Utkání 44. kola extraligy komentuje Michal Cirmaciu

ČESKÉ BUDĚJOVICE - KARLOVY VARY 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) Zápas odehrán
60:00
58:05
Karlovarský tým se v přesilovce neprosadil, Budějovice dohrávají zápas v poklidu.
56:05
Jedna z posledních šancíé hostů, Mrázek fauloval jednoho z obránců a dostal dvě minuty za vysokou hůl.
55:16
Porušený led, hra je přerušená poté, co fanoušci vhodili jistý předmět na led za brankou Mezina.
53:24
Domácí vedou už 4:1. Štrbův útok předvedl pěknou kombinaci, na jejím konci byl Bartoš, který bez přípravy trefil k levé tyčce.
52:14
Kristek ujel a ač tísněn, mířil and Bartovo rameno. Karlovarský gólman sia le tentokrát prostor pod horní tyčkou ohlídal.
50:26
Kotaška pálil od modré, ale Barta neměl s jeho pokusem problémy.
48:01
Domácí vedou už 3:1. Bacul dostal parádní nahrávku od Jakeše, najel do pásma a z kruhu se trefil nad ramenem brankáře Barty.
46:14
Kivoň je na ledě, domácí se nikam netlačili a dávali si pozor spíš na hrozící brejky soupeře. Jen Ďurákova střela proletěla těsně vedle pravé tyčky karlovarské branky.
44:14
Kivoň narazil Bacula na hrazení a dostal dvě minuty. Domácí hrají přesilovku.
43:00
Třetí třetinu začali hosté mnohem aktivněji, tlačí se před branku soupeře. Galvas vypálil střelu po ledě, puk prošel pod betonem Mezina, ale místo v síti skončil u zadního mantinelu.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. V závěru měly Budějovice tlak, ale Barta odolal. Karlovy Vary ukazují, proč od 27. října nevyhrály venku. V útoku hrají bez nápadu, pouze nahazují puky. Domácí měli i ve druhé třetině převahu, kdyby se trefovali místo do tyček do branky, mohli vést už 5:1.
39:21
Mrázkova formace se usadila v pásmu hostů, kombinovala ale hlavně v rozích. Vantroba ovšem podržel Mrázkovu hůl a je vyloučen.
36:04
Ondřej se dostal do brejku a z levého kruhu trefil pravou tyčku Bartovy branky.
35:14
Karlovy Vary snižují na 2:1. Hájek zachytil puk a od modré prostřelil Mezina.
33:27
Vyloučen Jasečko za nedovolené bránění, další přesilovka hostů.
32:38
Budějovice vedou už 2:0. Kristek s Bartošem šli dva na jednoho, Bartoš naznačil nahrávku a místo ní vystřelil přesně do horního rohu Bartovy branky.
30:00
Sotva skončila hra 4 na 4, dosatl se Ondřej za branku hostů a nahrál najíždějícímu Mrázkovi do stoprocentní šance. Barta však výborně povyjel a ztlumil puk na hrudi.
27:49
Kumstát a Ondřej jsopu oba vyloučeni za sekání, hraje se 4 na 4.
27:22
Hosté se v přesilovce neprosadili. jen Ptáček střílel od modré a v závěru měl šanci Bednařík, který zkoušel Mezina překonat zblízka, ale neprostřelil ho.
25:22
Na trestnou lavici míří Fadrný za nedovolené bránění Kumstáta. Karlovy Vary mají šanci vyrovnat v přesilovce.
22:56
Tvrdík s Alinčem ohrozili Mezina z dálky.
21:43
Domácí vedou 1:0. Mrázek zblízka dorazil Ondřejovu střelu bekhendem mezi Bartovými betony do sítě.
20:01
20:00
Konec první třetiny. Vytrvalý tlak Budějovic na Bartovu branku, který několikrát nepříliš jistě zasáhl, ale zachránily ho tyčky. Jinak ale karlovarský gólman svůj tým podržel, hosté zatím neměli vyloženou šanci. Hala je poloprázdná, utkání sledují necelé tři tisíce diváků.
17:51
Už při hře 5 na 5 se do šance dostal Netík, byl blízko před Mezinem, ale neprostřelil ho.
17:43
Štrba je na ledě, hostům se přesilovka moc nepovedla. Bednaříkovu střelu těsně nad ledem vyrazil Mezin betonem.
15:43
Štrba fauloval soupeře loktem a je vyloučen, přesilovku si zahrají i Karlovy Vary.