27. ledna 2004

Utkání 43. kola extraligy komentuje Jiří Hauzner

KARLOVY VARY - VSETÍN 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Zápas odehrán
60:00
Konec utkání, Vary těsný náskok udržely a vylepšily si tak pozici pro boj o play-off.
59:54
Domácí jsou v plném počtu.
59:27
Vsetín ve zdvojené přesilovce nic nevymyslel, za sekání je navíc vyloučen Selingr. a hraje se tedy 4 na 4.
58:10
Biegl je z branky venku, Vsetín hraje power play 6 na 4.
57:54
Domácí Polák je vyloučen, Vsetín hraje přesilovku.
57:01
Domácí hrají opatrně, nikam se v přesilovce nehnali. Vsetín se ubránila v pěti hráčích se nadechuje k závěrečné snaze o vyrovnání.
54:26
Domácí jsou v pěti, Vsetín ve čtyřech.
54:05
Ptáčkovu ránu od modré chytá biegl do lapačky. Ptáček se prakticky nehne z ledu.
53:01
Dubec dostal 2+2 minuty za faul vysokou holí. Karlovy Vary hrají ve čtyřech proti třem.
52:26
Kumstát filmoval a je vyloučen za nesportovní chování. Hruška, který ho hákoval je trovněž vyloučen.
51:57
Domácí jsou v pěti, Bartu ohrozily jen dvě střely Luži od modré. Obě rozklekem vyrazil.
49:57
Za nedovolené bránění je vyloučen domácí Kumstát, Vsetín má šanci vyrovnat v přesilovce.
48:46
Po gólu se hra trošku uklidnila, hraje se převážně ve středním pásmu. Do konce utkání je vyloučen Jaškin za nesportovní chování.
45:57
Vsetín snižuje, 2:1. Dubec prostřelil Bartu po ledě z hranice kruhu. Nahrávky Demel a Hruška.
44:52
Karlovy Vary vedou 2:0. Kumstát tečoval Alinčovu střelu, druhou nahrávku má Ptáček. Stantien dostal trest 10 minut.
44:24
Vsetín je ve čtyřech.
44:05
Tvrdík trefil z úhlu pravou tyčku.
43:48
Vsetínský Polák je vyloučen za hrubost. Domácí hrají znovu přesilovku 5 na 3.
42:42
Razingar je na ledě, hraje se 4 na 3.
42:24
Stantien podle rozhodčího hákoval Ptáčka, Vsetín hraje 5 na 3.
41:49
Němčický je na ledě, Karlovy Vary hrají zkrácenou přesilovku.
41:23
Další vyloučení: Galvas podražení, Hudec hrubost, pokračuje se 4 na 4.
40:42
Razingar je vyloučen za nedovolené bránění, hraje se 4 na 4.
40:29
Tvrdou střelou z kruhu trefil Luža brankáře Bartu do masky.
40:01
40:00
Konec druhé třeitny.
39:49
Němčický je vyloučen za krosček, přesilovku budou hrát hosté.
39:05
Po dlouhé době se konečně chvíli hraje pět na pět. Z pravého kruhu pálil Selingr, Barta vyrazil hokejkou. Stantienova následná dorážka šla mimo.
37:25
Hosté jsou v plném počtu, domácí se sice drželi v pásmu, ale k výraznějšímu ohrožení Bieglovy branky se nedostali.