Utkání 2. kola extraligy komentuje Aleš Koňařík

VSETÍN - ZNOJMO 1:4 (0:3,1:1, 0:0) Konec utkání
60:00
Konec třetí třetiny.
59:24
Utkání se dohrává v poklidu, hosté jsou spokojeni s vítězstvím, domácí smířeni s porážkou.
57:20
Ve velké šanci se objevil Haman, byl sám před Bieglem a vlastní branku si málem dal dezorientovaný Vak.
52:11
Hosté si v pohodě hlídají náskok a nikam nespěchají. Možná i proto je víc aktivity na straně domácích, kteří mají ale smůlu ve finální fázi. Jen jedna šance stojí za zmínku, to když Hudcovu střelu vyrazil Duba a ani dvě Selingrovy dorážky nepřinesly brankový efekt.
51:30
Před znojemským brankářem se objevil Demel, snažil si ho položit a beckhandem ho přehodit, ale mířil příliš vysoko.
49:59
Nezvykle dlouho se nevylučovalo a hra nebyla přerušena. Do dobré šance se dostal domácí Stantien, jeho pokus vyrazil reflexivním zásahem brankář Duba.
47:50
Po delší době náznak hokejové akce: kombinaci Puchera s Uramem zakončil prvně jmenovaný střelou z úhlu, kterou však vsetínský brankář Biegel betonem vyrazil.
46:03
Vylučuje se na obou stranách. Za hosty si jde sednout Rataj za hrubost, za domácí Demel - nedovolené bránění. Diváci jsou nespokojeni.
43:49
Znovu vyloučení, tentokrát jde na trestnou lavici Mikulík za hákování. Hra je neustále přerušovaná.
41:07
Znojemští dohrávali přesilovku ze druhé třetiny, ale přeťal jí Ratajův faul na Poláka. Hraje se čtyři na čtyři.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Utkání je ovlivněno řadou vyloučení. Domácí měli dost přiležitostí na vyrovnání v podobě vyloučení soupeřových hráčů, ale vůbec se nedokázali prosadit, jejich hra postrádá lehkost a je příliš upracovaná. Zato Znojemští si v klidu hlídají náskok.
39:48
Sotva se Selinger vrátil na led, byl opět vyloučen, tentokrát za hákování.
37:27
Vyloučen je Selinger za podražení. Hraje se čtyři na čtyři.
35:38
Opět se ve velkém vylučuje! Na dvě minuty si jde sednout Havíř a Soudek za Znojmo a Ambrus za domácí.
33:45
Domácím se podařilo snížit. Luža nedal střelou do protipohybu šanci brankáři Dubovi.
33:27
Rozhodčí přísně vyloučil Procházku do konce utkání.
33:27
Vsetín sí se svojí početní výhodou neví rady. Jedinou šanci měl Selinger, bez přípravy střílel, ale rána mu příliš nesedla. Poté vrazil u střídaček Procházka do Němce a strhla se potyčka. Rozhodčí bude vylučovat.
31:58
Zajímavá situace, kdy v jednom okamžiku byli vyloučeni dva znojemští hráči. Nejprve rozhodčí signalizoval nedovolený Kudělkův zákrok a než přerušil hru stačil ještě Snopek srazit jednoho z domácích hráčů na hrazení. Vsetín tak má dvouminutovou přesilovku pět na tři.
31:30
Domácí se ubránili. Soupeř dal na celou přesilovku příležitost své čtvrté řadě.
28:53
Pravé křídlo Vampola držel puk přiliš dlouho v ruce a rozhodčí jej vyloučil za zdržování.
28:37
Domácím se konečně podařilo ubránit soupeřovu přesilovku a nedostat gól.
26:37
Domácí špatně střídali, bylo jich na hřišti šest a budou v oslabení.
24:39
Vsetínští se i přes nepříznivý stav zápasu snaží, ale jejich ataky končí na soupeřově obraně. Vyloučeného Staintiena nahradil junior Hruška.
22:28
Hostující tým opět využívá přesilovku a vede 4:0. Uram si po asistenci Havíře se Soudkem počkal u levé tyčky a střelou pod víko vsetínské branky zvýšil vedení.
21:50
Byl vyloučen vsetínský Stantien za vražení na hrazení. Poté ve vzteku napálil puk a rozhodčí mu přidal deset minut osobní trest za nesportovní chování. Hosté jsou v úvodu druhé třetiny v pohodě, působí sebejistě.
20:01
Byla zahájena druhá třetina.
20:00
Konec první třetiny
19:52
Znojemští opět využívají přesilovku a vedou 3:0. Erat nahodil na Biegla, který jeho pokus jen vyhodil před sebe. Milan Procházka se natlačil před bránícího beka do brankoviště a doklepl do brány.