KLADNO - JIHLAVA 4:3 (2:1, 1:1, 1:1), neděle od 18 hodin
Kladno snížilo v sérii na 1:2. Čtvrtý zápas se hraje zítra od 18 hodin. Hezký a pohodový zbytek večera.

58:35
Dragounova formnace se dlouho držela v útočném pásmu a získala vhazování.
57:30
Hlaváč nahodil puk do útočného pásma a Kladno střídá.
57:06
Zakázané uvolnění Kladna.
56:23
Sražená rána Hořavy skončila nad hrazením.
55:55
Chábera podržel puk po střele z dálky a vhazuje se před ním.
55:26
Jihlava se snažila nahodit puk před Cháberu, nikdo tam však nebyl připraven na teč.
54:30
Po teči Stacha skončil puk za brankou.
53:45
Vyloučeni Redlich (Kladno) a Mocek (Jihlava) na pěz minut plus do konce utkání za hrubost.
53:45
Bitka mezi domácím Redlichem a Mockem, kladenský hráč dostal docela naloženo.
53:40
Puk na kladenské střídačce, hra se kouskuje, to vyhovuje domácím.
52:25
Jihlava kombinuje, drží puk a chystá se na závěrečný nápor.
51:38
Na ledě zůstává ležet domácí obránce Klouček.
51:17
Dobrá akce domácích, Kaberle ještě hledal Pituleho, ale Sáblík pohotově zasáhl.
50:40
Kladnu přesilovka nevychází.
49:20
Tresty Vyloučen Mocek (Jihlava) na dvě minuty za nedovolené bránění.
47:35
Góly Kladno vstřelilo branku. Důraz se vyplatil Petru Tenkrátovi, který před brankovištěm doklepl vyraženou střelu. Asistence: Stach, Zeman.
46:50
Jihlava je kompletní.
46:46
Kindl od modré čáry trefil pouze spoluhráče před brankou.
45:59
45:37
Sáblík si poradil se střelou Hořavy od modré čáry.
44:45
Tresty Vyloučen Seman (Jihlava) dvě minuty za sekání.
44:15
Góly Jihlava vstřelila branku. Obránce Dobrovolný dostal přihrávku na modrou čáru a z parvní vypálil, brankář Chábera měl zakrytý výhled. Asistence Čachotský.
43:51
Sražený pokus Čachotského skončil vysoko nad mantinelem.
41:25
Sáblík vyrazil Růžičkovo nahození ze středního pásma.
40:01
40:00
39:10
Důležitý moment Sáblík vychytal domácího Tenkráta, který na něj tvrdě vypálil zpoza obránce.
38:00
Poslední dvě minuty prostřední třetiny a stadionem zná hromové: Jihlava, Jihlava.
36:55
Posunutá branka Jihlavy, vhazuje se před ní.
35:38
Dvakrát za sebou zakázané uvolnění Kladna.
34:25
Jihlavští fanoušci dorazili v hojném počtu a nyní logicky ožili
33:50
Góly Jihlava vstřelila branku. Kladno si zbytečně a trestuhodně komplikuje zápas. Diviš v oslabení ujel do sóla a dotáhl blafák.
33:40
Nikdo z rozhodčích neviděl faul na Pituleho, který se odehrál mimo dění.
32:23
Tresty Vyloučen Jergl (Jihlava) na dvě minuty za podražení.
31:30
Důležitý moment Chábera výtečně zakročil proti hostujícímu Divišovi, který se z ničeho nic dostal do dobré šance.

Nepřehlédněte

Branky: 15. Horna (Kindl, Kaberle), 20. Kaberle (Hlaváč, Stach), 25. Hlaváč (Kindl, Stach), 48. Tenkrát (Stach, Zeman) – 5. Seman (Jergl, Melenovský), 34. Diviš, 45. Dobrovolný (Čachotský).

Kladno: Chábera - Gutwald, Kaberle, Růžička, Zeman, Klouček, Kania – Tenkrát, Dragoun, Horna – Hořava, Pitule, Eberle – Hlaváč, Stach, Kindl – Redlich, Lukáč, Strnad.

JIhlava: Sáblík – Štebih, Kaláb, Staněk, Dobrovolný, Šidlík, Mocek, Schejbal – Čachotský, A. Zeman, Diviš – Jergl, Melenovský, Seman – Prokš, Zdražil, Harkabus – Malec, Kuřítko.