Rozhodující semifinále 1. hokejové ligy

KOMETA BRNO - CHOMUTOV 3:0 (1:0, 0:0, 2:0), konec utkání
60:00
59:53
Hylák si připisuje další zákrok. Brněnský brankář už zřejmě v důležitém utkání udrží čisté konto. Zbývá posledních sedm vteřin.
59:33
Chomutov pokračuje ve hře bez brankáře, Polodna ale jeho prázdnou branku minul.

Nepřehlédněte

Kometa:
Hylák - Zubíček, Koma, Kántor, Lhotský, Křetínský, Kempný, Morava, David - Polodna, Kostourek, Haluza - Brabenec, Pucher, Korhoň - Vondráček, Barus, Dlouhý - Sedlák, Padělek, Klimt.
Chomutov:
Hanuljak - Nikolov, Grof, Pulpán, Všetečka, Ťupa, Bombic, Trefný, Toivonen - Hlinka, Skořepa, Květoň - Eiselt, Mikšovic, Jíra - Hašek, Domin, Míka - Gombár, Polanský, Tauš.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny a podle domácích fandů i utkání. Hala Rondo je na nohou, Kometa si zahraje finále první ligy proti Ústí.
58:53
Gól Komety. Podruhé v utkání se raduje z branky Korhoň, který střílel do prázdné branky. Domácí vedou 3:0 a je rozhodnuto.
58:50
Kometa vyhazuje a za pukem míří Korhoň.
58:37
Dva úspěšné zásahy si připsal Hylák. Chomutovu zbývá na vyrovnání minuta a půl.
58:08
Chomutov si vzal oddechový čas. Na led jde šest hostujících hráčů. Brankář Hanuljak zůstal na střídačce.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny. Kometa drží Chomutov daleko od své branky, přesto musí Hylák zasahovat po střele Míky.
55:50
Kometa mohla vést 3:0. Sám na Hanuljaka pádil Dlouhý, ale jeho pokus o forhendový blafák gólem neskončil.
55:36
Gól Komety. Autorem důležité branky pro domácí tým, který vede 2:0, je Brabenec. Brněnský útočník vybojoval puk za brankou Chomutova, vyjel si před hostujícího brankáře a nadvakrát jej překonal.
55:21
Zakázané uvolnění Chomutova. jeden z jeho hráčů, který projížděl za brankou Komety, brnknul Hylákovi o beton.
55:00
Zbývá posledních pět minut třetí třetiny.
54:04
Nebezpečná teč před brankou Chomutova, ale Hanuljak zasahovat nemusel.
53:21
Akce Komety končí postavením mimo hru. Chomutovu se zatím nedaří dostat se do většího náporu.
52:00
Místo náporu Chomutova je v tlaku Kometa. Aktivní byl hlavně domácí veterán Barus.
50:18
Velká šance Komety. Obránce Morava si najel mezi kruhy, ale ani nadvakrát nepřekonal Hanuljaka, který drží šance Chomutova.
50:00
Smůla Chomutova. Hlinka v útoku zlomil hokejku.
48:06
Skvělý zákrok Hanuljaka, který položenou hokejkou zabránil Polodnovi připsat si druhou asistenci v utkání.
47:43
Do brejku vyrazil Barus, jeho střela ale skončila na finském obránci Toivonenovi.
46:58
Hylák musel zasahovat, ale jen proti střele ze středního pásma.
46:21
Chomutovský Hlinka přejel modorou a pokusil se o střelu, jenže tu zblokoval do ochranné sítě obránce Morava.
46:00
Poměr střel je zatím 30:15 pro Kometu.
43:20
Na Hanuljaka se řítil Sedlák, ale i on trefil jen chomutovské brankáře. Chomutov je pod velkým tlakem.
42:22
Další velká šance Vondráčka, který ale trefuje Hanuljaka jen do ramena.
42:02
V útoku Pucher s Korhoněm, ale obrana Chomutova byla pozorná.
41:38
O střelu se pokoušel Klimt, ale puk mu sjel.
39:35
Tvrdá střela Eiselta mířila do krku Hyláka, brněnský brankář ji ale vyrazil a je v pořádku.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:44
Kometa vyhazuje.
37:44
Přesilovka Chomutova. Na 2 minuty je za nedovolené bránění vyloučen obránce Morava.
37:34
První větší mela v utkání. Po závaru před brankou Hyláka, chomutovští hráči zbytečně doráželi na domácího brankáře. Vhazuje se ve středním pásmu.
36:47
