22. října 2002

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

LIBEREC - SLAVIA 0:9 (0:4, 0:4, 0:1) konec zápasu
60:00
Konec třetí třetiny.Slavia vítězí 9:0 a konečně se jí podařilo prolomit brankovou potenci.Nová posila Duda zaznamenal dva góly a dvě asistence.Slávii se tak podařil trejd,kterým chtělo její vedení dát mužtvu impuls k lepším výkonům.
59:11
Asi poslední hrozbou pro Málkovu nulu byla Kábrtova střela,která směřovala pouze do jeho chráničů.
57:49
Slavia chce zápas poklidně dohrát a pomoci svému gólmanovi k čtvrté nule v sezoně.
55:07
Slavia zvyšuje na 9:0,Hruška uvolnil rozjetého Štrauba ,který se trefil pod horní tyčku Šmídovi branky.
54:21
Utkání přihlíží 4653 diváků.
53:42
Liberci se v zápase moc nedaří usadit se při přesilových hrách v třetině soupeře a tak tomu bylo i tuto přesilovku.Největší šanci měl Krstev,když puk tečoval těsně vedle Málkovi branky.
51:42
Další početní výhoda pro Slavii.Za nedovolené bránění je vyloučen domácí Pospíšil.
47:15
Duda mohl završit hattrick,ale z ideální pozice mezi kruhy těsně netrefil branku.
46:21
Střelou pod horní tyčku chtěl domácí Kropáč překvapit Málka.Tím však nechal vyniknout jeho pohotovou lapačku.
45:50
Liberec si nevytvořil vážnější šanci a Málka více méně neohrozil.Stav je stále 0:8
43:50
Slavia hraje oslabení.Za hákování je vyloučen hostující Grańák.
43:00
Šmídovu pozornost prověřil střelou švihem z levého kruhu Dlouhý.
42:57
Slavia vědoma si svého náskoku hraje uvolněně.Zato Liberec rezignoval.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny.
38:44
Slavia polevila v defenzivě a do šance se dostal domácí Kubinčák,který si však na Málkovi vylámal zuby.
36:17
8:0,Duda vyslal pas přes celou třetinu na rozjetého Kučeru,který překonal Gólmana Šmída.
33:52
Liberec přestál obě vyloučení.
31:52
Slavia bude hrát dvojnásobnou přesilovku,vyloučen je domácí Jankových.
31:04
Krstev zbytečně nedovoleně atakoval v útočné třetině a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění.
29:20
Kubinčák se dostal k volnému kotouči a vypálil na Málka.Ten však se střetlou do prsou nemá problémy.
27:30
Před domácím brankářem se najednou objevili zcela dva osamocení hráči,Šmíd však včas zareagoval a gól tentokrát nepadl
26:07
Slavia vede 7:0,Duda nahrál Beránkovi,který na útočné modré přenechal volnému Supovi.Sup si pustil kotouč a když proti němu gólman Šmíd vyjel,Sup lehce bekhendem zasunul puk za Šmídovi záda.
24:04
Novák sice propálil gólmana Šmída,ale puk se pro domácí naštěstí zastavil před brankovou čarou.
23:24
Slavia vede 6:0,Duda střílí svůj druhý gól v zápase.Sup vypálil ,ale jeho střelu golman zatím vyrazil.Sup poté ještě nahrál Dudovi,který lehce trefil pravý horní roh branky
22:07
5:0,Stainer poslal pas na Krátošku,ten zatáhl puk do pásma a nahrál na volného Šaffra,který propálil brankáře Šmída.
20:01
Začíná druhá třetina.
20:00
Konec první třetiny.
17:00
Aleš Krátoška,který stejně jako jeho spoluhráč Radek Duda hraje první zápas za Slavii, mohl už dvakrát skórovat.Nejprve střelou po zemi a potom tečoval puk těsně vedle levé tyčky .