22. listopadu

Utkání 25. kola extraligy komentuje Jaroslav Martínek

PARDUBICE - SLAVIA 5:3 (3:2, 0:1, 2:0) Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu - Pardubice vítězí 5:3. Slavia dokázala vynulovat třígólové vedení domácího týmu, ale Pardubičtí dvěma brankami v závěrečné třetině strhli zaslouženě vítězství na svojí stranu.
59:31
Dopita trefuje prázdnou branku, je rozhodnuto - 5:3. Gólová akce začala tím, že Dopita vyhrál buly nad Beránkem a pardubický centr pak svou desátou letošní trefou rozhoduje parádní extraligový duel.
59:18
Slavia vybojovala pásmo. Hronek zamířil na střídačku. Power-play.
58:45
Divíšek zašlápl puk za Hronkovou brankou. Bolina vykazuje hru do středního pásma.
58:02
Domácí nepřipouštějí závěrečný nápor Slavie, hraje se stále před Hronkem.
57:54
Puk tančil po opakovaných Blažkových střelách po brankovišti, snad se i otřel o tyč.
57:25
Slavia sice odehrála většinu přesilové hry v útočném pásmu, ale vážněji Svobodu neohrozila. Nakonec se provinila zakázaným uvolněním a domácí se bez problémů ubránili. Mudroch je na ledě.
55:25
Kopecký unikal Mudrochovi, který ho zahákoval. Přesilovka Slavie
55:16
Průcha dostal přihrávku do ideální pozice, ale na dlouhou hůl.
53:48
Pardubice využívají přesilovku - 4:3. Dopita zpoza branky našel Divíška, který překonal Hronka. Zaplněná pardubická hala bouří.
53:40
Při sílícím pardubickém tlaku hákoval Kuntoš Mikesku, ve výhodě ještě nebezpečně pálil Pištek.
52:58
Kudrna v ideální pozici mezi kruhy promáchl.
51:52
Hronek reflexivně vyrazil Průchovu bekhendovou střelu.
51:35
Stále častěji odehrávají kluby na zakázané uvolnění. Každá chyba by mohla být za stavu 3:3 kritická.
51:02
Sup přešel mezi dvěma beky na modré, u Svobodovy branky si ale poslal puk na dlouhou hůl.
50:00
Puk končí v ochranné síti za Hronkovou brankou.
48:20
Hlasatel nahrásil: 9300 diváků, vyprodáno. Po chvíli jej ale opravil na číslo 9130.
48:16
Beránek pálil přes obránce, Svoboda včas srazil betony.
47:55
Narazily na sebe útoky mladíků. Koukal s Průchou najížděli dva na jediného obránce, ale Průcha prováhal ideální moment k zakončení.
46:55
Kudrna zblízka z pravé strany trefuje jenom ochrannou síť za Hronkovou brankou.
46:19
Dlouhý zblízka nedokázal zvednout puk nad Svobodovo rameno.
46:05
Oba týmy pokračují v pěti.
44:05
Pištek nadvakrát ztroskotal na Hronkovi. Hronek se pak pošťuchoval za brankou s Kudrnou a oba jsou vyloučeni. Hraje se čtyři na čtyři.
42:52
Průcha v pádu bekhendem přistrčil puk na Koukala, který se snažil zvednout puk, ale Hronek včas mách lapačkou.
42:43
Z pravého křídla pálil Průcha, Hronek chytá.
42:28
Svoboda vyhodil puk přímo na hůl Dlouhému, ale jeho střelu pardubický gólman chytá.
41:19
Michal Sýkora se v dobré pozici nedostal ke střele, Mudroch minul a Slavia se ubránila.
40:01
Hraje se 3. třetina. Slavia se ještě minutu a 19 vteřin bude bránit v oslabení.
40:00
Skončila 2. třetina. Slavia v ní díky brance druhé brance Michala Supa v utkání a celkem 16. v sezoně, vyrovnala. Pardubice jsou aktivnější, ale zatím narážejí na skvěle chytajícího slávistického náhradníka Hronka.