Utkání 45. kola extraligy komentuje Aleš Koňařík

VSETÍN - TŘINEC 3:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:0) Prodloužení
Utkání končí remízou. V prodloužení si ani jeden tým větší šanci nevypracoval.
V přesilovce měl šanci jen Martynek, pěknou kombinaci ale nezakončil přesně.
Za hákování je vyloučen Demel, který potáhl holí pronikajícího soupeře.
60:01
Začalo prodloužení. Vsetín tradičně nasadil tři útočníky.
60:00
Konec třetí třetiny, bude se prodlužovat. Obě mužstva už mají po bodu, získá jedno z nich druhý?
58:55
Stantien vypálil z levé strany, Vojtek střelu jen mírně tečoval ramenem tak, že skončila na horní tyčce.
57:32
Třinec vyrovnal v přesilovce, 3:3. Melenovský těsně před Bieglem tečoval Žabkovu střelu do sítě.
56:54
Třinec bude hrát přesilovku, když Kowalczyk nastavil nohu pronikajícímu Martynkovi a je vyloučen za podražení.
56:18
Vsetín dává gól a vede 3:2. Dubec dostal zpětnou přihrávku od Vaka a trefil se do sítě nad ramenem brankáře Vojtka.
55:58
Král neudržel nervy, tak rozčileně reklamoval faul, že dostal od rozhodčího desetiminutový trest a zamířil do kabin.
55:43
Vsetínští jsou rozhození, Třinec se snaží zvrítit zápas. Z otočky pálil Zadina, Biegl ale puk vykopl betonem.
54:48
Třinec vyrovnáva, 2:2. Jančařík dostal přihrávku od zadního mantinelu od Melenovského, sjel si od modré čáry blíž k brance a trefil se přesně do horního růžku vsetínské branky. Biegl jen vztekle mrštil holí o zem.
53:38
Vsetínu se málem vymstilo, že se snažil spíš šetřit čas. Jančařík obral za Bieglovou brankou o puk jednoho z beků a nahrál volnému Melenovskému. Ten však trefil jen Biegla.
51:38
Malinský je vyloučen za sekání, rostoucí nápor Třince zbrzdí vsetínská přesilovka.
51:28
Vynikající Vojtek sebral Vakovi gól z hokejky. Vak byl úplně sám u tyčky, ale gólman se skvěle přesunul a nznemožnil útočníkovi zakončit.
50:35
Utkání dostává znovu spád, Třinec se tlačí před branku domácích. Šanci měl Bordowski, který z otočky pálil těsně vedle.
48:23
Konec přesilovky. Vsetín se snaží přitvrdit, bodyčeky u mantinelu předvedli Kowalczyk a Frolo.
48:03
Třinci se přesilovka nepovedla, ztroskotal na nepřesnostech. Na druhé straně ujeli Hudec a Sochorec, ale Malinský skočil do přihrávky a srazil jí do sítě.
46:23
Třinec si zahraje přesilovku, vyloučen je obránce Horák za držení.
46:05
Stále více se taktizuje, Vsetín se stáhl do obrany a čeká na brejkové šance.
44:09
Sochorek a šebesta vyslalli na zteč Hudce, který vystřelil a dostal se i k dorážce, ale Vojtek si nenechal puk procedit skrz svoje betony.
42:50
Třinec poskládal nový útok Zadina, Král, Martynek. Ten si vynutil tlak, ale utopil nápor v rozích.
41:49
Vsetín stáhl ve třetí třetině hru na tři pětky. Zasahovat teď musel Biegl, který pokryl Pavelkovu střelu betonem.
40:47
Pletka dostal desetiminutový trest za protesty kvůli odpískanému ofsajdu.
40:14
Žabka inkasoval úder holí mimo pozornost rozhodčího, nevylučuje se.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Vsetín je mnohem aktivnější, vytvořil si spoustu šancí, ale hodněkrát ztroskotal na Vojtkovi a vlastní neschopnosti zakončit.
38:13
Třinec je kompletní. Stantien spálil v přesilovce další velkou šanci, když dorážel střelu od modré, ale místo odkryté branky trefil znovu jen Vojtka.
37:34
Po Sochorkově nahození se snažil dorážet Hudec, puk sice přešel brankovou čáru, ale až po odpískání. Gól neplatí pro posunutou branku. Šebesta je na ledě, začíná přesilovka domácích.