Utkání Kontinentální hokejové ligy komentuje Matěj Hejda

Lev Praha vs. Metallurg Magnitogorsk 3:4 (0:0, 2:1, 1:2, 0:1) po prodloužení.
65:00
Konec utkání
64:25
Góly Magnitogorsk vstřelil branku! Stav utkání 3:4 po prodloužení. Obránce Chris Lee rozhodl o konečné výhře hostí. když střelou z pravého kruhu propálil Vehanena.
64:15
Tresty Vrána zcela zbytečně dohrál Zaripova a jde si odsedět dvě minuty na trestnou lavici.
63:10
Ševc teď leží zranění na ledě po nárazu ruského útočníka, ale vypadá to že bude v pořádku. V témže okamžiku měl Zaripova na hokejce třetí gól v zápase ale trestuhodně netrefil odkrytou branku za ležícím Vehanenem.
62:32
Metallurg hraje v plném počtu. Domácí nevyužili několik solidních šancí.
62:03
Hosté vyhazují.
61:21
Důležitý moment Novotný se ocitl dnes podruhé zcela sám před Košečkinem. I na podruhé úspěšnější hostující brankář.
60:32
Tresty Přísné vyloučení hostujícího Birjkukova za vysokou hůl.
60:01
60:00
Konec třetí třetiny.
59:56
Góly Magnitogorsk vstřelil branku! Stav utkání 3:3. Hosté vyrovnávají po obrovském tlaku. Mozjakin se dostal do ideální pozice. Vehanen si ještě s jeho pokusem poradil, ale na dorážku Timkina už byl krátký.
59:50
Vehanen teď podržel domácí po obrovském tlaku hostí. Kazionov a po něm Zaripov se dostali do obrovských šancích, ani jeden si ale na finského veterána v brance Lva nepřišel. Oddechový čas hostí.
59:13
Velký tlak Metallurgu, ale domácí čtveřice se dobře brání.
58:22
Hosté v šesti!
58:22
Tresty Ševc nabídl hostům velkou šanci na vyrovnání, když fauloval útočníka Metallurgu.
57:21
Hosté teď byli blízko k vyrovnání. Potěchin pálil do rozhozeného Vehanena. Ten se štěstím vyrazil puk do rohu.
55:46
Vrána předjel ruského zadáka našel před brankou Birnera. Ten nedokázal puk mezi tři tyče branky Metallurgu.
54:40
Zakázané uvolnění hostí.
52:37
Góly Lev vstřelil branku! Stav utkání 3:2. Další bleskurychlá odpověď domácích. Vrána si vzal puk, přešel přes dva protihráče a forhendovým blafákem "vykoupal" Košečkina. Krásná individuální akce českého útočníka.
51:49
Góly Maginitogorsk vstřelil branku! Stav utkání 2:2. Zaripov podruhé v zápase překonává Vehanena. Ruský útočník obdržel ideální přihrávku od Kováře a už neměl problém zasunout puk do branky.
50:23
Kovář teď vybídl ke střele obránce Ibgragimova. Ruský zadák ve skvělé pozici netrefil. Tlak hostů pokračuje.
49:56
Tresty Hosté budou mít šanci srovnat. Christensen za podržení vyloučen na dvě minuty.
47:21
Thörnberg krásně našel najetého Sekáče. Ten ale v krkolomné situaci těsně před Košečkinem nedokázal zkrotit neposedný puk.
46:33
Christensen se jednoruč protáhl až před Košečkina, ale zakončení postrádalo potřebnou sílu.
45:56
Vrána přenechal šikovně puk Řepíkovi, který střelou skrytou za obráncem jen o centimetry minul pravou tyč.
45:23
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění. Jako by se vrátilo tempo hry z první třetiny.
44:04
Hra je plná nepřesností na obou stranách.
42:24
Hosté dostali pod tlak čtvrtou řadu domácích. Ta se nakonec z náporu vymanila.
41:30
Košečkin raději pokryl puk před najíždějícím Vránou.
40:23
Hosté ještě v pokračující početní výhodě z druhé třetiny se usadili v obranném pásmu Pražanů. Birjkukov v dobré pozici pálil nad.
40:01
Začátek třetí třetiny.
40:00
Konec druhé třetiny. Tempo hry se výrazně zvedlo.
38:55
Důležitý moment O'Reilly teď spálil stoprocentní šanci. Podobně jako před chvilkou Novotný na druhé straně pálil i kanadský útočník do skvěle postaveného Vehanena.
38:38
Tresty Mikuš za brankou Vehanena podrazil hostujícího Zaripova.
37:12
Domácí pokračují v tlaku. Klepiš ale v dobré pozici zaváhal.
36:12
Důležitý moment Christensen našel Novotného úplně volného na druhé straně brankoviště. Před domácím útočníkem zívala zcela odkrytá branka, ale Košečkin fantastickým zákrokem zachránil hosty.
35:55
Tresty Metljuk vyloučen za faul na domácího útočníka.
35:46
Němec v ideální pozici váhal se střelou až se dostal do mrtvého úhlu.
34:33
Tresty Hosté se hodně rychle připravili o svoji početní výhodu. Hodgman zbytečně fauloval Klepiše v útočném pásmu.