26. března 2003

Utkání komentuje Miloš Dvořák

KLADNO - HAVÍŘOV 9:1 (3:0, 1:0, 5:1) Konečný výsledek
60:00
Konec utkání Led je plný fidorek. Kladno jasně vyhrálo a vede v sérii 3:1. V případě výhry v pátečním zápase postupuje do extraligy.
59:35
Skuhrovec je zpátky na ledě.
59:04
Vratislav Čech krosčekoval Hornu a je vyloučen.
57:35
Za zalehnutí puku dostal dvě minuty Skuhrovec. Kladenští trenéři poslali do branky náhradníka Pospíšila.
57:14
Kladno - Havířov 9:1 Další přesilovku Kladno využilo, z ideální střelecké pozice se trefil Mojžíš.
56:00
Hlavy hráčů obou celků stále nevychladly, Kruliš po Polanského sekání si s ním účty vyřídil opět ručně. Polanský dostal dvě plus dvě, Kruliš pouze dvě a Kladno hraje pět čtyři.
53:58
Další vzájemná potyčka Michálka a Křestana končí vyloučením, hraje se pět na pět. Oba dostali dvě plus deset.
53:42
Skuhrovec se vrací z trestné lavice.
51:55
Kladno - Havířov 8:1 Čestný gól vstřelil od modré Horáček. Využitou přesilovkuu připravil Orcta o čisté konto.
51:42
Skuhrovec sekal Cartelliho a nabídnul Havířovu dvojnásobnou přesilovku.
50:44
Havířov dvojnásobnou přesilovku nevyužil.
50:12
Chvíli se nehrálo, neboť Orct nevydržel osekávání Šakarovem a pustil se s ním do potyčky. V zápětí si boxerskou vložkou vysvětlili názory Frolo s Vychodil. Tresty: dva plus deset pro Orcta, dvě minuty pro Šakarova a Vychodil s Frolem dostávají pět plus do konce. Následuje přesilovka Havířova pět na tři.
49:26
Havířov hraje v pěti, navíc přesilovku.
48:44
Po Mojžíšově střele odkulhal Cartelli, puk ho trefil do kotníku. A v zápěti po Kamešově oplácení se hraje čtyři na čtyři.
47:26
Havířovští neunášejí porážku a pokračují v hrubých zákrocích. Po chvilce v pěti je opět vyloučen Kopecký.
46:33
Kladno - Havířov 8:0 Po Havlově střele přistrčil Zajíc puk Kyselovi, který v pohodě uklízí kotouč do branky. Hosté doplácejí na vyloučení.
46:27
Pokračuje klasická přesilovka Kladna.
46:07
Potyčka před Čechovou brankou končí dalším vyloučením, dvouminutový trest a desetiminutový osobní vyfasoval Vlček.
45:18
Kladno - Havířov 7:0 I tuto početní výhodu Kladno přetavilo v gól, Chatrnúchovu střelu tečoval Horna.
44:27
Kladenští trenéři si vybrali oddechový čas, Havířov ovšem tato přestávka neuklinila a za další faul je vyloučen Vychodil a Kladno bude hrát 55 vteřin další dvojnásobnou přesilovku.
43:35
Kladno - Havířov 6:0 Kladno nabídnutou šanci využívá, Klimt přihrál z rohu kluziště a Kalla střelou do poloodkryté branky vyhnal Maříka na střídačku. Chytat bude Jakub Čech.
43:32
Hosté ztrácejí na ledě hlavu a snaží se vyprovokovat domácí hrubými zákroky. Na Jankových si vyšlápl Šakarov a Klando má 92 vteřin znovu dvojnásobnou početní výhodu.
42:24
Kladno - Havířov 5:0 Domácí využili dvojnásobnou přesilovku, Zajíc našel před brankou volného Havla, který střelou nad lapačku zvýšil.
41:48
Nedisciplinovaní hosté se budou bránit ve třech, na trestnou lavici jede znovu Vlček.
41:20
Hosté se budou znovu bránit, vyloučen je Vychodil.
40:42
Havířov opět zachraňuje tyčka, brankovou konstrukci rozezvučel Musil.
40:29
Havířov je kompletní.
40:16
Křížnou střelou trefil Kruliš tyčku.
40:01
Začíná 3. třetina. Pokračuje kladenská přesilovka, na trestné lavici sedí Vlček.