21.října 2003

Dohrávku 11. kola extraligy komentuje Tomáš Gebert

LITVÍNOV - SLAVIA 0:7 (0:3, 0:4, 0:0) Konec utkání
60:00
Konec utkání. Poslední gól utkání padl už ve 32. minutě, od té doby se záaps jen dohrával. Slavia dorovnala litvínovský rekord v sezoně, právě černožlutí porazili nedávno Liberec rovněž 7:0.
59:00
Slavia v pohodě brání Hronkovu nulu, domácí se neodstávají do pásma.
57:28
Litvínov přesilovku nevyužil, i když byl usazený v pásmu. Další šanci si ale domácí nevytvořili.
57:05
Hronek čaruje, Rolínek ani Prorok jej zblízka nepřekonali.
55:28
Hostující Pojkar je vyloučen za podražení, domácí budou mít šanci vstřelit gól v přesilovce. Vynikající Hronek předtím odolal Žemličkově střele a několika dorážkám.
54:50
Domácí se snaží alespoň o čestný úspěch. Tlačí se do útoku, ale hosté zkušeně brání prostor před Hronkem a většinou vytlačují soupeře do rohu.
50:00
Závar v pásmu Slavie končí posunutou brankou. Zápas se dohrává z povinnosti, hosté se snaží pomoci svému druhému gólmanovi udržet čisté konto.
48:09
Trávníček se probil do dobré pozice, ale vystřelil těsně nad.
46:21
Hostující Tomica se zjevil s pukem nehlídán sám před Maříkem, ale trefil jen padajícího litvínovského gólmana.
43:20
Pokračuje poklidné tempo zápasu, který sleduje 3500 diváků. Po gólové smršti Slavie jich odešla jen hrstka.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Třemi góly v necelých dvou minutách zlomili slávisté definitivně odpor soupeře, zbytek třetiny se dohrál v poklidu. Slavia se nikam nežene a v pohodě kontroluje vývoj zřejmě již rozhodnutého zápasu.
39:16
Kacíř se dostal ke střele zápěstí z prostoru mezi kruhy, Hronek ale puk chytil a nadále drží nulu.
37:48
Domácí jsou v plném počtu. Mladíci Červinka s Klepišem si šikovně nahrávali, ale své akce překombinovávali a nakonec se ani nedostali ke střele.
35:48
Kubinčák je vyloučen za vysokou hůl, přesilovku bude mít Slavia.
35:31
Po divoké pasáži nabral zápas poklidné tempo, domácí už rezignovali. Z kotle litvínovských fanoušků se ozývá pokřik: "Pískej konec!"
33:41
Po pěti minutách hrůzy se domácí dostali ke střele, Prorokovi ale rána nesedla.
31:10
Mařík si po návratu nesáhl na puk a už ho loví ze sítě, 0:7. Hosté roztočili v litvínovském pásmu kolotoč přihrávek. Fadrný nahrál Šaffrovi a ten našel zadovkou na modré Graňáka, který nepříliš tvrdou střelu od modré prostřelil Maříka mezi betony. V Litvínově nyní padají góly častěji než v házené, domácí jsou zralí na ručník.
30:41
Litvínov si bere oddechový čas, kouč Výborný se snaží zdecimovaný tým probudit. Do branky se znovu vrací Mařík.
30:41
Slavia dává další gól, 6:0. Střelu Kolaříka od modré vyrazil Pinc před sebe a úplně volný Beránek doklepl puk v pohodě do sítě. Rozzuřený Pinc vystartoval z branky.
29:21
Slavia vede už 5:0. Dlouhý si najel z pravé strany a krásně trefil ke vzdálenější tyči do "šibenice". Asistenci si připsal Kopecký.
28:30
Slavia v pohodě hlídá náskok, bráni v pěti hráčích střední pásmo a nepouští soupeře do pásma.
26:23
Slavia se nedostala do vážnější šance, přesilovku prohospodařila.
24:23
Slavia si zahraje přesilovku, vyloučen je útočník Petružálek, který se objevil v sestavě rovněž až ve druhé třetině.
24:16
Prorok nájezd neproměnil. Jakoby se litvínovská penalta měla stát symbolem zmaru produktivity domácích: Prorok zkusil blafák do bekhendu, ale puk mu ujel a zkušený útočník tak vůbec nezakončil.
24:16
Šaffer fauloval Rolínka ve vyložené šanci. Rozhdočí nařídil trestné střílení.
23:56
Slavia vede už 4:0. Kadlecovu střelu od modré pohotově dorazil za Pincova záda Beránek.
23:50
Střela aktivního Hrušky končí v Pincově lapačce.
23:20
Trenéři se snaží oživit hru domácích změnami v sestavě. Na ledě se objevil útočník Kacíř.