23. kolo extraligy:

KARLOVY VARY - LITVÍNOV
19. listopadu 2002

Utkání komentuje Jiří Hauzner

KARLOVY VARY - LITVÍNOV 2:1 po prodloužení (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0) Konečný výsledek
63:37
Konec zápasu
63:37
Karlovy Vary - Litvínov 2:1 Hlavačka proniká do útočné třetiny a přihrává před branku najíždějícímu Svobodovy. Ten puk posílá pod horní tyčku a rozhoduje zápas. Druhá asistence: Krajíček.
63:03
Střelu Marince z bezprostřední blízkosti likviduje rozklekem Franěk.
61:04
I pět minut nad rámec normální hrací doby se zatím hraje velmi opatrně.
60:01
Začíná prodloužení
60:00
Konec 3. třetiny Poslední minuty třetí části se dohrávaly v klidu.
58:47
Domácí žádají oddechový čas.
57:41
Atakování brankáře Fraňka jedním z litvínovských hráčů končí hromadnou bitkou v rohu kluziště. Vyloučení jsou Skuhravý, Mádl, Ťupa, Martinec, všichni za hrubost. Zákrok na Fraňka však zůstává nepotrestán.
57:03
Necelé tři minuty před koncem už oba týmy začínají myslet na prodloužení. Hraje se především ve středním pásmu, ani Vary ani Litvínov nechtějí udělat chybu.
54:37
Domácí obránce Rodin se probíjí přes dva protihráče před litvínovskou branku, ale jeho střela je sražena nad branku.
53:40
Nadvakrát likviduje Franěk sólo Hübla.
53:11
Litvínov bude hrát přesilovku, za podražení je vyloučen Košťál.
52:56
Za nesporotvní chování je vyloučen také Kuntoš.
52:20
Jedovatou střelu Topoliho vyráží Pinc koncem hokejky nad branku.
51:45
Karlovy Vary - Litvínov 1:1 Po dlouhém obléhání litvínovské branky vyrovnávají domácí z přesilovky. Balázs se prosazuje střelou po ledě z pravé strany. Nahrával Svoboda. Střelec Balázs je však zároveň vyloučen za nesportovní chování na deset minut.
50:45
Domácí Polák bezvládně leží na zemi a na led pro něj musí nosítka. Hostující Hranáč ho narazil zezadu na mantinel. Rozhodčí Husička po protestech domácích hokejistů vylučuje Hranáče na 5 minut plus do konce utkání.
49:35
Litvínovský Prorok sekal Poláka a dostává dvě minuty. Domácí mají šanci vyrovnat v přesilovce.
49:20
Karlovarští trenéři míchají sestavou a mění složení útoku, ale zatím bez efektu.
46:39
Karlovy Vary - Litvínov 0:1 Po přihrávce Alinče střílí přesně do levého horního růžku od modré Hranáč.
45:20
Litvínov bude hrát přesilovku, za nedovolené bránění je vyloučen obránce Bauer.
43:15
Hosté sice přečkali oslabení, ale Vary dál pokračují v náporu. Polákova střela skončila na boční konstrukci.