Florida versus Buffalo 5:3 (0:2, 3:0,2:1), konec
Děkujeme vám za pozornost a těšíme se na shledání u dalších online přenosů.
Z čeho ovšem legendární osmašedesátka nemůže mít moc dobrý pocit, je atmosféra ve floridské hale. Kolem ledu bylo k vidění víc prázdných míst než těch zaplněných a publikum celý zápas prožívalo dost vlažně.
Jágr sice k výhře bodově nepřispěl, ale na ledě byl vidět a jeho formace nenechala Buffalo vydechnout. Český útočník odehrál celkem 17 minut a 9 sekund, třikrát vystřelil a připsal si jeden minusový bod, když nestihl pokrýt vyrovnávací akci Buffala na 3:3.

Premiéra Jaromíra Jágra v dresu Panthers končí vítězně, když Florida dokázala překonat dvougólový deficit z první třetiny. Domácí měli po celé utkání drtivou převahu a přestříleli Buffalo 47:14.
60:00
59:43
Góly Florida - Buffalo 5:3, gól vstřelil MacKenzie, asistovali Boyes a Jokinen. Domácí přidávají pojistku na své vítězství, když se vyhozeného puku zmocnil ve středním pásmu MacKenzie a nasměroval jej do opuštěné branky Sabres.
59:28
Série ran Buffala, ale domácí hráči je obětavě blokují.
59:17
Ekblad přes celé hřiště minul opuštěnou klec hostů, je z toho zakázané uvolnění.
58:52
Důležitý moment Buffalo hraje bez brankáře.
57:55
Neuvirth měl problémy s rozehrávkou u zadního mantinelu, Buffalo nakonec vybojovalo puk zpět.
57:10
Hodgson se neohroženě pustil mezi domácí obránce, ti jej odzbrojili.
56:29
Brankář Buffala znovu musel přerušit hru po domácím protiútoku. Sabres působí neškodně, ale dnes už ukázali, že jim ke gólu stačí málo.
56:06
Pozdrav od Jokinena skončil v Neuvirthově lapačce.
55:35
Chvilkový nápor Buffala domácí přestáli bez potíží.
54:02
Góly Florida - Buffalo 4:3. Gól vstřelil Upshall, asistovali MacKenzie a Thornton. To byla blesková odpověď. Upshall si zpracoval puk po přihrávce MacKenzieho zpoza brány a z pravého kruhu jej umístil přesně ke vzdálenější tyči, kam Neuvirth marně natahoval svou vyrážečku.
52:54
Góly Florida - Buffalo 3:3. Gól vstřelil Mitchell, asistovali Moulson a Zadorov. Buffalo dnes předvádí mimořádnou efektivitu. Už se zdálo, že jeho protiútok k ničemu nepovede, když z rohu kluziště přilétla přihrávka k Mitchellovi, který v pokleku propálil Luonga.
52:28
Buly v pásmu Buffala se musí už potřetí opakovat.
51:44
Florida i nadále kontroluje hru a mačká Buffalo v jeho pásmu. Výsledkem tlaku byla rána Campbella, která však jen zaduněla o zadní mantinel.
51:07
Hayes se zřítil před hostující brankou, ale rozhodčí mu ukazuje, že se o faul nejednalo.
49:53
Po Jágrově akci zakončoval nejaktivnější muž utkání Huberdeau, ale Neuvirth jako by měl v lapačce magnet.
48:32
Buffalo se na chvíli vzchopilo a byla z toho nebezpečná rána Ellise těsně vedle Luongovy svatyně.
47:11
Další práce pro Neuvirtha, kterou český gólman zvládl. Tentokrát si poradil s dalekonosnou střelou Ekblada.
46:45
I ve třetí části pokračuje dominance Floridy, o čemž svědčí poměr střel 8:0. Celkově jsou Panthers aktivnější 37:10.
45:10
Důležitý moment Před Neuvirthem se po přihrávce zpoza branky zjevil osamocený Hayes, ale český gólman se roztáhl na čáře a jasnou šanci zneškodnil.
44:14
Po krátké útočné exkurzi Buffala opět hrozili domácí, Upshallův pokus z levé strany přistál v Neuvirthově lapačce.
43:03
Jágr se na útočné modré čáře nedočkal puku, tak alespoň zboural protivníka.
41:48
Znovu v akci nejzaměstnanější muž na ledě, tedy gólman Buffala, který zneškodnil další dvě střely. Vyznamenal se především proti té Jokinenově.
40:46
První útok Floridy opět v ofenzivě, Huberdeau ovšem zamířil přímo do Neuvirtha.
40:01
Statistiky zatím u české legendy evidují 11 minut a 29 sekund na ledě, z toho 5:24 v přesilovce. Jágr zatím vyslal dvě střely na bránu a ve statistice plus/minus u něj svítí 0.
Florida si ve druhé části zaslouženě vzala vedení, když přestřílela hosty 19:4! Svůj tlak Panteři korunovali dvěma přesilovkovými trefami Pirriho, na kterého navázal Bjugstad. Jaromír Jágr sice k obratu bodově nepřispěl, ale pokud je na ledě, tak se Buffalo téměř pokaždé musí zoufale bránit.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:50
Jágr ještě jednou zavezl puk do třetiny hostů, jeho pas ovšem žádného spoluhráče nenašel.
38:31
Góly Florida - Buffalo 3:2. Gól vstřelil Bjugstad, asistovali Jokinen a Boyes. Florida dovršila obrat po krásné akci. Osamocený Jokinen mezi kruhy místo střely přiťukl puk na pravou stranu Bjugstadovi, který se natlačil před Neuvirtha a našel škvíru mezi jeho betony.
38:14
Za Neuvirthovou klecí vznikl hlouček pošťuchujících se hráčů, ale o nic vážného se nejedná.
37:23
Když je na ledě Jágrova formace, hraje se téměř výhradně v pásmu Buffala. Nyní číslo 68 u mantinelu přenechalo puk Ekbladovi, jeho pokus z ostrého úhlu Neuvirth odvrátil.
36:39
Hostující hráči v posledních minutách jen vyhazují puky, často navíc na zakázané uvolnění.