Kaberle, Tenkrát, Hlaváč. Přesto hokejové Kladno prohrálo s Havířovem

Kladenský útočník Jan Hlaváč | foto: Eva Streichsbierová, MF DNES

2 2014
Tomáš Kaberle, Jan Hlaváč, Petr Tenkrát... Hokejové Kladno je už téměř kompletní a v jeho kabině to vypadá jako na reprezentačním srazu před pár lety. Přesto favorit v pondělí nečekaně ztratil domácí zápas s Havířovem, po dvou inkasovaných gólech v předposlední minutě prohrál 2:4.

„V posledních zápasech nám příliš nevycházejí přesilovky. Předtím jsme využívali téměř každou druhou a už jsme si asi mysleli, že nám to půjde samo. Budeme muset začít zase od začátku,“ řekl kladenský útočník Jan Rudovský.

Rytíři prohrávali 0:2, ale góly Hlaváče a Tenkráta jim vrátily šanci na vítězství. V poslední třetině mělo Kladno obrovský tlak, jenže ani dvě stoprocentní možnosti Horny k překlopení výsledku nevedly.

A tak se radoval Havířov.

Kladno v tabulce kleslo na sedmou příčku a špička ligy mu dál uniká.

Už zítra Kladno nastoupí ke slavnostnímu zápasu v Českých Budějovicích. Hosté se představí v retro dresech se slavnou Poldi na prsou. Přímý přenos vysílá od 19.20 hodin ČT sport.