Lev Praha vs. Dynamo Moskva 2:1 (1:0,1:1, 0:0) konec zápasu.
60:00
Pražané dokázali zvítězit i ve svém třetím domácím duelu v této sezoně a nadále stoupají tabulkou své konference.
60:00
Konec zápasu.
59:59
Domácí to nakonec zvládli a uhájili těsnou, ale cenou výhru nad obhájci trofeje.
59:46
Hosté teď nezvládli rozehrávku a domácí se už nejspíš ubrání.
59:30
Tresty Po vzájemné potyčce si jdou odpočinout jak obránce Ševc tak Kokarev.
59:20
Hosté v obrovském tlaku. Vehanen je bezchybný.
58:45
Domácí teď málem trefili odkrytou prázdnou branku hostí.
58:14
Oystrick vyhazuje.
57:50
Hosté hrají bez brankáře.
57:50
Tresty Domácí si hodně komplikují závěr třetiny. Kapanen zcela zbytečně fauloval soupeře za jeho vlastní brankou.
57:21
Vehanen viděl na střelu Solovjova od modré a bez problému si s ní poradil.
56:34
Důležitý moment Gorovikov teď spálil šanci, která snad ani nejde nedat. Zcela volný u pravé tyče měl dostatek času poslat puk do zcela odkryté branky. Místo snadného gólu však tvrdě trefil břevno. Domácí diváci si hodně oddechli.
56:21
Hosté v velkém tlaku.
55:46
Novák tvrdě pálil na Vehanena. Finský brankář si hodně oddechl, poté co český obránce trefil pouze spoluhráče clonící u levé tyče branky Lva.
54:40
Tresty Dynamo teď zvyšuje svůj tlak a domácí se uchylují k dalšímu faulu. O´Byrne zahákoval soupeře.
54:06
Novák se teď dostal do dobré pozice, poté co jej našel aktivní Pestuško. Českého obránce však vychytal Vehanen.
53:10
Kokarev teď po hezké kličce posílal puk ze strany před Vehanena. Nikdo z jeho spoluhráčů ale jej nedokázal zasáhnout.
52:18
Tresty Domácí si dlouho početní výhody neužili. Oystrick zbytečně fauloval soupeře a oslabuje svůj celek.
51:45
Tresty První vyloučený ve třetí třetině – Vehanena fauloval Sopin.
51:05
Kvapil se teď dostal do šance. Vehanen kryje.
50:23
Pestuško se svými spoluhráči teď dobře kombinoval v útočném pásmu Dynama. Domácí se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
51:05
50:23
49:25
Novotný forčekuje za bránou Moskvy. Domácí se zatím dobře brání. Početný fanklub Dynama teď povzbuzuje svůj tým k vyrovnání.
48:22
Důležitý moment Solovjov teď namazal po velké chybě Christensenovi, který se řítil zcela sám na brankáře hostí. Kanadský útočník šel do kličky, na kterou mu Lazušin neskočil.
47:56
Vránova lajna si teď splnila defenzivní úkoly na výbornou.
47:15
Domácí v doposud odehraných minutách zápasu přestříleli hosty 34:10, velká převaha Pražanů.
47:01
Oystrick teď dvakrát nahazoval puk na branku. V obou případech ji však o decimetry netrefil.
46:02
Zakázané uvolnění domácích.
45:17
Sekáč teď nepříjemnou střelou vystrašil Lazušina, ten jeho pokus trochu krkolomně vyrazil.
44:11
Výborný obranný zákrok Němce, který hasil laxní hru Ševce. Pestuško tak svoji individuální akci nedotáhl do zdárného konce.
43:41
Novotný po objetí branky pálil z otočky, pouze do boční sítě.
43:21
Danielsson teď dobře vybojoval puk. Christensen však nedokázal jeho snahu zužitkovat.
42:24
Domácí vyčkávají s čím přijdou obhájci trofeje. Těm zatím dělá velký problém se usadit na delší čas v útočném pásmu.
41:23
Karsums se dostal ke kotouči, domácí obrana jej však stačila včas odzbrojit.
40:39
Klepiš se teď nadvakrát dostal ke střele, ani jedna však nenadělala příliš starostí brankáři hostí.
40:01
Začátek třetí třetiny.
40:00
Konec druhé třetiny
39:12
Ševc pálil tvrdě od modré, mimo. Domácím se v posledních minutách nedaří kombinace. Hráči Dynama jsou po kontaktní brance zpátky v zápase.

Nepřehlédněte

Lev Praha:Vehanen (Lukáš) – Oystrick, O'Byrne, Ševc, Nakládal, Gragnani, Němec, Mikuš – Novotný, Kapanen, Klepiš – Birner, Vrána, Řepík – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Cingel, Christensen, Danielsson.
Dynamo Moskva:Lazušin (Bocharov) – Novák, Graňák, Solovjov, Jalasvaara, Bojkov, Mironov, Korjagin, Barancev – Komarov, Gorovikov, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Kokarev – Glazačev, Babenko, Sopin – Kvapil, Pestunov, Mosaljov.