Góly Birner vystřelil na vyrážečku a dal gól.
Klepiš vydržel na ledě déle, jeho střelu soupeř zblokoval do ochranné sítě.
62:20
Řepík krásně vystřelil od levého mantinelu, křížná rána prosvištěla těsně vedle tyčky.
60:28
Důležitý moment Domácí mohli rozhodnout. Obránce Oystrick však nastřelil pouze tyčku a puk, který zůstal ležet na brankovišti, nikdo nedorazil.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Skončila 3. třetina.
59:47
Tresty Vyloučeni byli hráči Martin Ševc (Lev) na 2 minuty za podražení Georgij Gelašvili (Torpedo) na 2 minuty za podražení. Pokračuje přesilovka Lva.
59:20
Důležitý moment Řepík střílel do odkryté brány, ale Gelašvili se na poslední chvílí sklouzl a puk odrazil.
58:45
Tresty Hosté dostali 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
58:00
Lvi se snaží dostat k závěrečnému tlaku, ale hosté jsou pozorní, modrou čáru brání ve třech.
57:15
Tempo teď trochu opadlo.
54:12
Gragnani mířil přímo do lapačky brankáře Gelašviliho. Lvi jsou teď lepší a mohou otočit skóre.
53:07
Góly Lev vyrovnává - 3:3! Už se zdálo, že domácí dlouhou přesilovku nevyužíjí, ale opět se prosadil švédský střelec Martin Thörnberg. Po přihrávce zpoza brány se trefil do horního rohu. Z gólu se však ani neradoval, protože dostal hokejkou do obličeje. Asistence: Zackrisson, Sekáč.
52:00
Utkání sleduje 3 151 diváků.
51:28
Oystrick měl štěstí. Nejprve zkazil rozehrávku na modré čáře, ale přihrávku na najetého soupeře skvělým skokem zastavil a chybu napravil.
50:50
Lev tlačil, ale Gelašvili všechny puky odrážel, teď má kotouč ve své moci. Hráči se málem začali zase rvát.
48:31
Tresty Rozhodčím to dlouho trvalo, než všechno sečetli. Nakonec byli vyloučeni hráči Alexej Potapov a Vječeslav Koljumin na 2+2 minuty hrubost a Wojtek Wolski (všichni Torpedo) na 5 minut a osobní trest do konce utkání za bodnutí koncem hole a Martin Ševc a Jakub Klepiš (oba Lev) 2+2 minuty za hrubost.
48:31
Halou cloumají emoce. Domácí kapitán Novotný byl tvrdě atakován, rozhodčí zákrok netrestal, a tak se do role soudců pasovali samotní Lvi.
48:00
Góly Lev snižuje - 2:3. Domácí mají naději na obrat. Jakub Klepiš střelou od levého mantinelu nachytal brankáře Gelašviliho. Asistence: Niko Kapanen, Martin Ševc.
47:20
Brent byl sám mezi kruhy, stihl vystřelit, než ho atakoval jeden z domácích. Pak musel odjet na střídačku, protože při pádu na zem ztratil helmu.
46:30
I když se hosté teď jenom bránili, vypracovali si větší šanci než soupeř. Brejk táhl Maxim Potapov, který přihrál na druhou stranu přesně Salminenovi. Proti němu na poslední chvíli vystrčil beton brankář Vehanen.
45:16
O'Byrneho střela byla zblokovaná, protiútok hostů ztroskotal na přechodu modré čáry. Pískal se ofsajd.
44:17
Zakázané uvolnění Torpeda.
43:14
Otřesený Gelašvili už je zpátky na nohou a připraven chytat.
43:14
Oystrickova rána od modré čáry knockoutovala brankáře Gelašviliho. Na ruským gólmanem už se sklání lékař.
42:07
Thörnbergova střela byla slabá, Gelašvili má puk v náruči. Gólman Torpeda potvrzuje skvělé statistiky ze začátku KHL.