ZLÍN - VSETÍN
4. října 2002

ZLÍN - VSETÍN 2:4 (0:1, 0:2, 2:1). Konečný výsledek.
60:00
Konec zápasu. Vsetín vyhrál ve 46. Valašském derby na zlínském ledě 4:2. Vítězství Vsetína je zasloužené, domácí hráli dobrý hokej jenom ve třetí třetině, a to na soupeře nestačilo. Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni domácí Hubáček a hostující Vampola.
57:55
Zlín se sice v oslabení ubránil, ale místo závěrečného tlaku se bude zvovu bríánit ve čtyřech, neboť za krosček zamířil na trestnou lavici Hubáček.
56:40
Domácí útočník Veselý odmítl drama. Jel v oslabení sám na Biegla, ale přestřelil branku.
55:49
Vsetín bude hrát přesilovku. Vyloučen je za nedovolené bránění Mokrejš.
54:14
Vsetín zvýšil na 2:4. Ve chvíli, kdy se oba vyloučení hráči vraceli na led, ujel Ku charczyk a z hranice levého kruhu propálil Tučka. Vsetínského nforvarda vyslal na zteč obránce Polák, jenž si všiml, že je domácí bek Hamrlík hodně vyjetý a nestihne se vrátit.
53:26
Do dobré pozice se dostal výborně hrající Hubáček, pálil z levého kruhu a Biegl jenom s obtížemi vyrazil.
52:07
A opět se bude hrát čtyři na čtyři. Již potřetí v zápase je vyloučen hostující Němec za držení hole a domácí Jenáček za podražení. Zlín zvyšuje tlak, ale musí myslet na zadní vrátka - několikrát se nebezpečně uvolnil Hudler.
49:52
Hraje se v pěti.
47:52
Hraje se ve čtyřech. Za nesportovní chování byli současně vyloučeni domácí Mokrejš a vsetínský kapitán Stantien, kteří se pošťuchovali ve středním pásmu a rozhodčí Šindler je poslal oba na trestnou lavici.
46:21
Zlín využívá přesilovku a snižuje na 2:3! Mokrejš si vybruslil od zadního mantinelu před Biegla a překonal jej. Asistence si připsali Hriňa s Hubáčkem. Vsetínští trenéři si vyžádali oddechový čas.
45:16
Zlín bude hrát přesilovku, za vysokou hůl byl vyloučen Bartek. Změny v sestavě domácích jsou následující: Vlček se Záhorovským nahradili v prvním útoku Okála a Vlacha.
43:17
Vsetín se pokusil o rychlý kontr. Hudler našel Kucharczyka, ten ovšem z dobré polebné pozice minul.
41:40
Zlín snížil na 1:3. Do třetí části nasadil domácí kouč Stavjaňa čtvrtý útok a ten se hned prosadil. Ve skrumáži po vyhraném bully se prosadil Vlček.
40:01
Začala třetí třetina. Valašskému derby přihlíží 6289 diváků, kteří jsou s výjimkou hloučku vsetínských fandů s průběhěm zápasu nespokojeni.
40:00
Skončila druhá třetina. Halou se rozléhá píáskot nespokojených domácích příznivců.
38:46
Vsetín nevyužil zkrácenou přesilovku, naopak v jejím závěru ujel Pivko, ale podrazil jej Němec, za což vyfasoval dvouminutový ztrest.
37:17
Vsetín vede ve Zlíně již 3:0. Ještě při hře čtyř proti čtyřem, při signalizované výhodě Vsetína, si najel do volného prostoru Demel a nekompromisně zavěsil do šibenice.
36:44
Zlínská přesilovka končí- Veselý si šel odpočinout na trestnou lavici za krosček a necelou minutu se bude hrát čtyři na čtyři
35:32
Nyní bude hrát přesilovku domácí Zlín. Za hákování zamířil na trestnou lavici vsetínský Bartek.
34:58
Vsetín přesilovku nevyužil, byť domácí uzamkl v pásmu a gól visel ve vzduchu. Asi největší šanci měl Kucharczyk, který byl zcela sám před Tučkem, ale na gólové zakončení neměl dost klidu.
32:58
Za vražení na hrazení byl na dvě minuty vyloučen zlínský Pivko.
31:53
Vsetín vede již 2:0. OPět platilo okřídlené nedáš dostaneš. Před Bieglem se zblízka neprosadil Ministr a v následném protiútoku efektně obehrál Vampola Galvase a trefil skulinu mezi Tučkovými betony.
30:14
První útok domácích se dostal do dvou slibných šancí, ale Vlach pálil zblízka mimo a Okál z prostoru mezi kkruhy jenom do Bieglových betonů.
29:01
Vsetínu přesilovka vůbec nevyšla a prakticky se nedostal k ohrožení Tučkovy branky.
27:01
A opět bude hrát v početní výhodě Vsetín. Na dvě minuty byl za podražení vyloučen Ministr.
26:11
Hosté se ubránili, byť je zlínští zejména v první minutě uzamkli v pásmu a ostřelovali gólmana Biegla. Ten proti Blaťákově bombě od modré předvedl ukázkový semafor.
24:11
A karty se obrací. Za držení odejl na trestnou lavici obránce Neměc a Zlín má třetí početní výhodu v zápase.
23:52
Zlín se ubránil, ale hosté dvakrát nebezpečně zahrozili. Nejprve trefil Hudler Tučka do masky a poté nastřelil Valko jenom betony domácího gólmana.
21:52
Vsetín bude hrát první přesilovku v zápase. Za držení byl vyloučen zlínský obránce Blaťák.