20. února 2004

Utkání 49. kola extraligy komentuje Miroslav Najdek

TŘINEC - ZLÍN 0:3 (0:1, 0:0, 0:3) Zápas odehrán
60:00
Konec utkání, Murín vychytal druhé čisté konto za sebou a Zlín vyhrál v Třinci poprvé od roku 1996
59:43
skončila přesilovka domácích. Hosté se bez problémů ubránili.
57:43
Ani Zlínští už nehrají s velkým zaujetím, síly na ledě se navíc vyrovnají. Pronikajícího Melenovského totiž podrazil Zubíček, jejž rozhodčí vyloučili na dvě minuty.
56:37
Závěr se odehrává už jen zpovinnosti, domácí jsou s porážkou smířeni. Navíc se budou bránit v oslabení, Jančařík je vyloučen za držení hole.
54:01
Zlín opět využívá přesilovku, 0:3. Gól byl podobný první zlínské brance. Balaštík našel po přihrávce Lešky volného Veseléého, který se trefil do odryté branky. Diváci začínají odcházet ze stadionu.
53:37
Zlín hraje přesilovku, vyloučen je Pavelek za sekání.
51:13
Zlín zvyšuje. 0:2. Weismann našel kolmou přihrávkou Vlacha, který několika tempy ujel obraně, najel si až před Vojtka a švihem se trefil nad jeho lapačkou do sítě.
49:59
Oba týmy jsou v pěti. Třinci nestačila k vyrovnání ani téměř šestiminutová přesilovka. Šanci měl Pletka, tomu ale puk mu před prázdnou brankou projel mezi bruslemi.
48:05
Kapusta je na ledě, hraje se 5 na 4, ale třinecká přesilovka pokračuje pátou minutou.
47:59
Tesařík podle názoru rozhodčích úmyslně posunul branku a je vyloučen. Šest vteřin se bude hrát pět na tři.
47:34
Atmosféra houstne, za prostesty byl vyloučen na deset minut Třinecký kapitán Král. Jančařík trefil předtím jen boční šíťku.
46:20
Pískot se změnil v mohutné povzbuzování. Třinec se udadil v pásmu a roztočil kolotoč, kterému však vyniukající Murín stále odolává. Chytil i njevětší šanci Janků, jenž se dostl i k dorážce, ale ani při ní neprostřelil hostujícího gólmana.
45:05
První minutu dlouhé přesilovky domácí prohospodařili, nemohli se dostat do třetiny a vyslechli si pískot diváků.
44:05
Domácí si zahrají tentokrát dokonce čtyřminutovou přesilovku. Kapusta fauloval vysokou holí Hunkese a dostal 2+2 minuty.
42:51
Konec třinecké přesilovky. O střelbu se starali jen obránci. Murín pochytal rány Jančaříka, Všetečky i Žabky. Šanci měli i hosté, když sebral domácí obraně puk Leška a šel úplně sám na branku, Vojtek se ale natáhl dopředu a hokejkou Leškovi puk vypíchnul.
40:51
Na trestné lavici je potřetí hostující Hlinka, když před vlastní brankou fauloval Pletku, jenž se dral do šance po Zadinově nahrávce.
40:01
Začala třetí třetina. Podaří se třinci konečně skórovat?
40:00
Konec druhé třetiny. Třinec v ní byl aktivnější, často se pokouší o rychlé brejky. Do šancí se ale kvůli nepřesnostem domácí příliš nedostávali. Zlínu stačí pozorně bránit a bořit akce domácích.
39:41
Hostům se přesilovka nepovedla, hráli bez nasazení. Jedinou střelu na Vojtka vysalal od modré Tesařík.
37:41
Zlín bude hrát přesilovku, Štefanka hrál vysokou holí a je vyloučen.
37:05
Oba týmy už hrají opět v pěti, ani hosté krítkou přesilovku nevyužili. Hamrlíkovo nahození od modré tečoval Veselý vedle branky.
35:57
Zadina vybojoval puk za zlínskou brankou a nahrál Jančaříkovi, jenž prostřelil klubko hráčů, ale Murín stačil jeho ránu chytit.
35:05
Síly na ledě jsou vyrovnány, bude se hrát 4 na 4. Vyloučen je totiž Pavelek za držení hole.
34:30
Hosté budou hrát počtvrté v oslabení. Vyloučen je opět Hlinka
31:43
Tvrdá střela Štefanky z levé strany trefila jen připraveného Murína.
30:55
další šance domácích: Pletka si najel před Murína, ale na Královu přihrávku nedosáhl a puk skončil v rohu.
30:40
Za zlínskou brankou vybojoval puk Melenovský, přihrál na modrou Jančaříkovi, proti jehož střele však stačil murín nastavit lapačku.
29:07
Hosté mohli přidat druhou branku, když uprostřed hřiště našlápl Vlach a najel si až před třineckou branku. Těsně před Vojtkem si přikopl puk, což gólmana zmátlo, ale Vlach pak místo prázdné půlky branky trefil jen Vojtkovy betony.
26:29
Ani třetí přesilovku domácí nevyužili. Když už se dostali do pásma, nedokázali si přesně nahrát a hosté puk v klidu vyhazovali. Víéc si dokonce zachytal Vojtek, který musel vyrážet střelu Jenáčka.