Machulda si ve Finsku připsal čtyři body

5 2001
H e l s i n k y - Český útočník Martin Hosták pomohl v sobotním utkání švédské hokejové ligy významnou měrou týmu Lulea k vítězství 3:2 nad Björklövenem. Bývalý reprezentant vstřelil první gól domácího celku, na druhý pak přihrál Renbergovi. O dělbě bodů rozhodl po 42 vteřinách prodloužení Akerström. Stejným výsledkem, ale v normální hrací době, zvítězil Färjestad na ledě klubu HV 71. První branku hostů dal v šesté minutě český obránce Radek Hamr. I v dalších čtyřech dnešních zápasech stačily k vítězství tři góly.

Finská liga:
Vladimír Machulda si v dnešním utkání 46. kola finské ligy připsal čtyři body do tabulky produktivity. Machulda přihrál svým spoluhráčům ze SaiPy Lappeenranta na čtyři branky; jednu z jeho asistencí proměnil v gól obránce Martin Richter a hosté zvítězili v Jyväskylä 6:3. Domácím nepomohly ani branky Zdeňka Sedláka a Petra Tona.

Výsledky švédské ligy, 44. kolo:
Djurgaarden - Brynäs 3:0 (1:0, 0:0, 2:0), Leksand - AIK Stockholm 2:3 v prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1), Frölunda - Malmö 3:1 (1:1, 1:0, 1:0), HV 71 - Färjestad 2:3 (1:3, 1:0, 0:0), Hamr (Färjestad) 1+0, MoDo - Timra 3:1 (0:0, 0:0, 3:1), Schnábel (Timra) 0+1, Lulea - Björklöven 3:2 v prodl. (0:0, 0:0, 2:2 - 1:0), Hosták 1+1 - Kacíř 0+1.

Výsledky finské ligy, 46. kolo:
Ilves Tampere - Ässät Pori 4:2 (3:0, 0:1, 1:1), Jyväskylä - SaiPa Lappeenranta 3:6 (3:3, 0:1, 0:2), Sedlák 1+1, Ton 1+0 - Richter 1+0, Machulda 0+4, Pelicans Lahti - Hämeenlinna 3:1 (0:0, 2:0, 1:1), R. Vopat (Lahti) 0+1, TPS Turku - Jokerit Helsinky 2:2 po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0).