OBRAZEM: Češi byli ve finále vidět. Jágr i Rozsíval sahali po gólu

• 1
Očekávaný boj o Stanley Cup ve středu v noci odstartoval v Chicagu. V prvním zápase byli vidět i čeští hokejisté. Jaromír Jágr nastoupil ve finále po 21 letech, ale na výhru si musí počkat. Boston prohrál 3:4 po prodloužení.

Ve finále byli vidět i čeští hokejisté. Jágr trefil po teči Chárovy střely tyčku, jeho spoluhráč David Krejčí byl zase jednou z hlavních postav Bostonu. Ani jeho dvě asistence k vítězství nestačily.

Na druhé straně si připsal gólovou nahrávku útočník Michael Frolík, obránci Michalu Rozsívalovi zase chyběl kousek, aby se stal slavným.

Jeho střelu ve 113. minutě zápasu nakonec tečovali dva spoluhráči. Střelcem vítězné branky byl útočník Andrew Shaw. Chicago tak nakročilo první výhrou ke Stanley Cupu.

Jak odpoví Jágr a spol. v noci ze soboty na neděli?