Utkání Kontinentální hokejové ligy komentuje Matěj Hejda

LEV PRAHA - JEKATĚRINBURG 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) po prodloužení.
65:00
Konec utkání
64:19
Góly Lev vstřelil branku! Stav utkání 3:2! Ševc neváhal, nabil od modré a střelou, kterou opřel o pravou tyč rozhoduje o výsledku utkání!
64:10
Oystrickova rána od modré našla jen připravenou lapačku Kováře.
63:25
Hosté vyhazují.
62:51
Klepiš nedokázal dopravit puk do odkryté branky!
62:31
Tresty Viklund vyloučen na dvě minuty za hrubost. Velká šance pro domácí rozhodnout o výsledku zápasu.
62:03
Hosté teď měli několik velice dobrých příležitostí. Místo střelby si však neustále přihrávali až se nakonec sami vyšachovali ze střelecké pozice.
60:38
Azevedo s Novotným se tlačili do brankoviště. Ani jeden z domácích bojovníku ale nedokázal dotlačit puk za Kováře.
60:01
Začátek prodloužení
60:00
Konec třetí třetiny.
59:50
Důležitý moment Klepiš mohl rozhodnout. Lapačka Kováře byla rázně proti!
59:19
Icing domácích.
58:45
Hosté v tlaku. Pražané jsou vyrovnávací brankou evidentně zaskočení.
57:31
Góly Jekatěrinburg vstřelil branku. Stav utkání 2:2! Aktivní Děmagin se dostal do další dobré šance a dnes podruhé překonává Vehanena.
56:21
Klepiš teď dohrál soupeře u hrazení. Ten se dožadoval faulu, ale píšťalka rozhodčího zůstala zticha.
55:39
Důležitý moment Němec v ideální pozici pálil těsně nad ledem pouze do betonů hostujícího gólmana.
53:45
Děmagin se po skrumáží před brankou dostal k odraženému puku, svůj projektil poslal jen těsně nad branku Vehanena.
52:37
Hosté nyní kombinují v útočném pásmu. Domácí se jen těžko osvobozují.
50:23
Oystrick poslal puk Klepišovi. Slavistický odchovanec se ale zbytečně unáhlil a poslal puk slabým bekhendem na Kováře, jenž s pokusem neměl sebemenší problém.
49:12
Hosté hrají v plném počtu.
48:49
Thörnberg našel před brankou ve stoprocentní šanci Zackrissona. Ten však poslal puk jen na Kovářovu vyrážečku.
48:01
Důležitý moment Klepiš z otočky vystrašil Kováře. Exbudějovický brankář koncem lapačky vytěsnil puk mimo tři tyče.
46:49
Tresty Domácí budou mít výhodu o jednoho muže v poli víc. Lepistö vyloučen na 2 plus 10 minut za zásah od oblasti hlavy a krku.
46:17
Jaakola na modré nevěděl co s pukem, a tak jej nahodil na Kováře. Ten měl plné ruce práce, aby jej zkrotil před dojíždějícím Pacovským.
44:42
Důležitý moment Hosté měli velkou šanci k vyrovnání skóre. Děmagin s Jemelejevem jeli na jediného obránce domácích. Druhý jmenovaný se dostal ze strany k zakončení, ale nedokázal překonat již ležícího Vehanena.
43:41
Novotný si teď vzal příliš velké soustu, když se s pukem sám pustil do čtyř bránících hráčů.
42:46
Cingel prověřil Kováře od pravého mantinelu. Český brankář znovu pozorný.
41:35
Lewandowski ihned po buly se tlačil do zakončení. Vehanen lapačkou raději uklidnil situaci.
41:10
Domácí už jsou kompletní.
40:23
Hosté pokračují v přesilové hře. Viklund ale nedokázal udržet puk v útočném pásmu.
40:01
Začátek třetí třetiny.
40:00
Konec druhé třetiny
39:45
Domácí se po menším tlaku Jekatěrinburgu vyhazují a druhou třetinu dohrají s jednobrankovým vedením.
38:45
Tresty Hosté budou mít početní výhodu. Oystrick vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
36:55
Góly Lev vstřelil branku. Stav utkání 2:1! Novotný šikovně objel branku, naservíroval puk Mäenpäämu ke střele. Finský zadák nelenil, vyslal projektil na Kováře, který vyrazil puk pouze na hůl Klepiše. Ten už neměl velký problém jej poslat za bezmocného brankáře.
36:21
Mikuš opět prováhal dobrý moment ke střele.
35:20
Řepík našel na druhé straně najetého Sekáče. Kladenský odchovanec před Kovářem ještě tečoval puk - těsně mimo.
33:28
Klepiš při reklamní přestávce přijel ke Kováři a menšími úšklebky se snaží rozhodit hostujícího brankáře. Ten zatím v Praze potvrzuje formu z poslední doby.