Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Los a výsledky hokejové extraligy

26 1999
-
datum začátek

1. KOLO

výsledek
10.9. 17:00 Vítkovice - Havířov 3 : 0
10.9. 17:00 Třinec - Litvínov 5 : 2
10.9. 17:30 Karlovy Vary - Plzeň 1 : 6
10.9. 17:30 Kladno - Znojmo 4 : 3
10.9. 17:30 Pardubice - České Budějovice 5 : 1
10.9. 18:00 Slavia - Vsetín 4 : 2
11.9. 17:00 Zlín - Sparta 4 : 2

 

datum začátek

2. KOLO

výsledek
12.9. 17:00 Havířov - Zlín 0 : 1
12.9. 17:00 Vsetín - Vítkovice 5 : 2
12.9. 17:00 Znojmo - Slavia 1 : 3
12.9. 17:30 Plzeň - České Budějovice 6 : 1
12.9. 17:30 Litvínov - Pardubice 6 : 0
12.9. 17:30 Karlovy Vary - Kladno 3 : 3
12.9. 18:00 Sparta - Třinec 2 : 4

 

datum začátek

3. KOLO

výsledek
14.9. 17:00 Kladno - Plzeň 1 : 3
14.9. 17:00 Vítkovice - Znojmo 1 : 2
14.9. 17:00 Zlín - Vsetín 4 : 4
14.9. 17:00 Třinec - Havířov 2 : 1
14.9. 17:30 Pardubice - Sparta 2 : 5
14.9. 17:30 České Budějovice - Litvínov 6 : 2
14.9. 18:00 Slavia - Karlovy Vary 0 : 3

 

datum začátek

4. KOLO

výsledek
17.9. 17:00 Havířov - Pardubice 1 : 8
17.9. 17:00 Vsetín - Třinec 3 : 2
17.9. 17:00 Znojmo - Zlín 2 : 2
17.9. 17:30 Plzeň - Litvínov 2 : 2
17.9. 17:30 Karlovy Vary - Vítkovice 2 : 2
17.9. 17:30 Kladno - Slavia 2 : 5
17.9. 18:00 Sparta - České Budějovice 4 : 0

 

datum začátek

5. KOLO

výsledek
18.9. 17:00 Slavia - Plzeň 0 : 3
19.9. 17:00 Vítkovice - Kladno 6 : 2
19.9. 17:00 Zlín - Karlovy Vary 4 : 0
19.9. 17:00 Třinec - Znojmo 3 : 3
19.9. 17:00 Pardubice - Vsetín 1 : 3
19.9. 17:00 České Budějovice - Havířov 4 : 3
19.9. 17:30 Litvínov - Sparta 5 : 5

 

datum začátek

6. KOLO

výsledek
24.9. 17:00 Havířov - Litvínov 2 : 3
24.9. 17:00 Vsetín - České Budějovice 4 : 3
24.9. 17:30 Plzeň - Sparta 5 : 1
24.9. 17:30 Karlovy Vary - Třinec 3 : 3
24.9. 17:30 Kladno - Zlín 1 : 1
24.9. 18:00 Slavia - Vítkovice 1 : 2
25.9. 17:00 Znojmo - Pardubice 1 : 3

 

datum začátek

7. KOLO

výsledek
26.9. 17:00 Vítkovice - Plzeň 3 : 4
26.9. 17:00 Zlín - Slavia 7 : 0
26.9. 17:00 Třinec - Kladno 3 : 2
26.9. 17:00 Pardubice - Karlovy Vary 3 : 4
26.9. 17:00 České Budějovice - Znojmo 2 : 2
26.9. 17:30 Litvínov - Vsetín 4 : 4
9.11. 18:00 Sparta - Havířov :

 

datum začátek

Předehrávka 14. KOLA

výsledek
28.9. 17:00 Vsetín - Slavia :

 

datum začátek

Předehrávka 18. KOLA

výsledek
30.9. 17:00 Havířov - České Budějovice :

 

datum začátek

8. KOLO

výsledek
1.10. 17:00 Vsetín - Sparta :
1.10. 17:00 Znojmo - Litvínov :
1.10. 17:00 Vítkovice - Zlín :
1.10. 17:30 Plzeň - Havířov :
1.10. 17:00 Kladno - Pardubice :
1.10. 18:00 Slavia - Třinec :
1.10. 17.00 Karlovy Vary - Č.  Budějovice :

 

datum začátek

9. KOLO

výsledek
3.10. 17:00 Zlín - Plzeň :
3.10. 17:00 Třinec - Vítkovice :
3.10. 17:00 Pardubice - Slavia :
3.10. 17:00 České Budějovice - Kladno :
3.10. 17:00 Havířov - Vsetín :
3.10. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary :
3.10. 18.00 Sparta - Znojmo :

