Dva dny po hattricku proti Kunlunu Řepík otevřel skóre zápasu, Chabarovsk ale rychle vyrovnal. Ve druhé třetině domácí stav zápasu otočili, Slovanu se sice povedlo dát gól na 2:2, ale 81 sekund před koncem rozhodl Ušenin.
Pro slovenský tým to byla třetí porážka za sebou a celkově sedmá z devíti zápasů v sezoně. Řepík je s pěti góly nejlepším českým střelcem v soutěži.
K vítězství naopak přispěl gólem jiný český útočník Robin Hanzl, jenž třetí brankou v sezoně pomohl Spartaku Moskva k vysokému vítězství 6:1 nad Čeljabinskem.
I bez nejlepšího gólmana KHL uplynulého týdne Jakuba Kováře, který tentokrát přenechal místo v brance Vladimiru Sochatskému, si udržel stoprocentní úspěšnost Jekatěrinburg. Avtomobilist zvítězil 5:1 v olympijském Soči a vyhrál i osmý zápas v sezoně.
Jen o málo horší bilanci má Jokerit, jenž zatím v ročníku ztratil jen bod za porážku v prodloužení. Na finský tým nestačili svěřenci trenéra Josefa Jandače z Magnitogorsku a v Helsinkách prohráli 3:5.
16:34 Ruděnkov
27:57 Gorškov (Pjanov, Korjagin)
58:39 Vj. Ušenin
14:08 Řepík (Taffe)
48:01 Lunter (Lamper)
Alikin (Kašík) – J. Kolář (C), Kondratěv (A), D. Vorobjov, Turbin, Jordán, Korjagin, Kuzmin – Pjanov, Gorškov, T. Zohorna – Filippi, Ruděnkov, Popugajev – Golubev (A), Vj. Ušenin, Potěchin – Železkov, Veličkin, Gizdatullin.
Čiliak (Štěpánek) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Klok, Jánošík (A), Meszároš, Baranov, Švarný – Taffe, Virta, Řepík – Sukel' (A), Rau, Červený – Chipchura, Liška, Lamper – Lunter, Buc, Hrnka.
Rozhodčí: Sergejev, Gusjev- Palej, Sysujev
Počet diváků: 4914
14:50 V. Strelcov (Ugolnikov, Ďjakov)
23:27 Černikov (V. Strelcov)
18:14 Videll (Darzinš, Maione)
37:17 Maione (Videll)
Videll
Krasotkin (Serebrjakov) – Miščenko, Antropov, Tatalin, Ugolnikov, Patrikejev, Ďjakov, Karmaškov – Vicharev, V. Butuzov, Koňkov – Černikov, V. Strelcov, A. Strelcov – Glazačev, J. Jakovlev, K. Voronin – Valujskij, Sirotkin, Zajcev – Feoktisov.
Gudlevskis (Biljalov) – Sotnieks, Gimajev, Maione, Zanetti, Zile, Šulenin, Fairchild – Dzierkals, Lipsbergs, Džerinš – Clark, Myttynen, McMillan – Darzinš, M. Redlihs, Videll – Skvorcovs, Gegeris, Pavlovs – Berzinš.
Rozhodčí: Beljajev, Bilin – Sazonov, Sadovnikov
Počet diváků: 2446
06:38 Kaprizov (Grigorenko)
12:32 Tolčinskij (Nestěrov)
29:39 Nestěrov (Vey, Al. Popov)
Nalimov (Lazušin) – Kundrátek (A), Jüe, Parlett, Gragnani, V. Lajunen, Bartley – Jaw, Kane, Squires – Palola, Mertl, Savinainen – Beck (A), Sundström, Lundh – Yip (C), Latta, Tičar.
L. Johansson (Korepanov) – Blažijevskij, M. Robinson (A), Pašnin, Naumenkov, Romanov, Nestěrov (A), Dahlbeck – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Kalinin, Andronov (C), Tělegin – Hansen, Šalunov, Slepyšev – Okulov, Al. Popov, Tolčinskij.
Rozhodčí: Olenin, Gašilov – Šalagin, Šišlo
07:06 Norman (O'Neill)
23:13 Platt (Nicklas Jensen, Jormakka)
29:44 Platt (Stollery)
31:22 Lööv (O. Lauridsen)
58:22 Niemi (A. Grant, Anttila)
06:43 Pakarinen (Ellison, Wolski)
37:01 Wolski (Ellison)
58:06 Ljubimov (Wolski)
Kalninš (Zapolski) – Lepistö (A), Stollery, A. Grant, Kivistö, O. Lauridsen, Lööv, E. Räsänen – Manninen, Regin (C), Moses – O'Neill, Norman, Joensuu (A) – Nicklas Jensen, Platt, Jormakka – Anttila, Niemi, H. Ikonen.
