Modin trefil jen horní tyčku a český tým je potřetí za sebou ve finále.
Hnilička betonem vykopl Sundinovu střelu.
První jede Jonsson a blafákem překonává Hniličku.
70:00
Ani v prodloužení se nerozhodlo, na řadu přijdou samostatné nájezdy.
68:00
Hraje se velmi opatrně. Rozhodnout může jedině hrubá chyba jednoho z týmů. Šance mizí, týmy už útočí jen ve dvou hráčích.
66:01
Obrovské šance měli Moravec s Procházkou, ale chyběl jim důraz. Švédové už nehrají příliš aktivně a Češi jsou časteji u puku.
64:33
Rohlin je opět na ledě, čeští hráči přesilovku nevyužili.
63:30
Kubina promáchl na modré čáře, ale Alfredsson se Sundinem následný výpad nedokázali zužitkovat.
62:42
Kuba si najel na Moravcovu přihrávku, ale netrefil ideálně.
62:33
Rohlin zahákoval pronikajícího Pateru a rozhodčí jej vylučuje.
61:00
Sundin se nebezpečně probíjel obranou, jeho bekhnedová střela se však neujala.
60:01
Začalo prodloužení. Kdo dá gól, vyhrál. Pokud během deseti minut žádný nepadne, rozhodnou samostatné nájezdy.
60:00
Skončila základní hrací doba, po kratičké přestávce je na řadě desetiminutové prodloužení.
59:10
Kubina zkoušel Sala z dálky, ten bez problémů puk vyrazil k vlastnímu obránci.
58:02
Salo ležel na zemi, ale čeští hráči jej nedokázali přehodit. Byla to největší šance závěrečných minut.
57:00
Zápas zřejmě směřuje do prodloužení, oba týmy už sázejí na jistotu.
55:56
Dopita z pravé strany přihrál volnému Martínkovi, Salo proti jeho střele vyjel a nenechal se zaskočit.
55:15
Hnilička dvěma skvělými zákroky zachránil tým při Renbergově akci.
54:41
Po vzájmené potyčce jsou vyloučeni Axelsson a Výborný.
54:41
Tři Švédové se řítili na jednoho obránce, ale rozhodčí odpískal ofsajd.
53:00
Bojuje se především ve středním pásmu. Dá se očekávat, že oba týmy teď budou hrát maximálně opatrně a začnou útočit jen při jasném přečíslení.
Aktuální fotografie ze zápasu
51:55
Čajánek se skvěle protlačil do útočného pásma přes dva obránce, vystřelil na Sala a odražený puk dotlačil do branky Ujčík - 2:2