1. listopadu 2002

Utkání komentuje Miroslav Najdek

VÍTKOVICE - ZNOJMO 2:1 (1:0, 0:1, 1:0). Konečný výsledek.
60:00
Vítkovice vítězí 2:1. V utkání byli domácí mírně lepším týmem a prodloužili sérii bez prohry už na devět utkání.
59:42
Kameš opustil branku a hosté hrají krátkou power play. Ve Vítkovickém pásmu se dostal k puku Plášek, ale pálil těsně mimo Trvajovu branku.
59:37
Vítkovice aktivně brání, dokonce se usadili v třetině a dvakrát po Burgrově přihrávce pálil Moravec a ranou od modré se prezentoval Jurečka. Kameš chytil. Hosté si vybrali oddechový čas.
57:50
V jednom z mála protiútoků domácích nahrával Laskiewicz Gronovi, ale ten pálil těsně vedle levé tyče Kamešovy branky.
55:50
Vítkovičtí se převážně brání a hájí jednobrankový náskok. Znojmo se tlačí do útoku, ale jeho akcím chybí myšlenka, jíž by zdolali zformovanou obranu domácích
51:15
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Procházkova střela se otřela o horní tyč Trvajovy branky a v následném protiútoku pálil Kaděra vedle.
50:03
Oba brankáři podrželi svá mužstva a úspěšně zasáhli po individuální akci Grona a na druhé straně Vorla.
49:01
Domácí vyrobili několik drobných chyb, ale Trvaj pokryl Uramovu střelu, následná rána od modré Soudkovi nevyšla, ale domácí brankář vyjel z branky a raději přerušil hru.
48:15
Před domácím gólmanem se zmocnil puku Plášek, ale Trvaj se roztáhl na brankové čáře a Pláškovu střelu chytil.
47:48
Černošek vyslal dlouhým pasem až na útočnou modrou do brejku Krayzla, vítkovický útočník jel sám na gólmana Kameše, ovšem ten jeho střelu z úhlu chytil.
44:28
Vítkovice vedou 2:1. Gron potáhl útočnou akci ve znojemské třetině, vypálil a trefil Kameše do ramene. Puk se odrazil před branku k Laskiewiczovi, jenž jej dopravil za záda hostujícího gólmana.
43:01
První vítkovický útok zatlačil své znojemské protihráče do defenzivy, ale Kaděra pálil vedle, Moravec trefil připraveného Kameše a Tesařík minul branku.
42:24
Ve třetí třetině sledují diváci v hale urputný boj o každý koutouč s minimem šancí. Největší měl domácí forvard Gron, jenž se individuálně prosadil před Kameše, ale ten jeho střelu vyrazil.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Těsně před sirénou pálil od modré Burger, ale zamířil doprostřed branky a Kameše vážněji neohrozil.
38:56
Vítkovičtí jsou vstále pod tlakem. Pavel Kumstát nebezpečně pálil od modré. Trvaj měl zakrytý výhled, přesto stačil zakročit před clonícím Barusem.
37:28
Na sklonku druhé třetiny se dostali domácí pod tlak. Hosté mají častěji kotouč na svých holích a lépe kombinují. Z těžkého úhlu pálil Barus. Trvaj vyrazil puk za branku.
34:25
Znojmo mělo další šanci. Před Trvajem byl osamocený Procházka, ale puk měl při otočce okolo své osy na dlouhou hůl a jeho střela zamířila těsně vedle vítkovické klece.
32:16
Znojmo vyrovnalo na 1:1. I hosté se, podobně jako domácí, prosadili v početní výhodě. Toman nabil Snopkovi, jenž se od modré opřel golfovým úderem do puku a polovysokou střelou překonal Trvaje.
30:36
Ani Ostravané se v přesilovce neprosadili. Navíc jejich výhoda skončila poté, co Laskiewicz přidržel ve vlatním pásmu Baruse.
29:24
Přesilovku hrají prozměnu domácí. Za držení byl vyloučen znojemský obránce Snopek.
27:58
Od modré pálil Pavel Kumstát. Trvaj vyrazil. Puku se zmocnil Haman, ale nedokázal překonat ležícího vítkovického brankáře.
27:54
Domácí hráli v oslabení takticky, dokázali podržet puk a Orli se vůbec nedostali k tlaku, natož k zakončení
25:54
Do brejku se dobstala dvojice Pucher - Uram, znojemský kapitán přihrál Uramovi, ale jeho střelu Trvaj vyrazil. Zároveň byl ale Uram seknut Kaděrou a vítkovický útočník zamířil na trestnou lavici. Znojmo hraje první přesilovku v zápase.
24:53
Podél hrazení pronikal znojemský Cisár, který se, ač byl tísněn Výtiskem, dostal ke střele, ale Trvaj jeho ránu vykopl.
23:41
Vítkovičtí se usadili ve znojemském pásmu. Selingr si najel od manntinelu do střelecké pozice před Kameše, ale ten jeho střelecký pokus vyrazil.
21:50
Po přerušení hry požádali Znojemští rozhodčího, aby předešlou akci Milana Procházky konzultoval s videorozhodčím, což také udělal, ale rozpažil. Branka nepadla a domácí nadále vedou 1:0.
21:06
Do brejku z poloviny hřiště se dostal znojemský Milan Procházka, pálil křižně podél gólmana Trvaje, ale trefil pouze levou tyč jeho branky.