6. prosince 2002

Utkání komentuje Jan Fryš

PARDUBICE - LITVÍNOV 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) Konečný výsledek
60:00
Konec zápasu Pardubický led zasypávají perníky. Zásahy brankářů ve 3. třetině: Svoboda 4, Podolka 8.
59:09
Oba týmy jsou kompletní a Pardubice v exhibičním tempu dohrávají zápas.
57:59
Pardubice - Litvínov 4:0 Po přihrávce Petra Sýkora napřahuje Michal Sýkora na modré a tvrdá rána prochází Podolkovi mezi betony, přestože mu nikdo neclonil a střelu dobře viděl. Druhá asistence: Janecký.
57:32
Hrát se bude tři na tři, vyloučen je Kroupa za hákování.
57:09
Trestná lavice se plní, za hákování na ni jede také Pácal.
56:22
Potyčka Čáslavy a Havla končí vyloučením, domácí obránce dostává dvě minuty za hrubost, hostující útočník dvě minuty za sekání a navíc i desetiminutový osobní trest.
53:05
Pokračuje hluchá pasáž bez šancí, jen Hübl z levého kruhu střílel nad.
51:00
Trenér Říha, ač k tomu neměl vzhledem k jasnému vedení důvod, přeházel útoky. Zůstala jen čtvrtá řada, jinak formace přeskupil úplně. Z každého útoku vybral vždy jednoho hráče a vytvořil tři úplně nové formace.
50:53
8119 diváků teď sleduje hru plnou nepřesností, přihrávky končí na hokejkách soupeře.
49:00
Pardubice měly při přesilovce spoustu šancí, ale Litvínov se ubránil. Domácí nejčastěji nahazovali puky od modré před branku na teč. Průcha ani Lubina se však po nahození M. Sýkory a Vyhlídala gólově neprosadili.
47:00
Pronikajícího Koláře přidrží ve vlastním obranném pásmu Klobouček a je vyloučen.
45:55
První šance Litvínova v poslední třetině, při Gombárově střele nad vyrážču Svoboda vyskakuje a ramenem jeho pokus vyráží.
43:42
Lubina po přihrávce Janeckého obchází dva hostující obránce, ale svůj průnik zakončuje jen střelou doprostřed branky, kde na puk čeká Podolka.
41:29
Litvínov je kompletní, domácí si v přesilovce moc šancí nevytvořili. Největší měl po přihrávce Michala Sýkory Janecký, ale trefil jen Podolkovy betony.
40:01
Začíná 3. třetina Pardubice do ní vstupují s minutou a půl přesilové hry.
40:00
Konec 2. třetiny Půlminutu v oslabení Litvínov zvládl, navíc se do jeho sestavy vrátil Martinec. Zásahy brankářů ve druhé části: Svoboda 11, Podolka 13.
39:29
Clonícího Mikesku fauluje Poživil a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
38:43
Dvě minuty téměř bez šancí, jen z větší vzdálenosti stříleli Alinč a Petr Sýkora.
36:22
Ránou těsně vedle tyčky zakončuje Divíšek přečíslení dva na nikoho! Dlouho si přihrával s Petrem Sýkorou, ale když už se odhodlal ke střele, netrefil branku.
34:49
Sýkora je zpátky na ledě, Pardubice jsou kompletní. Ťupa střílel v přesilovce dvakrát těsně vedle, Kroupovu ránu po křížné přihrávce Stavenského kryl betony Svoboda.
32:49
Petr Sýkora seká Trávníčka a dostává dvě minuty.
32:13
Hosté neskládají zbraně. Snížit mohl Skořepa, ale přes důrazného Čáslavu k němu nedošla Stavenského přihrávka.
30:29
Pardubice - Litvínov 3:0 Mikeska v rohu nemá komu přihrát, a tak vybruslí před Podolku a snaží se přihrát lépe postavenému spoluhráči. Do přihrávky si však lehá litvínovský obránce a usměrňuje puk mezi Podolkovy betony a do vlastní branky. Asistence: Duben.
28:53
Litvínov se bude bránit, na trestné lavici sedí Poživil za nedovolené bránění.
28:26
Pardubice - Litvínov 2:0 Po přihrávce Janeckého napřahuje v levém kruhu Lubina a nechytatelná střela zazvoní o horní tyčku a končí v brance.
28:26
Domácí kouč Říha se snaží zklidnit situaci a otupit nápor Litvínova oddechovým časem.
26:43
Pardubice se ubránily, ovšem Litvínov si vytvořil velký tlak a spoustu šancí. Nebezpečné střely Skořepy, Kloboučka, ani dorážky Stavenského skóre nesrovnaly.
25:03
Místo Martince hraje ve druhé formaci Říha, toho ve třetí nahrazuje Hübl, který naskakuje ve dvou útocích.