Tomáš Zohorna v reprezentačním dresu
| foto: Reuters
Čínský celek sice po první třetině vedl díky trefě Eeta Pöystiho, avšak ve druhé nejprve Zohorna svou premiérovou trefou v sezoně vyrovnal a vzápětí nahrál na gól Alexeji Byvalcevovi. Výhru Amuru zpečetil v závěrečné třetině Arťom Zub.
Kontinentální hokejová ligaChabarovsk - Kunlun Red Star 3:1 (T. Zohorna 1+1) Čeljabinsk - Magnitogorsk 5:3 (za hosty Kovář 0+1) Kazaň - Omsk 1:0 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 2:1 v prodl. Dynamo Moskva - HK Soči 1:2 Viťaz Podolsk - Spartak Moskva 5:2 (za domácí Jeřábek 0+1) |
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Jekatěrinburg |
9 |
4 |
2 |
1 |
2 |
27:21 |
17 |
2. |
Magnitogorsk |
10 |
5 |
0 |
1 |
4 |
25:25 |
16 |
3. |
Kazaň |
11 |
3 |
3 |
1 |
4 |
24:25 |
16 |
4. |
Čeljabinsk |
9 |
3 |
2 |
1 |
3 |
23:17 |
14 |
5. |
Lada Togliatti |
9 |
3 |
2 |
1 |
3 |
23:24 |
14 |
6. |
Chanty-Mansijsk |
10 |
4 |
1 |
0 |
5 |
20:21 |
14 |
7. |
Nižněkamsk |
10 |
2 |
4 |
0 |
4 |
17:21 |
14 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
9 |
5 |
1 |
1 |
2 |
22:15 |
18 |
2. |
Novosibirsk |
8 |
4 |
1 |
0 |
3 |
25:16 |
14 |
3. |
Ufa |
9 |
3 |
0 |
2 |
4 |
20:28 |
11 |
4. |
Vladivostok |
8 |
2 |
1 |
2 |
3 |
25:30 |
10 |
5. |
Chabarovsk |
12 |
2 |
1 |
1 |
8 |
17:29 |
9 |
6. |
Kunlun Red Star |
5 |
2 |
0 |
0 |
3 |
11:13 |
6 |
7. |
Novokuzněck |
9 |
2 |
0 |
0 |
7 |
13:29 |
6 |
8. |
Barys Astana |
6 |
1 |
0 |
1 |
4 |
12:21 |
4 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
8 |
5 |
0 |
2 |
1 |
32:15 |
17 |
2. |
Spartak Moskva |
8 |
5 |
0 |
0 |
3 |
16:15 |
15 |
3. |
Jokerit Helsinky |
7 |
4 |
0 |
0 |
3 |
14:14 |
12 |
4. |
Záhřeb |
9 |
3 |
1 |
1 |
4 |
18:25 |
12 |
5. |
Slovan Bratislava |
8 |
3 |
0 |
1 |
4 |
21:22 |
10 |
6. |
Dinamo Minsk |
5 |
2 |
1 |
0 |
2 |
13:13 |
8 |
7. |
Dinamo Riga |
8 |
0 |
1 |
1 |
6 |
10:21 |
3 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
9 |
8 |
0 |
0 |
1 |
32:12 |
24 |
2. |
HK Soči |
9 |
6 |
0 |
1 |
2 |
28:21 |
19 |
3. |
Dynamo Moskva |
10 |
5 |
1 |
2 |
2 |
27:20 |
19 |
4. |
Jaroslavl |
9 |
4 |
3 |
0 |
2 |
20:13 |
18 |
5. |
Nižnij Novgorod |
8 |
5 |
0 |
2 |
1 |
23:15 |
17 |
6. |
Viťaz Podolsk |
9 |
3 |
1 |
2 |
3 |
21:21 |
13 |
7. |
Čerepovec |
9 |
0 |
1 |
3 |
5 |
15:32 |
5 |