SLAVIA - PARDUBICE 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) Konečný výsledek
Konec zápasu
59:36
Hra se v závěru kouskuje. Slávisti se sice dostali do útočného pásma, ale ke korekci výsledku nedošlo.
58:12
SLAVIA - PARDUBICE 1:3 Slávisté po time-outu odvolali brankáře Málka a Lubina po přihrávce Mikesky přidal do prázdné branky třetí gól. Před tím vybojoval puk v rohu svého obranného pásma Michal Sýkora.
58:01
Po slávistickém nahození se bude vhazovat po pravé ruce brankáře Svobody. Kouč domácích Vladimír Růžička si vybral oddechový čas.
58:00
Poslední dvě minuty normální hrací doby. Pardubice s přehledem kontrolují hru a dobře brání střední pásmo.
56:33
Do šance se dostával Sup, ale po zpětné přihrávce Steinera netrefil puk.
55:10
Stále stejný obrázek hry. Slavia se snaží vyrovnat, ale obránci Pardubic ji pouští jen ke střelám z úhlu. Naposledy to zkoušel Antoš, stejně jako v předchozích okamžicích zasáhl Svoboda.
54:30
Slávistický tlak zatím nemá gólové vyjádření. Pardubice brání obětavě. Vyhlídal srazil dorážejícího Ujčíka na brankáře Svobodu, který zatím jistě likviduje šance domácích.
52:22
Slavia se neustále tlačí dopředu, ale pardubická obrana ji do šancí nepouští. Hosté mohli dokonce skórovat, ale Duben se při přečíslení dva na jednoho vystavil do ofsajdu.
51:20
Domácí stupňjí tlak, ale ke gólu to zatím nevede. Po závaru před pardubickou brankou ztratili rozhodčí puk z dohledu, a přestože Svoboda neměl puk pod kontrolou, k nevoli diváků přerušili hru.
50:59
Slavia vedená touhou po vyrovnání přidala a do šance se dostal Štraub. Z jeho střelou i následnou dorážkou si Svoboda poradil.
50:08
Domácí přesilovku nevyužili.
49:09
Zatím nejlepší přesilovka Slavie. Po sérii střel trefil Beránek Svobodu do masky a rozhodčí přerušil hru.
48:08
Za hrubost je vyloučen Čáslava.
47:57
K náporu Slavie zavelel Beránek. Jeho střelu z úhlu Svoboda vyrazil před sebe, ale pardubičtí obránci byli u puku rychleji a nenechali domácí dorážet.
45:49
Janecký pěkně střílel po přihrávce Lubiny z prostoru mezi kruhy. Atmosféra zápasu graduje, oba kotle mohutně povzbuzují.
44:42
Utkání sleduje 3065 diváků.
43:13
SLAVIA - PARDUBICE 1:2 Mudrochova střela z levého kruhu skončila v levém horním růžku Málkovy branky. Přihrával mu zpoza branky Mikeska.
42:01
Největší šanci uplynulých dvou minut měla bránící se Slavia. Pardubice v přesilovce vůbec nic nevymyslely, v jejím závěru navíc ujel Hruška, ale křižován Čáslavou vystřelil slabě a Svoboda jeho pokus kryl.
40:01
Začala 3. třetina. Pardubicím začínají dvě minuty početní výhody.
40:00
Konec 2. třetiny V závěru třetiny Pardubice uzamkly Slavii v jejím obranném pásmu a najíždějícího Vyhlídala musel přidržet Ujčík. Dvouminutový trest si odsedí na začátku třetí třetiny.
38:33
Hruška přebrusil pardubického obránce, ale střelu do protipohybu stačil Svoboda vyrazit betonem.
38:01
Domácí byli po většinu druhé třetiny aktivnější, po pardubickém vyrovnání se hra vyrovnala a oba týmy se soustředí hlavně na obranu.
34:51
SLAVIA - PARDUBICE 1:1 Pospíšil dlouho nikým neatakován míchal pukem za slávistickou brankou a po vyjetí k levé tyči našel křížnou přihrávkou úplně volného Mikesku, který bez problémů usměrnil puk do prázdné branky.
34:01
Další efektní zákrok Svobody, Beránkova střela skončila v jeho lapačce.
32:44
Fantastický zákrok brankáře Svobody uchránil Pardubice od druhého gólu. Steinerovu polostřelu-polopřihrávku tečoval šikovně Sup, ale pardubický gólman se prezentoval ukázkovým semaforem.
30:37
Hosté početní výhodu nezužitkovali, i když Blažkův útok si vytvořil naděné příležitosti. Pospíšil ale nedokázal přehodit ležícího Málka.
28:37
Po Janeckého šikovném přiťuknutí trefil Sýkora pravou tyč Málkovy branky. V zápětí Kolařík krosčekoval Janeckého a odsedí si dvouminutový trest.
28:10
I Pardubice mohly skórovat. Dvě dobrý šance měl Rolínek, nejprve neuspěl proti Málkovi z prostoru mezi kruhy, následně ho slávistický gólman vychytal efektním zákrokem betonem.