Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Program hokejového mistrovství světa 2014 v Bělorusku

Skupina A: Česko, Švédsko, Kanada, Slovensko, Norsko, Dánsko, Francie, Itálie (Čižovka Arena, 9 600 diváků)

Skupina B: Finsko, Rusko, USA, Švýcarsko, Německo, Lotyšsko, Bělorusko, Kazachstán (Minsk Arena, 15 000 diváků)

Základní skupiny

Pátek 9. května
Francie - Kanada skupina A 3:2N
Švýcarsko - Rusko skupina B 0:5
Česko - Slovensko skupina A 3:2N
Bělorusko - USA skupina B 1:6
Sobota 10. května
Itálie - Norsko skupina A 0:3
Kazachstán - Německo skupina B 1:2N
Švédsko - Dánsko skupina B 3:0
Finsko - Lotyšsko Stockholm 2:3
Kanada - Slovensko skupina A 4:1
USA - Švýcarsko skupina B 3:2
Neděle 11. května
Francie - Itálie skupina A 1:2
Německo - Lotyšsko skupina B 3:2
Norsko - Dánsko skupina A 4:3
Bělorusko - Kazachstán skupina B 4:1
Česko - Švédsko skupina A 3:4N
Finsko - Rusko skupina B 2:4
Pondělí 12. května
Slovensko - Francie skupina A 3:5
Švýcarsko - Bělorusko skupina B 3:4
Česko - Kanada skupina A 3:4
Rusko - USA skupina B 6:1
Úterý 13. května
Itálie - Dánsko skupina A 1:4
Německo - Finsko skupina B  0:4
Norsko - Švédsko skupina A 1:2
Kazachstán - Lotyšsko skupina B 4:5
Středa 14. května
Česko - Itálie skupina A 2:0
Švýcarsko - Německo skupina B 3:2
Slovensko - Norsko skupina A 5:2
Rusko - Kazachstán skupina B 7:2
Čtvrtek 15. května
Kanada - Dánsko skupina A 6:1
USA - Lotyšsko skupina B 5:6
Švédsko - Francie skupina A 2:1
Finsko - Bělorusko skupina B 2:0
Pátek 16. května
Kanada - Itálie skupina A 6:1
USA - Kazachstán skupina B 4:3P
Švédsko - Slovensko skupina A 3:1
Finsko - Švýcarsko skupina B 3:2N
Sobota 17. května
Francie - Norsko skupina A 5:4N
Lotyšsko - Rusko skupina B 1:4
Dánsko - Česko skupina A 4:3N
Bělorusko - Německo skupina B 5:2
Slovensko - Itálie skupina A 4:1
Švýcarsko - Kazachstán skupina B 6:2
Neděle 18. května
Kanada - Švédsko skupina A 3:2P
USA - Finsko skupina B 3:1
Česko - Norsko skupina A 1:0
Rusko - Německo skupina B 3:0
Pondělí 19. května
Dánsko - Francie skupina A 2:6
Kazachstán - Finsko skupina B 3:4
Itálie - Švédsko skupina A 1:5
Lotyšsko - Bělorusko skupina B 1:3
Úterý 20. května
Norsko - Kanada skupina A 2:3
Německo - USA skupina B 4:5
Dánsko - Slovensko skupina A 3:4
Lotyšsko - Švýcarsko skupina B 2:3
Česko - Francie skupina A 5:4P
Rusko - Bělorusko skupina B 2:1

Play-off

Čtvrtek 22. května
Čtvrfinále
Česko - USA 1. čtvrtfinále, Čižovka Arena 4:3
Rusko - Francie 2. čtvrtfinále, Minsk Arena 3:0
Kanada - Finsko 3. čtvrtfinále, Čižovka Arena 2:3
Švédsko - Bělorusko 4. čtvrtfinále, Minsk Arena 3:2


Sobota 24. května
Semifinále
Rusko - Švédsko 1. semifinále, Minsk Arena 3:1
Česko - Finsko 2. semifinále, Minsk Arena 0:3
Neděle 25. května
O bronz
Švédsko - Česko Minsk Arena 3:0
Finále
Rusko - Finsko Minsk Arena 5:2

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze