Nejpilnějším střelcem v dresu Avangardu byl Vladimír Sobotka, ale navzdory sedmi pokusům vyšel ze zápasu bez bodu. Omsk si sedmou výhrou za tři body v desátém utkání pojistil vedení v Černyševově divizi.
Nejproduktivnější český hráč v soutěži Jan Kovář se gólem a přihrávkou podílel na vítězství Magnitogorsku nad Novokuzněckem 4:1 a má bilanci pět gólů a 11 asistencí. Jeho tým zvítězil poosmé za sebou a vede tabulku Východní konference.
V KHL je lepší pouze Petrohrad, jenž prodloužil svou rekordní vítěznou sérii od začátku sezony už na deset utkání. SKA deklasoval 7:1 Podolsk a má plný počet 30 bodů. Český útočník Roman Červenka se v dresu vítězů do statistik nezapsal, gólman Alexander Salák si připsal 26 zákroků.
Gól a přihrávku kromě Kováře zaznamenal také Petr Koukal a přispěl k výhře Jokeritu 4:2 nad Atlantem. Dva kanadské body zaznamenal i Jakub Petružálek, který dvěma přihrávkami pomohl Jekatěrinburgu zdolat svůj bývalý klub Chabarovsk 3:1. Avtomobilist uspěl po sérii osmi porážek. Přispěl k tomu i gólman Jakub Kovář, který pochytal 24 střel.
Z vítězství se radoval také Jakub Sedláček v brance Dinama Riga, který měl 26 úspěšných zásahů při výhře 4:2 nad Vladivostokem.
Kontinentální hokejová liga:
Omsk - HK Soči 8:1
Barys Astana - Dynamo Moskva 1:2
Jekatěrinburg - Chabarovsk 3:1 (Petružálek 0+2)
Magnitogorsk - Novokuzněck 4:1 (Kovář 1+1)
Dinamo Riga - Vladivostok 4:2
Čerepovec - Lada Togliatti 4:3
Kazaň - Novosibirsk 5:2
CSKA Moskva - Dinamo Minsk 2:0
Petrohrad - Viťaz Podolsk 7:1
Nižnij Novgorod - Nižněkamsk 5:6 v prodl.
Jokerit Helsinky - Atlant Mytišči 4:2 (za domácí Koukal 1+1)
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Magnitogorsk | 11 | 9 | 1 | 0 | 1 | 42:12 | 29 |
2. | Kazaň | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 34:23 | 23 |
3. | Čeljabinsk | 10 | 2 | 3 | 0 | 5 | 23:30 | 12 |
4. | Chanty-Mansijsk | 9 | 3 | 0 | 2 | 4 | 27:27 | 11 |
5. | Nižněkamsk | 9 | 2 | 2 | 1 | 4 | 31:35 | 11 |
6. | Jekatěrinburg | 11 | 2 | 0 | 2 | 7 | 22:37 | 8 |
7. | Lada Togliatti | 10 | 0 | 2 | 0 | 8 | 18:35 | 4 |
Černyševova divize:
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 39:19 | 23 |
2. | Ufa | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 34:29 | 15 |
3. | Novokuzněck | 10 | 3 | 2 | 2 | 3 | 17:25 | 15 |
4. | Barys Astana | 11 | 3 | 2 | 1 | 5 | 27:27 | 14 |
5. | Novosibirsk | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 25:19 | 13 |
6. | Chabarovsk | 11 | 2 | 1 | 1 | 7 | 21:37 | 9 |
7. | Vladivostok | 9 | 2 | 0 | 0 | 7 | 25:38 | 6 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 48:23 | 30 |
2. | Jokerit Helsinky | 10 | 7 | 1 | 1 | 1 | 37:24 | 24 |
3. | Dinamo Minsk | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 26:25 | 17 |
4. | Dinamo Riga | 10 | 4 | 0 | 3 | 3 | 23:26 | 15 |
5. | Slovan Bratislava | 9 | 4 | 0 | 1 | 4 | 21:24 | 13 |
6. | Záhřeb | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 24:32 | 9 |
7. | Atlant Mytišči | 10 | 2 | 1 | 0 | 7 | 24:33 | 8 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 33:13 | 27 |
2. | Dynamo Moskva | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 23:21 | 22 |
3. | Čerepovec | 11 | 4 | 1 | 1 | 5 | 29:29 | 15 |
4. | Nižnij Novgorod | 10 | 3 | 1 | 3 | 3 | 24:25 | 14 |
5. | Viťaz Podolsk | 9 | 3 | 1 | 1 | 4 | 23:32 | 12 |
6. | Jaroslavl | 9 | 2 | 1 | 1 | 5 | 23:29 | 9 |
7. | HK Soči | 8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 12:26 | 6 |
Finská hokejová liga:
Hämeenlinna - Tappara Tampere 5:2
IFK Helsinky - Lukko Rauma 5:4 v prodl.