Košečkin (32. Zagidulin) – J. Birjukov, Běreglazov (A), Rylov, Antipin, Vereščagin, Matuškin, Zajcev, Bobrjašov, Timkin – Pakarinen, Wolski, Ellison – Čibisov, Mozjakin (C), Rasmussen – Ljubimov, Jazkov, Varfolomejev – Platonov, Několenko.
Rozhodčí: E. Odin, M. Fraňo – S. Šeljanin, T. Kučava
Počet diváků: 7203
27:04 Auvitu (Polunin)
36:10 Milovzorov (Gurkin)
40:32 Paré (Dawes, Trjamkin)
41:03 Sexton (D. Bodrov)
52:49 Krikunov (Kučerjavenko)
53:41 S. Da Costa (Paré, Dawes)
Šikin (Barulin) – Ščitov (C), Pogorišnyj, Jokipakka, K. Vorobjov, Auvitu, D. Musin, Alexandrov – O'Dell (A), Mosaljov (A), R. Rosén – Collins, Šmeljov, Polunin – Archipov, Chlopotov, Kapustin – Starkov, Točickij, Akmaldinov – Rachimullin.
Sochackij (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, D. Bodrov, Mamkin, Mišarin, Gurkin, Kuzněcov, Valitov – Kučerjavenko, Krikunov, Milovzorov – Golyšev, Dawes (C), S. Da Costa – Bělousov, Sexton, Paré – V. Popov, Obidin, Litovčenko.
Rozhodčí: Fatějev, Akuzovsky – Viljugin, Ivanov
Počet diváků: 4339
00:45 Nikoncev (Kutějkin, Truňov)
16:00 R. Hanzl (Daugavinš)
30:53 Nikoncev (Kalinin, J. Hudáček)
36:17 Chochlačov (Zubov, Kutějkin)
39:18 Karsums (Daugavinš, Gončarov)
40:08 Daugavinš
53:14 Polygalov
J. Hudáček (Bespalov) – Gončarov, Provolněv, Kutějkin, A. Osipov, Kulik, Kalinin, V. Sorokin – Daugavinš, Karsums, R. Hanzl – Zubov, Leščenko, Chochlačov – Maxwell, Nikoncev, Truňov – Kosov, Šalagin, Šaškov – Talalujev.
Sudnicin (42. Děmčenko) – Šinin, Bailen, Rjasenskij, Želdakov, Nikitin, N. Chlystov, Isajev, Karpuchin – Bergström, Gynge, Szczechura – Glinkin, Stoa, Kravcov – Lapenkov, Rybakov, Kokujov – Peňkovskij, Gubarev, Polygalov.
Rozhodčí: Naumov, Rogačov – Gorděnko, Zacharov
Počet diváků: 7304
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jekatěrinburg | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 29:11 | 16 |
2. | Magnitogorsk | 9 | 4 | 1 | 0 | 4 | 23:19 | 10 |
3. | Nižnij Novgorod | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 26:25 | 10 |
4. | Kazaň | 8 | 3 | 1 | 2 | 2 | 23:26 | 10 |
5. | Nižněkamsk | 7 | 3 | 1 | 0 | 3 | 17:20 | 8 |
6. | Čeljabinsk | 7 | 2 | 0 | 1 | 4 | 12:28 | 5 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 23:9 | 12 |
2. | Ufa | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 26:23 | 11 |
3. | Barys Astana | 7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 29:24 | 9 |
4. | Chabarovsk | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 13:19 | 6 |
5. | Vladivostok | 8 | 1 | 1 | 2 | 4 | 16:23 | 6 |
6. | Kunlun Red Star | 7 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13:22 | 5 |
7. | Novosibirsk | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12:31 | 0 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jokerit Helsinky | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 37:14 | 15 |
2. | Dinamo Riga | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 21:16 | 11 |
3. | Petrohrad | 7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 24:14 | 10 |
4. | Spartak Moskva | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 23:18 | 8 |
5. | Čerepovec | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 15:25 | 7 |
6. | Dynamo Moskva | 7 | 2 | 0 | 1 | 4 | 18:23 | 5 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jaroslavl | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 21:11 | 10 |
2. | CSKA Moskva | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 18:13 | 10 |
3. | Viťaz Čechov | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 21:23 | 8 |
4. | HK Soči | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 17:21 | 7 |
5. | Slovan Bratislava | 9 | 2 | 0 | 2 | 5 | 18:31 | 6 |
6. | Dinamo Minsk | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 10:16 | 4 |