Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kočí se těšil na dovolenou v Mexiku. Po bitce tam ale poletí se zlomenou rukou

David Kočí v bitce s D. J. Kingem | foto: Josef CafourekiDNES.cz

9 2010
Během olympijské pauzy měl naplánovanou dovolenou v Mexiku. Místo hokeje bílé pláže, místo drsných rvaček pohodu u bazénu. "Moc se tam těším," říkal hokejista Colorada David Kočí. Zápas se St. Louis však změnil budoucí prázdniny s koupáním na rehabilitační pobyt. Český bojovník odnesl bitku s D. J. Kingem zlomenou rukou.

Už ve třetí minutě duelu se St. Louis shodili rukavice dva boxeři těžké váhy: proti českému rabiátovi se postavil metrákový obr D. J. King. A Kočímu "zahrál" pěkně drsnou písničku.

Souboj sice skončil zhruba nerozhodně, boxerští rozhodčí by možná dokonce přisoudili těsnou výhru útočníkovi Avalanche. Ten však odnesl rvačku s Kingem zlomenou rukou. Zřejmě od toho, jak mu bušil do helmy.

"Bitka to byla pěkná, bylo vidět, že se střetli opravdoví těžkotonážníci. Kočička dal Kingovi jednu dobrou ránu, tím si asi tu ruku zlomil," vypozoroval Roman Polák, obránce St. Louis.

Místo na trestnou lavici tak Kočí po svém jedenáctém pěstním souboji sezony zamířil rovnou do kabin. A pak na vyšetření do nemocnice. Podle prvních zpráv z Colorada by měl být mimo hru šest až sedm týdnů.

V základní části NHL tak stihne už jen pár zápasů. A ještě k tomu bude mít zkaženou dovolenou.

"Slyšel jsem, že má jet k moři," povídal po zápase olympijský reprezentant Polák. "To si asi David pěkně užije. Ani se nebude moct koupat a v tom vedru ho to bude pěkně svědit."

Podívejte se na bitku Davida Kočího s D. J. Kingem:

Autoři:

Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze