Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Program hokejového mistrovství světa 2016 v Rusku

Skupina A: Rusko, Švédsko, ČESKO, Švýcarsko, Lotyšsko, Norsko, Dánsko, Kazachstán (Moskva)

Skupina B: Kanada, Finsko, USA, Slovensko, Bělorusko, Francie, Německo, Maďarsko (Petrohrad)

Základní skupiny

Pátek 6. května
Švédsko - Lotyšsko skupina A 2:1P
USA - Kanada skupina B 1:5
ČESKO - Rusko skupina A 3:0
Finsko - Bělorusko skupina B 6:2
Sobota 7. května
Švýcarsko - Kazachstán skupina A 2:3N
Slovensko - Maďarsko skupina B 4:1
Norsko - Dánsko skupina A 0:3
Francie - Německo skupina B 3:2N
Lotyšsko - ČESKO skupina A 3:4N
Běloursko - USA skupina B 3:6
Neděle 8. května
Kazachstán - Rusko skupina A 4:6
Maďarsko - Kanada skupina B 1:7
Norsko - Švýcarsko skupina A 4:3P
Finsko - Německo skupina B 5:1
Švédsko - Dánsko skupina A 5:2
Francie - Slovensko skupina B 1:5
Pondělí 9. května
Lotyšsko - Rusko skupina A 0:4
Bělorusko - Kanada skupina B 0:8
Švédsko - ČESKO skupina A 2:4
Finsko - USA skupina B 3:2
Úterý 10. května
Švýcarsko - Dánsko skupina A 3:2P
Slovensko - Německo skupina B 1:5
Kazachstán - Norsko skupina A 2:4
Maďarsko - Francie skupina B 2:6
Středa 11. května
Švýcarsko - Lotyšsko skupina A 5:4
Slovensko - Bělorusko skupina B 2:4
Švédsko - Kazachstán skupina A 7:3
Finsko - Maďarsko skupina B 3:0
Čtvrtek 12. května
ČESKO - Norsko skupina A 7:0
USA - Francie skupina B 4:0
Rusko - Dánsko skupina A 10:1
Kanada - Německo skupina B 5:2
Pátek 13. května
ČESKO - Kazachstán skupina A 3:1
USA - Maďarsko skupina B 5:1
Dánsko - Lotyšsko skupina A 3:2N
Německo - Bělorusko skupina B 5:2
Sobota 14. května
Norsko - Švédsko skupina A 2:3
Francie - Finsko skupina B 1:3
Rusko - Švýcarsko skupina A 5:1
Maďarsko - Bělorusko skupina B 5:2
Kazachstán - Lotyšsko skupina A 1:2
Kanada - Slovensko skupina B 5:0
Neděle 15. května
Dánsko - ČESKO skupina A 2:1N
Německo - USA skupina B 3:2
Švýcarsko - Švédsko skupina A 2:3N
Slovensko - Finsko skupina B 0:5
Pondělí 16. května
Rusko - Norsko skupina A 3:0
Kanada - Francie skupina B 4:0
Dánsko - Kazachstán skupina A 4:1
Německo - Maďarsko skupina B 4:2
Úterý 17. května
ČESKO - Švýcarsko skupina A 5:4
USA - Slovensko skupina B 3:2
Lotyšsko - Norsko skupina A 1:3
Bělorusko - Francie skupina B 3:0
Rusko - Švédsko skupina A 4:1
Kanada - Finsko skupina B 0:4

Play-off

Čtvrtek 19. května
Čtvrfinále
ČESKO - USA 15:15, Moskva 1:2N
Finsko - Dánsko 15:15, Petrohrad 5:1
Rusko - Německo 19:15, Moskva 4:1
Kanada - Švédsko 19:15, Petrohrad 6:0


Sobota 21. května
Semifinále
Rusko - FInsko 15:15, Moskva 1:3
Kanada - USA 19:15, Moskva 4:3
Neděle 22. května
O bronz
Rusko - USA 15:15, Moskva 7:2
Finále
Kanada - Finsko 19:45, Moskva 2:0


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze