Straka v utkání Kontinentální ligy otevřel skóre v 11. minutě, Piroš pak v dalším průběhu první třetiny přihrál na druhý gól domácího Avtomobilistu.
Malkin s Gončarem si na ledě Ufy připsali po bodu za asistenci, přičemž ta Malkinova v 60. minutě pomohla hostům k bodu, jejich soupeř ale nakonec vyhrál 4:3 v prodloužení.
První zápas za moskevské Dynamo má za sebou také Alexandr Ovečkin a i on v něm zaznamenal gólovou asistenci. Ruský tým porazil Dinamo Minsk vysoko 7:2, úvodní třetinu přitom prohrál 0:1 a vyrovnal až díky gólu českého obránce Filipa Nováka, který v 23. minutě využil přesilovku.
Ještě bez útočníka Pavla Dacjuka z Detroitu a brankáře Ilji Bryzgalova z Philadelphie nastoupil CSKA Moskva proti Barysu Astana a prohrál 1:3.
Kontinentální hokejová ligaNovokuzněck - Čerepovec 3:5, Novosibirsk - Viťaz Čechov 3:2 po sam. nájezdech, Jekatěrinburg - Chanty-Mansijsk 4:3 (za domácí Straka 1+0, Piroš 0+1), Ufa - Magnitogorsk 4:3 v prodl., CSKA Moskva - Barys Astana 1:3, Dynamo Moskva - Dinamo Minsk 7:2 (za domácí Novák 1+0), Kazaň - Čeljabinsk 6:2, 19:00 Lev Praha - Omsk 3:1 - více ZDE. |
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kazaň | 7 | 5 | 0 | 1 | 1 | 23:11 | 16 |
2. | Nižněkamsk | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 24:14 | 16 |
3. | Čeljabinsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 13:10 | 9 |
4. | Jekatěrinburg | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 10:11 | 7 |
5. | Magnitogorsk | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 10:12 | 7 |
6. | Chanty-Mansijsk | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 16:22 | 3 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Novosibirsk | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 22:19 | 14 |
2. | Ufa | 7 | 2 | 1 | 2 | 2 | 19:18 | 10 |
3. | Chabarovsk | 8 | 2 | 2 | 0 | 4 | 17:17 | 10 |
4. | Novokuzněck | 7 | 1 | 2 | 2 | 2 | 21:22 | 9 |
5. | Barys Astana | 7 | 2 | 0 | 2 | 3 | 16:25 | 8 |
6. | Omsk | 7 | 1 | 2 | 1 | 3 | 13:22 | 8 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Lev Praha | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 16:8 | 17 |
2. | Dynamo Moskva | 7 | 3 | 2 | 0 | 2 | 25:17 | 13 |
3. | Petrohrad | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 23:20 | 9 |
4. | Slovan Bratislava | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 16:14 | 9 |
5. | Dinamo Riga | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 11:10 | 8 |
6. | Viťaz Čechov | 7 | 0 | 2 | 2 | 3 | 15:21 | 6 |
7. | Doněck | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14:18 | 5 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Atlant Mytišči | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 15:14 | 11 |
2. | CSKA Moskva | 7 | 2 | 2 | 0 | 3 | 16:16 | 10 |
3. | Spartak Moskva | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 12:12 | 10 |
4. | Čerepovec | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 14:16 | 9 |
5. | Jaroslavl | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 16:15 | 8 |
6. | Dinamo Minsk | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 15:26 | 8 |
7. | Nižnij Novgorod | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 15:17 | 6 |
Švédsko
Výsledky:
Frölunda - MODO Hockey 7:6 v prodl., HV 71 - Skelleftea 1:0, Linköping - Lulea 2:3 v prodl. (za hosty Skrbek 1+0), Rögle - Färjestad 5:2, Växjö - Timra 2:1 v prodl.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Lulea | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | 8 |
2. | HV 71 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 7 |
3. | Linköping | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:5 | 7 |
4. | Frölunda | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12:11 | 6 |
5. | Brynäs | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7:6 | 5 |
6. | Timra | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6:5 | 5 |
7. | Växjö | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | 5 |
8. | Skelleftea | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7:5 | 3 |
9. | Rögle | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7:7 | 3 |
10. | Färjestad | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6:9 | 3 |
11. | AIK Stockholm | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5:8 | 3 |
12. | MODO Hockey | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9:15 | 2 |
Finsko
Výsledky:
Ilves Tampere - KalPa Kuopio 5:3, SaiPa Lappeenranta - Blues Espoo 1:5.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Blues Espoo | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 16:10 | 9 |
2. | SaiPa Lappeenranta | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 14:11 | 9 |
3. | Hämeenlinna | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 7 |
4. | Jyväskylä | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5. | Ässät Pori | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6:6 | 6 |
6. | KalPa Kuopio | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9:10 | 6 |
7. | Ilves Tampere | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:17 | 6 |
8. | Tappara Tampere | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 12:8 | 4 |
9. | Kärpät Oulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9:7 | 3 |
10. | IFK Helsinky | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9:11 | 3 |
11. | TPS Turku | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6:9 | 3 |
12. | Pelicans Lahti | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 12:13 | 2 |
13. | Lukko Rauma | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | 1 |
14. | Jokerit Helsinky | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3:10 | 0 |
Švýcarsko
Výsledek:
Curych - Bern 2:3.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Ženeva | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
2. | Bern | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8:6 | 6 |
3. | Curych | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:10 | 6 |
4. | Lugano | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 5 |
5. | Rapperswil | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | 5 |
6. | Ambri-Piotta | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
7. | Kloten | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
8. | Fribourg-Gottéron | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
9. | Davos | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | 1 |
10. | Langnau | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 |
11. | Biel | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
12. | Zug | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
Slovensko
Výsledek:
Skalica - Slovensko 20 4:1 (Vyrůbalík 0+2).
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Nitra | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13:4 | 6 |
2. | Banská Bystrica | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:4 | 5 |
3. | Poprad | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:3 | 3 |
4. | Piešťany | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
5. | Zvolen | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
6. | Skalica | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:8 | 3 |
7. | Martin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
8. | Žilina | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | 1 |
9. | Košice | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
10. | Trenčín | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3:6 | 0 |
11. | Slovensko 20 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5:18 | 0 |