VSETÍN - SLAVIA

9. března 2003

Utkání komentuje Aleš Koňařík

VSETÍN - SLAVIA 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0 - samost. nájezdy 0:1). Zápas odehrán
Konečně padl gól - Fadrný rozhodl kličkou do bekhendu, Slavia vítězí a v sérii vede 3:0.
Kacíř střílel pod lapačku, ale Málek do ní puk chytil.
Nepovedená Kadlecova střela nenadělala bieglovi problémy.
Vak se pokusil Málka vytáhnout z branky dlouhým obloukem, ale netrefil branku. Další sérii pojede obránce Kadlec.
Beránek mířil mezi betony, ale Biegl byl pozorný, včas je scvaknul k sobě.
Stantien se pokusil o kličku do bekhendu, ale z úhlu už neměl kudy protlačit puk.
Demel se snažil trefit levý růžek, ale Málek hřbetem lapačky puk vyrazil. Ani jeden tým z pěti nájezdů nedal gól, pokračuje se po jedné sérii.
Pátým slávistou je Radek Duda, který se pokusil Biegla rozhýbat, ale ten se z klidu vyvést nenechal.
Kacíř se pokusil Málka překonat po zemi, ale zasáhl jeho vyrážečku.
David Hruška mířil pod víko, ale Biegl mu vyjetím zmenšil úhel a úmysl mu překazil.
Na Málka se připravuje Kucharczyk. Zkusil blafák do bekhendu, ale Málek byl na místě.
Rozjíždí se slávistický kanonýr Sup, pokusil se o rychlou střelou zápěstím a těsně míjí pravou tyčku.
Kotásek zasáhl hřbet Málkovy lapačky a puk míří mimo.
Další na řadě je Fadrný. Mířil Bieglovi na lapačku tak přesně, že ji trefil.
Za Vsetín začíná Stantien. Snažil se Málka překvapit příklepem nad lapačku, ale přestřelil.
Vsetínští i slávističtí hokejisté se chytili okolo ramen a budou napjatě sledovat své zástupce. Začíná Sailer a střelou zápěstím trefuje tyč.
70:00
Skončilo prodloužení. Ani desetiminutové prodloužení nerozhodlo. Na řadu přijdou samostatné nájezdy.
68:00
Z pravého křídla střílel Antoš, Biegl si ale povyjel a jeho pokus zneškodnil. Následně na druhé straně pronikal Frolo a byl zastaven, podle diváků nedovoleně. Rozhodčí už vylučovat nebude a diváci zaházeli led odpadky.
65:50
Po Beránkově asistenci pálil od modré Posmyk. S jeho tvrdou střelou měl Biegl problémy, puk však nakonec ztlumil pravým betonem.
64:34
Před Bieglem tečoval nepřesně Fadrný, střela vedle. Následně se v brankovišti strhla potyčka mezi Vampolou a slávistkou Antošem. Rozhodčí Vokurka vylučovat nebude.
63:50
Slávisté se dostali do přečíslení, obránce Frolo však obětavě padl do střely slávistickému kapitánovi Beránkovi.
62:30
Před Málka se proháčkoval Kotásek, v rozhodující chvíli však spadl a puk mu ujel.
61:49
Slavia vypadá v začátku prodloužení sebevědoměji, ale do šance se zatím nedostala.
60:01
Začalo desetiminutové prodloužení.
Začátek prodloužení se ve Vsetíně o pár minut zdrží, čeká se až zmrzne ledová plocha.
60:00
Skončila třetí třetina. Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 1:1. Bude se tedy prodlužovat.
59:43
Závěr byl v režii domácích. Z mezikruží střílel Luža, ránu ještě tečoval Streit, ale gól nepadl.
58:49
Vsetín mohl utkání rozhodnout. Střelu Vampoly se snažil v brankovišti dorazit Kotásek. Málek se však roztáhl na brankové čáře a Slavii podržel.
57:42
Vypadá to, že obě mužstva už chtějí dovést zápas do prodloužení. Nikdo nechce udělat chybu. Hráči se často zbavují puku za cenu vyhazení mimo hrací plochu. Jedno takové vyhození hostujícího Supa skončilo na vsetínské střídačce a hráči neměli daleko ke vzájemnému konfliktu.