Velká šance Komety. Pucher našel mezi kruhy najíždějícího Moravu, ten ale trefil Hanuljaka jen do betonů.
36:14
35:49
Domácí brankář Hylák teď odvážně vjel do klubka hráčů, aby do lapačky chytil letící puk.
34:14
Přesilovka Chomutova. Na 2 minuty za sekání je vyloučen Vondráček. Jeden z chomutovských hráčů ho rozhodil a Vondráček dost nešikovně trefil hokejkou do zad nebo hlavy Trefného.
33:20
V náporu byla znovu trojice Korhoň - Pucher - Brabenec. Prvně jmenovaný střílel, Brabenec se už k dorážce nedostal.
32:37
Zakázané uvolnění Chomutova. Hra se teď dost vyrovnala. Domácí brankář Hylák předtím musel zasahovat proti střele Mikšovice.
30:56
Tlak Komety kopnčil tvrdou střelou Lhotského. Bohužel pro Kometu nebyl nikdo z hráčů poblíž odraženému puku.
30:27
Akci Komety teď zastavil ofsajd.
29:02
Kometa je v plném počtu. Oslabení ustála bez problémů.
28:05
V oslabení ujel Klimt, ale jeho střela bekhendem Hanuljaka zaskočit nemohla.
27:02
Přesilovka Chomutova. Na 2 minuty vyloučen domácí obránce Morava.
27:00
Závar před brankou Komety končí pádem Květoně. Bude se vylučovat.
25:33
Šance Komety. Po křídle ujel Dlouhý, ale střílel zápěstím nad Hanuljakovu branku.
25:00
Bojovnější pasáž utkání končí zakázaným uvolněním Komety. Domácí se začínají dostávat pod tlak.
23:42
Zakázané uvolnění Chomutova.
23:05
Chomutov opět důrazně dohrával svou šanci před Hylákem. Hosté se snaží brněnského brankáře rozhodit.
21:18
V šanci aktivní Vondráček, ale po kličce obránci neměl už dostatek klidu na zakončení, takže Hanuljak jeho střelu bekhendem kryl.
20:01
Začala 2. třetina.
20:00
Konec 1. třetiny.
19:57
Po zakázaném uvolnění Komety se bude ještě vhazovat v jejím obranném pásmu.
19:35
V závěru ještě přibrzdil Grof před Hylákem tak, že ho zasypal sprškou sněhu. Proto se do něj pustili obránci Komety.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:35
Hlavy chomutovských obránců motali Pucher s Korhoněm. Nejblíže gólu byl Pucher, k němuž se odrazil puk, ale byl už blízko tyčce a nestihl přesně zakončit.
18:13
17:46
Tvrdá střela Bombice, ale Hylák ji vykopl betonem.
16:45
Květoň tvrdě narazil na mantinel Lhotského, ale nevylučuje se.
16:13
Přesilovka Chomutova. Na 2 minuty vyloučen za hákování Pucher.
15:18
Velkou šanci Komety zahodil Vondráček. Barus vystihl rozehrávku Chomutova a předložil puk volnému Vondráčkovi, který však poslal puk do ležícího Hanuljaka.
15:02
Do šance se dostával po samostatné akci Křetínský, ale Hanuljak jeho střelu kryl.
13:46
Obrana Komety na poslední chvíli zastavila brejk Chomutova 2 na 1.
13:10
Před brankou Chomutova dorážel Vondráček, ale byl už moc blízko Hanuljakovi.
11:00
V obraně chyboval Křetínský, ale Chomutov jeho zaváhání nevyužil.
10:03
Chomutov je v plném počtu. Oslabení ustál bez problémů.
8:03
Další přesilovka Komety. Na 2 minuty vyloučen za podražení Ťupa. Předtím měl Chomutov štěstí, když obránci na poslední chvíli překazili brejk Komety.
6:56
Chomutov je otřesený. Po závaru před brankou Chomutova zalehl Hanuljak puk, aniž by věděl, kde je.
6:06
Gól Komety! Domácí vedou 1:0, když Korhoň dostal z rohu mantinelu od Polodny nádherný pas k tyčce a střílel do prázdné branky. Asistence Polodna.
5:44
Chomutov je v plném počtu. Nejnebezpečnější byla ze strany Komety byla až po skončení přesilovky střela Kántora.
3:44
Na 2 minuty je vyloučen za sekání chomutovský Bombic.
3:39
Ve velké šanci Korhoň, který u tyčky dorážel poskakující puk, jenže trefil jen boční síť. Bude se vylučovat, Kometa bude hrát přesilovku.