Medveščak Záhřeb vs. Lev Praha

Čtvrté utkání 1. kola play-off KHL komentuje Matěj Hejda

Medveščak Záhřeb vs. Lev Praha 2:3 (0:2, 0:0, 2:1) konec utkání.
00:00
Lev postupuje do druhého kola play-off poté, co v nejrychlejší možném čase vyřadil překvapení základní části ze Záhřebu.
60:00
Konec utkání
59:50
Medveščak v obrovském tlaku, ale Vehanen odolal. Skvělá práce hostující obrany.
59:19
Novotný vyhazuje!
59:02
Domácí v šesti proti čtyřem bránícím Lvům.
58:50
Tresty Ševc vyloučen na dvě minuty po faulu na Jessimana.
58:45
Dekanich je na střídačce.
58:35
Oystrick vyhazuje až k Dekanichovi.
58:04
Ellison mohl vyrovnat, ale z otočky netrefil puk ideálně.
57:02
Domácí obecenstvo táhne Záhřeb za vyrovnáním. Zvládnout to v posledních třech minutách?
55:44
Góly Medveščak vstřelil branku! Stav utkání 2:3! Domácí se opět zničehonic prosazují. Ellison vypálil a puk z jeho hole ještě před Vehanenem tečoval Oystrick mimo dosah finského gólmana.
54:17
Lev se bez problému brání proti bezzubému Medveščaku. Vehanen v posledních minutách nemá příliš mnoho práce.
53:45
Vehanen raději pokryl nebezpečné nahození od mantinelu.
52:35
Zackrisson vybojoval puk a vyváží jej do bezpečí. Dobrá práce švédského bojovníka v obranném pásmu Pražanů.
51:12
Hostující obrana hraje opravdu na hranici obětavosti. Ševc teď nadvakrát zastavil nebezpečné zakončení Murleyho.
50:23
Linglet se dostal za obranu hostí, ale krkolomné zakončení nedokázal usměrnit mezi tři tyče
49:34
Domácí jsou hodně zaskočení rychlou odpovědí Lva.
47:40
Góly Lev vstřelil branku! Stav utkání 1:3! Ullström dává stejný gól jako ve včerejším utkání. Švédský útočník si najel na modrou a tvrdou střelou trefuje odrazem o tyč mezírku za vyrážečkou Dekanicha.
46:00
Góly Medveščak vstřelil gól! Stav utkání 1:2!Zatím skvěle chytající Vehanen si teď vybral slabší chvilku, když pustil skákající nahození ze středního pásma od Letanga.
45:47
Murray vyhazuje až k Vehanenovi.
45:17
Němcova střela skončila jen na zadním mantinelu.
44:45
Oystrick narýsoval přihrávku na Vránovu čepel, ale český centr nedokázal najít mezírku mezi betony kanadského brankáře.
43:56
Tresty Kane vyloučen po faulu na kapitána Lva.
43:12
Švarného zakončení zablokoval Ullström, který okamžitě ujíždí do protiútoku, ale Dekanich si s jeho tvrdým pokusem poradil.
42:13
Zadák O´Byrne si poradil proti napadajícímu Thomasovi.
41:10
Martinovič nahazoval puk od modré čáry. Ševc dokázal zpacifikovat dojíždějícího Lingleta.
40:34
Vehanen znovu pozorný proti střele Ellisona.
40:01
Začátek třetí třetiny
40:00
Konec druhé třetiny.
38:38
Sekáč vypomohl obraně a vzal puk ujíždějícímu Murrayovi.
37:28
Tresty O´Byrne s Jessiman za vzájemnou potyčku vyloučení na dvě minuty na trestnou lavici.
37:18
Oystrick vyhazuje přes všechny čáry.
37:02
Katič naslepo posílal přihrávku na Ryana. Ten míjí v ideální pozici
36:15
Ellison se nebezpečně pohyboval kolem Vehanena. Ševc jej tvrdě dohrál a pomohl tak svému brankáři.
35:12
O´Byrne vyhazuje až k Dekanichovi.
34:29
posunutá Vehanenova branka, bude se vhazovat po jeho pravici.
33:44
Foster tvrdě pálil Vehanen pokryl puk ve výstroji.
32:54
Tresty Kapanen tvrdě dohrál Cheechooa u mantinelu a dostal pět minut plus trest dokonce utkání.
32:32
Azevedo mohl přidat třetí branku, ale Dekanich se teď zaskvěl parádním zákrokem vyrážečkou.

Nepřehlédněte

Medveščak Záhřeb: Dekanich (Brust) – Popovič, Martinovič, Švarný, Foster, Letang, Katič, O'Connor – Thomas, Murley, Ellison – Linglet, Vesce, Cheechoo – Ryan, Jessiman, Glumac – Kane, Murray, Bjorkstrand – Nyström. Lev Praha:
Vehanen (Engren) – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Jaakola, O'Byrne, Nakládal, Gragnani – Azevedo, Novotný, Ullström – Sekáč, Vrána, Thörnberg – Zackrisson, Kapanen, Řepík – Ridderwall, Cingel, Matai.