Ilves Tampere - Ässät Pori 2:3
KalPa Kuopio - Jyväskylä 3:2 (za domácí Kubalík 1+0, Birner 0+1)
Sport Vaasa - Kärpät Oulu 0:4
SaiPa Lappeenranta - Blues Espoo 4:1
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | SaiPa Lappeenranta | 7 | 5 | 0 | 1 | 1 | 25:17 | 16 |
2. | Ässät Pori | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 20:13 | 16 |
3. | IFK Helsinky | 7 | 4 | 1 | 1 | 1 | 27:15 | 15 |
4. | KalPa Kuopio | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 | 17:11 | 12 |
5. | Kärpät Oulu | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 21:20 | 12 |
6. | Tappara Tampere | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 14:19 | 10 |
7. | Jyväskylä | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 19:17 | 9 |
8. | Hämeenlinna | 7 | 2 | 0 | 3 | 2 | 21:23 | 9 |
9. | Lukko Rauma | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 14:18 | 9 |
10. | TPS Turku | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 14:18 | 9 |
11. | Pelicans Lahti | 6 | 1 | 2 | 0 | 3 | 14:12 | 7 |
12. | Ilves Tampere | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 13:17 | 6 |
13. | Sport Vaasa | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 16:27 | 6 |
14. | Blues Espoo | 7 | 1 | 1 | 0 | 5 | 15:23 | 5 |
Hokejová liga EBEL - 6. kolo:
Bolzano - Znojmo 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Branky: 13. Schofield, 48. Zanette - 10. Rosa (Tomas), 22. Štach (Havlík, Lattner), 44. Tomas (Rosa, Rehuš), 60. Havlík (Pucher).
Tým | Z | V | PP | P | S | B | |
1. | Salcburk | 5 | 5 | 0 | 0 | 22:9 | 10 |
2. | Linec | 4 | 4 | 0 | 0 | 21:6 | 8 |
3. | Vídeň | 5 | 4 | 0 | 1 | 17:11 | 8 |
4. | Štýrský Hradec | 5 | 3 | 1 | 1 | 19:13 | 7 |
5. | Székesfehérvár | 5 | 3 | 0 | 2 | 18:16 | 6 |
6. | Villach | 5 | 2 | 0 | 3 | 13:12 | 4 |
7. | Znojmo | 6 | 2 | 0 | 4 | 16:18 | 4 |
8. | Innsbruck | 5 | 2 | 0 | 3 | 14:17 | 4 |
9. | Dornbirn | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:15 | 4 |
10. | Lublaň | 5 | 1 | 0 | 4 | 9:16 | 2 |
11. | Klagenfurt | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:21 | 2 |
12. | Bolzano | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:20 | 2 |
Švédská hokejová liga - 6. kolo:
Örebro - Djurgaarden 5:4 v prodl.
Växjö - Lulea 4:2
Brynäs - Linköping 4:3 v prodl.
Färjestad - Frölunda 3:2 po sam. nájezdech (za domácí Klepiš 0+1, Gulaš 0+1)
HV 71 - Skelleftea 4:3 (za hosty Ševc 0+1)
MODO Hockey - Leksand 5:3
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Lulea | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 21:10 | 14 |
2. | Skelleftea | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 21:11 | 13 |
3. | Växjö | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 17:12 | 13 |
4. | Frölunda | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 13:12 | 12 |
5. | MODO Hockey | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 20:18 | 9 |
6. | HV 71 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 16:15 | 9 |
7. | Örebro | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 12:13 | 9 |
8. | Djurgaarden | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 | 14:12 | 8 |
9. | Färjestad | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 | 14:17 | 8 |
10. | Linköping | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 16:20 | 7 |
11. | Brynäs | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 11:16 | 6 |
12. | Leksand | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6:25 | 0 |
Švýcarská hokejová liga - 7. kolo:
Bern - Rapperswil 5:2
Davos - Lausanne 5:3
Kloten - Ambri-Piotta 3:2
Lugano - Biel 7:4
Zug - Fribourg-Gottéron 6:1
Ženeva - Curych 3:2 v prodl.
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Davos | 7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 32:17 | 18 |
2. | Curych | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 29:18 | 17 |
3. | Lugano | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 28:17 | 16 |
4. | Ženeva | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 23:23 | 14 |
5. | Bern | 7 | 3 | 1 | 2 | 1 | 23:22 | 13 |
6. | Zug | 7 | 3 | 1 | 1 | 2 | 24:15 | 12 |
7. | Biel | 7 | 1 | 2 | 2 | 2 | 22:23 | 9 |
8. | Ambri-Piotta | 7 | 1 | 2 | 1 | 3 | 16:20 | 8 |
9. | Lausanne | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 16:22 | 6 |
10. | Rapperswil | 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 20:29 | 6 |
11. | Fribourg-Gottéron | 7 | 1 | 1 | 1 | 4 | 21:35 | 6 |
12. | Kloten | 7 | 1 | 0 | 1 | 5 | 13:26 | 4 |