Semifinále extraligy, 4. zápas:
SPARTA - SLAVIA

27. března 2003

Utkání komentuje Michael Langr

SPARTA - SLAVIA 3:4 po samostatných nájezdech (1:0, 0:1, 2:2, 0:0, na nájezdy 0:1). Stav série 1:3 na zápasy.
9.
Ptáček trefil tyč, Slavia vyhrála na nájezdy 1:0 a v sérii vede 3:1 na zápasy. Jediná výhra tak dělí Slavii od finále.
8.
Antošovi utekl puk.
7.
Ujčík vystřelil na vyrážečku, ale Málek puk vyrazil.
6.
Supovu střelu chytil Přikryl do lapačky.
5.
Broš přestřelil, Slavia stále vede 1:0.
4.
Hruška kličkou do bekhendu překonává Přikryla.
3.
Kratěna vystřelil na vyrážečku, Málek puk chytil.
2.
V brance Sparty je náhradník Přikryl, který vypíchl puk najíždějícímu Sailerovi.
1.
Patrik Martinec zkusil forhendový blafák, Málek vyrazil.
Pořadí sparťanských střelců by mělo být: Martinec, Kratěna, Broš, Ujčík, Ptáček.
70:00
Konec prodloužení, znovu následují samostatné nájezdy. Duda musí zůstat na trestné lavici, do nájezdů se nemůže zapojit.
69:34
Beránek šel sám na brankáře Břízu, mířil na lapačku, ale přestřelil.
69:17
Broš i Srdínko byli sami před Málkem, ale nikdo netrefil skákající puk.
69:00
Slavia vyhazuje do středního pásma.
68:28
V potyčce před Málkem se činilo několik hráčů, rozhodčí ale vylučují jen Dudu a Sparta tak má výhodu přesilové hry. Duda tak navíc nebude k dispozici pro případné nájezdy.
68:27
Bělohlav dojel puk, který letěl na zakázané uvolnění. Následně Ujčík přiťukl puk Šimíčkovi a ten mezi kruhy střílel jen do Málka.
68:00
Bříza stál u levé tyčky mimo branku a rozehrál puk riskantně křížem přes brankoviště. Tam ale nebyl nikdo ze slávistů.
67:30
Puk nyní častěji drží Slavia, ale netlačí se dopředu.
57:00
Na sparťanské střídačce se rozcvičuje náhradní brankář Petr Přikryl. Do případných nájezdů zbývají tři minuty.
56:23
Šimíček se probíjel přes Kolaříka do pásma, ten ho lehce přidržel, ale nevylučuje se.
55:52
Beránek znovu střílel příklepem zprava, Bříza puk vyrazil do rohu.
65:29
Kopecký vyhodil na zakázané uvolnění, vhazuje se před Málkem.
65:00
Polovina prodloužení se obešla bez výraznější šance, vyjma průniku Ujčíka.
64:44
Beránek vjel vpravo do pásma, snížil těžiště a tvrdě vypálil. Bříza chvíli nevěděl, kde má puk, ale pak ho zalehl v brankovišti.
64:12
Ujčík v nájezdu zprava vyškolil Graňáka, přiťukl si puk bruslí do kličky a natlačil se před Málka. Ten položil na led "příložník" a vyrážečkou odrazil puk do bezpečí.
63:59
Slavia dobře hlídá modrou čáru, nepousští soupeře do pásma.
63:27
Nedvěd nahodil do pásma, ale tam už byl Martinec dřív než puk. Rozhodčí odpískali ofsajd.