Z vítězství se mohl radovat také reprezentační gólman Alexandr Salák z Novosibirsku. V utkání se Slovanem Bratislava ho překonal ve 38. minutě po přihrávce Václava Nedorosta další český útočník Lukáš Kašpar, ale Sibir díky brance Maxima Šalunova ve slovenské metropoli vyhrál 3:2.
K vítězství nevedla ani branka Tomáše Zohorny, jenž byl jediným střelcem Chabarovsku při porážce 1:2 na ledě Viťazu Podolsk. Pět branek inkasoval Jakub Sedláček, jehož Dinamo Riga podlehlo 0:5 finalistům minulého ročníku CSKA Moskva.
Vedle Sobotky přispěli dvěma asistencemi k výhrám svých týmů také Petr Koukal z Jekatěrinburgu a Jan Kovář z Magnitogorsku.
Kontinentální liga
Čeljabinsk - Barys Astana 2:1
Magnitogorsk - Chanty-Mansijsk 6:2 (Kovář 0+2, Filippi 0+1)
Ufa - Jekatěrinburg 4:5 (za hosty Koukal 0+2)
Slovan Bratislava - Novosibirsk 2:3 (za domácí Kašpar 1+0, Nedorost 0+1)
CSKA Moskva - Dinamo Riga 5:0
Dynamo Moskva - Vladivostok 3:4 po sam. nájezdech
Nižněkamsk - Omsk 1:4 (Sobotka 0+2)
Viťaz Podolsk - Chabarovsk 2:1 (za hosty Zohorna 1+0)
Záhřeb - Novokuzněck 4:3 po sam. nájezdech (za hosty Kousal 0+1)
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jekatěrinburg | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 10:8 | 10 |
2. | Magnitogorsk | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 13:8 | 8 |
3. | Nižněkamsk | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
4. | Kazaň | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
5. | Čeljabinsk | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 8:9 | 5 |
6. | Chanty-Mansijsk | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10:15 | 3 |
7. | Lada Togliatti | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6:11 | 3 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 13:8 | 10 |
2. | Novosibirsk | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 13:11 | 7 |
3. | Vladivostok | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12:12 | 6 |
4. | Chabarovsk | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | 5 |
5. | Ufa | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 13:16 | 3 |
6. | Barys Astana | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9:12 | 3 |
7. | Novokuzněck | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7:16 | 2 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jokerit Helsinky | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11:3 | 9 |
2. | Záhřeb | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 13:9 | 9 |
3. | Petrohrad | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 9:8 | 7 |
4. | Dinamo Riga | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 9:9 | 7 |
5. | Slovan Bratislava | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9:7 | 3 |
6. | Spartak Moskva | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9:16 | 2 |
7. | Dinamo Minsk | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4:10 | 1 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Dynamo Moskva | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 18:12 | 9 |
2. | CSKA Moskva | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 14:8 | 8 |
3. | Nižnij Novgorod | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 12:10 | 8 |
4. | Jaroslavl | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 8:6 | 7 |
5. | Viťaz Podolsk | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 10:11 | 7 |
6. | HK Soči | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
7. | Čerepovec | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | 2 |