8 |
2 |
2 |
5 |
49:42 |
30 |
7. |
Djurgaarden |
15 |
6 |
1 |
4 |
4 |
38:37 |
24 |
8. |
Örebro |
16 |
6 |
2 |
2 |
6 |
45:46 |
24 |
9. |
HV 71 |
17 |
5 |
3 |
0 |
9 |
45:47 |
21 |
10. |
Rögle |
17 |
5 |
1 |
3 |
8 |
37:46 |
20 |
11. |
Lulea |
17 |
5 |
2 |
1 |
9 |
44:54 |
20 |
12. |
Malmö |
17 |
5 |
0 |
2 |
10 |
43:56 |
17 |
13. |
MODO Hockey |
16 |
3 |
1 |
1 |
11 |
42:62 |
12 |
14. |
Karlskrona |
17 |
1 |
1 |
3 |
12 |
41:68 |
8 |