 

datum začátek

Předehrávka 16. KOLA

výsledek
5.10. 18:00 Sparta - Pardubice :

 

datum začátek

10. KOLO

výsledek
8.10. 17:00 Znojmo - Havířov :
8.10. 17:00 Vítkovice - Pardubice :
8.10. 17:00 Zlín - Třinec :
8.10. 17:00 Plzeň - Vsetín :
8.10. 17:00 Karlovy Vary - Sparta :
8.10. 17:30 Kladno - Litvínov :
8.10. 18.00 Slavia - České Budějovice :

 

datum začátek

11. KOLO

výsledek
9.10. 17:00 Třinec - Plzeň :
10.10. 17:00 Pardubice - Zlín :
10.10. 17:00 České Budějovice - Vítkovice :
10.10. 17:00 Havířov - Karlovy Vary :
10.10. 17:00 Vsetín - Znojmo :
10.10. 17:30 Litvínov - Slavia :
10.10. 18.00 Sparta - Kladno :

 

datum začátek

12. KOLO

výsledek
15.10. 17:00 Vítkovice - Litvínov :
15.10. 17:00 Zlín - České Budějovice :
15.10. 17:00 Třinec - Pardubice :
15.10. 17:30 Plzeň - Znojmo :
15.10. 17:30 Karlovy Vary - Vsetín :
15.10. 17:30 Kladno - Havířov :
15.10. 18.00 Slavia - Sparta :

 

datum začátek

13. KOLO

výsledek
16.10. 17:00 Litvínov - Zlín :
17.10. 17:00 Pardubice - Plzeň :
17.10. 17:00 České Budějovice - Třinec :
17.10. 17:00 Havířov - Slavia :
17.10. 17:00 Vsetín - Kladno :
17.10. 17:00 Znojmo - Karlovy Vary :
17.10. 18.00 Sparta - Vítkovice :

 

datum začátek

14. KOLO

výsledek
19.10. 17:00 Znojmo - Kladno :
19.10. 17:00 Havířov - Vítkovice :
19.10. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary :
19.10. 17:30 Litvínov - Třinec :
19.10. 17:30 České Budějovice - Pardubice :
19.10. 18:00 Sparta - Zlín :
28.9. 17:00 Vsetín - Slavia :

 

datum začátek

15. KOLO

výsledek
22.10. 17:00 Třinec - Sparta :
22.10. 17:00 Zlín - Havířov :
22.10. 17:30 České Budějovice - Plzeň :
22.10. 17:30 Pardubice - Litvínov :
22.10. 17:30 Kladno - Karlovy Vary :
22.10. 18:00 Slavia - Znojmo :
23.10. 17:00 Vítkovice - Vsetín :

 

datum začátek

16. KOLO

výsledek
24.10. 17:00 Znojmo - Vítkovice :
24.10. 17:00 Vsetín - Zlín :
24.10. 17:00 Havířov - Třinec :
24.10. 17:30 Plzeň - Kladno :
24.10. 17:30 Karlovy Vary - Slavia :
24.10. 17:30 Litvínov - České Budějovice :
5.10. 18:00 Sparta - Pardubice :

 

datum začátek

17. KOLO

výsledek
29.10. 17:00 Třinec - Vsetín :
29.10. 17:00 Zlín - Znojmo :
29.10. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary :
29.10. 17:30 Litvínov - Plzeň :
29.10. 17:30 České Budějovice - Sparta :
29.10. 17.30 Pardubice - Havířov :
29.10. 18:00 Slavia - Kladno :

 

datum začátek

18. KOLO

výsledek
31.10. 17:00 Znojmo - Třinec :
31.10. 17:00 Vsetín - Pardubice :
31.10. 17:30 Plzeň - Slavia :
31.10. 17:30 Kladno - Vítkovice :
31.10. 17:30 Karlovy Vary - Zlín :
31.10. 18:00 Sparta - Litvínov :
30. 9. 17:00 Havířov - České Budějovice :
Autor:


Témata: Výsledky Hokej


Tabulka ligy

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0
2. Pardubice 0 0 0 0 0 0:0 0
3. Olomouc 0 0 0 0 0 0:0 0
4. Sparta 0 0 0 0 0 0:0 0
5. Zlín 0 0 0 0 0 0:0 0
6. Vítkovice 0 0 0 0 0 0:0 0
7. Třinec 0 0 0 0 0 0:0 0
8. Jihlava 0 0 0 0 0 0:0 0
9. Chomutov 0 0 0 0 0 0:0 0
10. Hr. Králové 0 0 0 0 0 0:0 0
11. Kometa 0 0 0 0 0 0:0 0
12. Ml. Boleslav 0 0 0 0 0 0:0 0
13. Litvínov 0 0 0 0 0 0:0 0
14. Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze