Machulda rozhodl o výhře Lappeenranty

6 2001
H e l s i n k y - Český hokejista Vladimír Machulda rozhodl v sobotním zápasu 34. kola finské ligy o vítězství SaiPy Lappeenranta nad celkem Jyväskylä 2:1. Exslávista Machulda vstřelil vítězný gól v sedmé minutě poslední třetiny. Na jedinou branku domácího Jyväskylä přihrál jeho krajan Petr Ton. V utkání Pelican Lahti - IFK Helsinky se do střelecké listiny zapsali domácí Krátoška a hostující Bednář, u jedné branky celku z hlavního finského města asistoval reprezentační obránce Štěpánek.
Výsledky - 34. kolo
Blues Espoo - Ilves Tampere 4:4 (1:1, 1:3, 2:0), Jyväskylä - SaiPa Lappeenranta 1:2 (0:0, 1:1, 0:1), Ton 0+1 - Machulda 1+0, Lukko Rauma - Kärpät Oulu 5:0 (3:0, 1:0, 1:0), Nedvěd 1+1, Pelicans Lahti - IFK Helsinky 8:3 (3:0, 0:1, 5:2), Krátoška (Lahti) 1+0 - Bednář 1+0, Štěpánek (oba IFK) 0+1, Tappara Tampere - Ässät Pori 5:3 (3:0, 1:2, 1:1).