Utkání 4. kola extraligy komentuje Martin Sedlák

LIBEREC - ZLÍN 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Konečný výsledek
Zápas skončil. Domácí ještě protestují u rozhodčích.
V rozjitřené atmosféře pokračuje přesilovka Zlína.
56:11
Hrálo se jenom 33 vteřin. Nyní se diskutuje před trestnou lavicí.
55:38
Domácí obránce narazil Mokrejše na hrazení a byl vyloučen na pět minut plus do konce utkání za napadení tělem. Nespokojení diváci zasypali led lahvemi. Pořadatel jako vyloučeného ohlásil Jiruše, ten je ale připraven pokračovat ve hře...
52:49
Zlín se ubránil díky Altrichtrovi, který betonem vyrazil střelu Kropáče poté, co si liberecký útočník nabruslil před branku od zadního mantinelu.
51:21
Dvojnásobnou přesilovku Libereční nevyužili, pokračují v klasické početní výhodě.
50:49
Za faul loktem je vyloučen Zubíček, Liberec hraje 32 vteřin proti třem.
50:32
Drama v Liberci graduje. V oslabení ujel Weissmann, domácí gólman ale udržel naději na body výborný, zákrokem levým betonem.
49:21
Hraje se téměř před brankou Zlína. Liberečtí si vynutili přesilovku, Zubíček vysokou holí fauloval Nováka.
48:34
Zápas sleduje 3590 diváků.
47:55
Domácí si začínají vytvářet velký tlak, po Musilově rychlém nájezdu musel zasahoval Altrichter.
46:48
Dvakrát zahrozil Liberec, střely Jiruše od modré ale vždy skončily na boční brankové konstrukci.
45:34
Další chyba domácí v rozehrávce, tentokrát ji napravil gólman Svoboda, který levým betonem vyrazil střelu Okála.
45:24
Po chyběl liberecké obrany v rozehrávce byl sám před Svobodou brankou Jenáček, ale skákavý puk nezpracoval a přestřelil.
44:42
Zlínu se přesilovka nepovedla, ani jednou Svobodu neohrozil.
42:55
Procházka s Kropáčem mohli zaopakovat gólovou akci z oslabení z 39. minuty, ale Kropáč tentokrát po sólovém úniku Altrichtra střelou mezi betony nepřekonal.
42:42
Rozhodčí Svoboda přísně vyloučil Moravce za podražení Lešky.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny.
39:09
Domácí pokračují v plném počtu, Čakajík se vrací z trestné lavice.
38:44
Liberec - Zlín 1:2 Domácí snižují v oslabení, Procházka z hloubi vlastního obranného pásma přesně načasoval přihrávku na červenou pro Kropáče, který svůj sólový nájezd zakončil střelou pod břevno.
37:09
Zlín hraje další přesilovku, na trestné lavici si odpykává Čakajík hákování.
36:59
Domácí uzamkl Zlín v obranném pásmu. Kašpařík objel branku, před kterou se objevil úplně volný Čakajík, ale ani nadvakrát Altrichtra nepřekonal.
34:20
Liberec v přesilovce ani jednou neohrozil zlínského gólmana, naopak Svoboda musel vyrazit betonem střelu Hamrlíka.
32:20
Zlín se bude bránit v oslabení, Tesařík držel hůl Musilovi a navíc ho ještě udeřil do obličeje. Vyloučen je jen na dvě minuty.
31:40
Po prvá straně pronikl do útočného pásma útočník Procházka, ale jeho tvrdou střelu ztlumil Altrichter vyrážečkou.
30:27
Liberec je v náporu: střela Krsteva letěla jen těsně vedle branky, při pokusu Kašpaříka se musel vytáhnout Altrichter.
29:26
Domácí se tlačí dobředu, ale ve snaze snížit jim brání výborná hostující obrana.