27. října 2002

Utkání komentuje Miroslav Najdek

VÍTKOVICE - LITVÍNOV 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) Konec utkání.
60:00
Konec utkání. Vítkovice bodují poosmé v řadě a Trvaj si připsal třetí čisté konto v sezoně.
59:13
Trvaj mohl poprvé inkasovat, když se mu zamotal puk pod nohami. Nakonec ho ale ještě pohotově zalehnul.
58:00
Poslední dvě minuty, Vítkovičtí zkušeně hlídají náskok, číhají na modré čáře a nepouští soupeře do pásma.
57:33
Trávníček je ve hře, domácí se v přesilovce neprosadili, i když pěkně kombinovali v útočném pásmu. Naopak mohli i inkasovat, když obránci zapomněli na Kloboučka. ten ale v úniku pálil vedle.
55:44
Začíná vítkovická přesilovka.
55:33
Další vyloučení, na trestnou lavici putuje Trávníček za držení.
55:25
Sérii šancí pochytal skvělý Trvaj. Nejprve si poradil s Říhovým pokusem a zalehl puk před dorážejícím Kotrlou, pak ještě zlikvidoval sřelu Macholdy od modré.
54:29
Kroupa je na ledě, začíná zkrácená litvínovská přesilovka.
53:44
Konec vítkovické přesilovky zapřičinil Kaděra, který je vyloučen za vysokou hůl. Pokračuje se 4 na 4.
53:34
Moravec si pěkně vyměnil puk s Kaděrou a dostal se tak až před pince, na zakončení už byl ale příliš blízko.
52:29
Litvínovský tlak brzdí vyloučení Kroupa za hákování., Kroupa míří na trestnou lavici již potřetí.
48:55
Konec přesilovky, v níž měly šance obě mužstva. Domácí Burger nejprve vyhrál buly pro Moravce, ale Pinc jeho střelu vyrazil. Na druhé straně byl aktoivní opět Hübl, jehož průnik zleva zastavil až skluzem Pinc.
47:05
Nebezpečně střílel Hübl, Trvaj puk vyrazil před sebe a ještě ho stačil skrýt do lapačky před dotírajícím Stavenským.
46:55
Litvínov bude mít šanci snížit v přesilovce, Gron je vyloučen za držení.
45:00
Ani jeden z týmů se nedostává do šancí, ve 3. třetině je k vidění spíš urpotný boj o střední pásmo, které Vítkovice zatím v pohodě brání.
43:13
Domácí vedou už 3:0. Burger nahrával před branku Moravcovi, ale Alinč si puk srazil do vlastní sítě. Po konzultaci s videorozhodčím sudí gól uznal.
40:01
Začala 3. třetina. Hosté se budou deset minut obejít bez veterána Petra Klímy, který dostal na konci 2. části desetiminutový osobní trest.
40:00
Skončila druhá třetina. Litvínov v ní byl nadále aktivnější, domácí spíš čekali na chyby soupeře a vyráželi k brejkům. Oba gólmani ale chytají ve výtečné formě a tak se skóre nezměnilo.
39:44
Hübl nebezpečně vystřelil z kruhu, puk prosvištěl vedle lapačky brankáře travje, ale i těsně vedle jeho levé tyčky.
38:00
Kaděra se dostal k odraženému puku na modré čáře, jeho střela příklepem šla ale vedle branky.
37:45
Gombárovu střelu ze střední vzdálenosti vyrazil Trvaj levým betonem, odražený puk mohl do branky usměrnit Trávníček, ale netrefil přesně.
34:44
Litvínovští se tlačí do šancí, Kotrla si zpoza branky odvážně vyjel až před gólmana Trvaje, ale bekhendem vysoko přestřelil.
33:45
Dravý průnik Trávníčka po levém křídle zlikvidoval až gólman Trvaj.
33:00
Konec přesilovky, Litvínov se sice usadil v útočném pásmu, ale s výjimkou Hranáčovy střely od modré, která byla pro Trvaje lahůdkou, se nedostal do šance.
31:00
Vyloučen je Burger za nedovolené bránění, Litvínov bude hrát přesilovku.
30:53
Gron se proháčkoval litvínovskou obranou a stihl v tísni i vystřelit, Pinc však jeho střelu vyrazil. Od modré pak střílel ještě Tesařík, i s tímto pokusem si ale Pinc poradil.
29:26
Martinec se vydal do útoku a jeho pokus překvapil Trvaje, protože Martincovi puk sklouznul a místo střely se plazil k brance. Před dotírajícími litvínovskými útočníky pak ale trvaj zasedl puk.
28:20
Kaděra v šanci ještě hledal lépe postaveného Burgra, ale přihrál nepřesně a puk Burgrovi utekl. Akci ještě střelou od modré zakončil Philipp, ale litvínovský gólman jeho střelu v pohodě chytil.