17. listopadu 2002

Utkání komentuje Pavel Paprskář

VSETÍN - ZLÍN 3:3 (1:1, 2:0, 0:2 - 0:0). Po prodloužení.
65:00
Ani prodloužení neurčilo vítěze a derby skončilo 3:3. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni někdejší zlínští spoluhráči Ambruz a Balaštík.
64:35
Balaštík unikal v přečíslení dva na jednoho s Blaťákem, Balaštík vypálil, ale Biegl kotouč ukryl v lapačce.
61:00
Pivko z pravé strany nahrával křížem Rachůnkovi, ale ten netrefil branku.
60:01
Bylo zahájeno prodloužení.
60:00
Základní hrací doba rozhodnutí nepřinesla, prodlužuje se.
56:55
Okál zatáhl po levém křídle puk za branku, Křížem nahrál Hriňovi, Biegl chytá.
56:30
Stantien pálil od modré, Tuček zneškodnil.
55:51
Hraje se v plném počtu.
55:40
Marušák pálí od modré, Biegl chytá do lapačky, ale puk mu vypadl a měl co dělat, aby situaci zachránil.
54:04
Začíná zlínská přesilovka.
53:51
Balaštík ztratil v útočném pásmu rukavici, přesto pokračoval v akci, což se mu vyplatilo. Získal puk a byl faulován Lužou, jehož rozhodčí Minář vyloučil za nedovolené bránění.
52:04
Unikajícího Hudlera zastavil na modré faulem kolenem Marušák a je vyloučen. Hostující trenér Venera si vybral oddechový čas.
51:23
Galvas je na ledě, Vsetín početní výhodu nevyužil.
51:00
Hudler mezi kruhy zamíchal kotoučem, nahrál napravo Vakovi, jenž vypálil do odkryté branky, ale skórovat mu zabránil obětavým skluzem obránce Macholda.
49:23
Ambruz tísněný Galvasem velice ochotně přepadl přes Galvasovo koleno, za což byl Galvas nepochopitelně sudím Minářem vyloučen.
49:10
Ambruz vystřelil zpoza branky na Tučka. Puk zůstal ležet mezi jeho betony. Do branky se jej snažil dopravit Stantien, ale zamířil podél čáry mimo.
48:17
Okál je na ledě. Zlín nejenom že v přesilovce neinkasoval, naopak dokázal srovnat.
47:05
Zlín vyrovnal ve vlastním oslabení na 3:3. Balaštík pronikl, vypálil z pravého křídla, Biegl puk tečoval lapačkou, ale ten se snesl obloučkem za jeho záda.
46:58
Luža pálil od modré, Tuček v rozkleku vyráží levým betonem.
46:17
Za podražení byl vyloučen zlínský kapitán Okál.
45:21
Zlín využívá přesilovku. Po začátku přesilovky se nerozeběhla časomíra, čehož si všimli asi všichni až na trojici rozhodčích. Asi po 20 vteřinách se časomíra rozběhla, domácí gólman Biegl se nekoncentroval na hru a od modré jej propálil Blaťák. Přes protesty domácích branka platí.
45:08
Šanci dává Zlínu Kucharczykovo vyloučení. Vsetínský forvard zamířil na trestnou lavici za hákování.
45:02
Okál tečoval Hriňovu střelu od modré, Biegl stačil zareagovat a vytáhl kotouč betonem.
41:20
Vak, který číhal u levé tyče, se pokusil přehodit Tučka, což se mu nepodařilo. Zlínský kouč Venera stáhl sestavu na tři útoky, čtvrtá řada vedená Martinem Filipem byla stažena ze hry. Filip nahradil ve třetí řadě Barteka.
40:01
Byla zahájena 3. třetina. Jeden ze zlínských fanoušků se chtěl připojit ke vsetínskému kotli, ale pořadatelé mu to znemožnili.
40:00
Skončila 2. třetina. Vsetín se v ní dostal do dvoubrankového trháku, když dal gól v přesilovce a následně v oslabení.
39:49
Rachůnek dostal dvouminutový trest za to, že zahákoval domácího obránce Horáčka.
38:41
Vsetín dal gól v oslabení a zvýšil na 3:1. Vyraženého kotouče se zmocnil Hudler, projel celé hřiště, našel najíždějícího Ambruze, jenž prostřelil Tučka.