HAVÍŘOV - KLADNO 5:4po prodloužení (0:3, 3:1, 1:0 - 1:0) Konečný výsledek
Redakce iDNES se omlouvá za technický výpadek serveru
Konec utkání Havířov v prodloužení otočil utkání a vede v sérii 1:0
67:45
Havířov - Kladno 5:4 Hostující Kasík nedokázal vyhodit puk ze třetiny, sebral mu ho Vlček a přihrál Foltovi, který střelou po ledě zajistil svému týmu vítězství v zápase.
66:50
V prodloužení se hraje hlavně na jistotu, žádné pokusy o přečíslení nebo překvapivé akce.
63:30
Musil odstavil obránce a pustil puk Mojžíšovi, ale Mařík se blýskl skvělým zákrok.
62:00
Oba týmy hrají v pěti, při hře čtyři na čtyři se hráči dobře hlídali a zasahovat musel pouze Orct. Nejprve po střele Cartelliho od modré, pak ještě při pokusu Nohela z mezikruží.
60:01
Začíná prodloužení.
60:00
Konec 3. třetiny
58:57
Havířov - Kladno 4:4 O vyrovnání se postaral Šakarov, který z práve strany nahozavoal puk před branku, ale kotouč se odrazil od hostujícího obránce Čecha za záda nešťastného Orcta.
57:57
Orcta v přesilovce vyzkoušel pouze Nosek, naopak hosté mohli zvýšit vedení. Musil vybojoval puk u mantinelu a vyslal dopředu Jankových, ten ale mířil pouze do Maříka.
55:57
Havířov má možnost vyrovnat v přesilové hře. Gardoň sedí na trestné lavici za sekání.
53:50
V posledních minutách se především bojuje a chybí šance. Pouze Gardoň napráhl ke střele, ale pokus z velké dálky Mařík bez potíží vyrazil.
50:57
Havířov se ubránil, dobře obsazoval pozice a nedal čas soupeři k rozehrávce. Pouze Kruliš zaměstnal Maříka střelou z dálky.
48:57
Vlček je vyloučen za krosček.
47:32
Michálek využil nepřehledné situace ve středním pásmu, uháněl sám na Maříka, ale domácí gólman jeho úmysl vystihl a střelu betony ztlumil.
45:39
Hosté se ubránili. Havířov zahrozil pouze jednou, když Kopecký přihrál Sršňovi a Orct reflexivně vyrazil.
43:39
Teď už se ale Kladno bude muset bránit, sekáním se provinil Zajíc.
42:13
Hosté nebrání svůj jednobrankový náskok, naopak útočí a Mařík musel vyrážet střelu Skuhrovce.
41:17
Kladno nevyužilo přesilovku, hrálo se sice v jejich útočné třetině, ale kvůli zdlouhavé rozehrávce se nedostalo ke střele.
40:01
Začíná 3. třetina. Kladno pokračuje v přesilovce.
40:00
Konec 2. třetiny
39:56
Jankových pálil z kruhu, ale Mařík betonem vyrazil.
39:17
Havířov se brání v oslabení, Cartelli krosčekoval a vysloužil si dvouminutový trest.
38:55
Klimt vybojovaz za brankou puk, objel Maříkovu branku, ale zasunout puk se mu nepodařilo.
37:08
Kladno obdržená branka nesložila, naopak hosté zvýšili útočnou aktivitu. Mařík musel zasahovat po Zajícově střele a Michálkův pokus šel těsně vedle
34:17
Mařík podržel Havířov při velké šanci Kladna. Michálek při přečíslení dva na jednoho přihrál ideálně Jankových, ale Mařík skvěle chytil puk do lapačky.
33:31
Havířov - Kladno 3:4 Brankář Orct neudržel střelu Šakarova a Martin Čech snížil na rozdíl jediné branky.
32:35
Havířov začíná přesilovou hru, unikajícího Martina Čecha sekal na modré Zajíc.
30:09
Do dvou šancí se dostal Klimt, nejprve projel obranou a vystřelil těsně vedle pravé tyčky. Hosté zůstali v útočné třetině a po Gardoňově přihrávce znovu pálil Klimt a Mařík se musel hodně natáhnout, aby puk vyrazil špičkou betonu.